www.svethardware.cz
>
>
>

YouTube na hlavní stránce zavádí sekci věnující se nemoci COVID-19

YouTube na hlavní stránce zavádí sekci věnující se nemoci COVID-19
, , aktualita
Koronavirus SARS-CoV-2 je poslední týdny velkým tématem. Média řeší, jak problematiku správně uchopit. YouTube na jednu stranu demonetizuje některá videa, která se mu věnují, přesto pro ně zavádí speciální sekci.
K oblíbeným
reklama
Server YouTube jsme tu už ve spojitosti s koronavirem SARS-CoV-2 měli několikrát. Předně to bylo kvůli tomu, že začal demonetizovat videa, která se problematikou zabývala, čímž efektivně snižoval motivaci k jejich natáčení. Později pravidla trochu uvolnil a nyní ohlašuje, že pro COVID-19 bude na serveru rovnou vyhrazená sekce. Ta je ve formě proužku s výběrem klipů s daným tématem a jde o formát, který se v různých obdobách na YouTube běžně používá (u desktopové verze např. pro oblíbené kanály, oblíbená témata nebo trendy).
 
YouTubelogo
 
Nejprve bude tento výběr dostupný v 16 vybraných zemích, v plánu je ale rozšíření i do dalších zemí a jazyků. Informoval o tom oficiální kanál YouTubeInsider na Twitteru. Ve výběru by měla být jen videa z ověřených (oficiálních) zdrojů. Těmi mohou být např. WHO, CDC nebo zpravodajský kanál BBC.
 
YouTube COVID-19
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5 Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5
Malinké počítače jako Raspberry Pi dostaly velmi zajímavou konkurenci, Aaeon PICO-WHU4. Při malých rozměrech překvapí velmi výkonným hardwarem. Je tu totiž 4jádrový procesor Intel Core i5 a podporuje až 16 GB paměti RAM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD
QNAP uvádí novou verzi svého operačního systému QTS 4.4.2 pro své NASy. Ten vylepšuje zabezpečení NASu a přináší také podporu TL SATA JBOD a TL USB JBOD pro připojení dalších disků k zařízení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby
Mozilla přichází s novou verzí internetového prohlížeče Firefox 74.0.1. Ta opravuje dvě vážné zero-day chyby typu use-after-free, které dovolovaly spuštění škodlivého kódu a už byly využívány i k praktickým útokům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek4 komentáře