www.svethardware.cz
>
>
>

YouTube na hlavní stránce zavádí sekci věnující se nemoci COVID-19

YouTube na hlavní stránce zavádí sekci věnující se nemoci COVID-19
, , aktualita
Koronavirus SARS-CoV-2 je poslední týdny velkým tématem. Média řeší, jak problematiku správně uchopit. YouTube na jednu stranu demonetizuje některá videa, která se mu věnují, přesto pro ně zavádí speciální sekci.
K oblíbeným
reklama
Server YouTube jsme tu už ve spojitosti s koronavirem SARS-CoV-2 měli několikrát. Předně to bylo kvůli tomu, že začal demonetizovat videa, která se problematikou zabývala, čímž efektivně snižoval motivaci k jejich natáčení. Později pravidla trochu uvolnil a nyní ohlašuje, že pro COVID-19 bude na serveru rovnou vyhrazená sekce. Ta je ve formě proužku s výběrem klipů s daným tématem a jde o formát, který se v různých obdobách na YouTube běžně používá (u desktopové verze např. pro oblíbené kanály, oblíbená témata nebo trendy).
 
YouTubelogo
 
Nejprve bude tento výběr dostupný v 16 vybraných zemích, v plánu je ale rozšíření i do dalších zemí a jazyků. Informoval o tom oficiální kanál YouTubeInsider na Twitteru. Ve výběru by měla být jen videa z ověřených (oficiálních) zdrojů. Těmi mohou být např. WHO, CDC nebo zpravodajský kanál BBC.
 
YouTube COVID-19
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0 Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0
Výrobci desek si připravují nové verze BIOSů vybavené mikrokódem AGESA 1.2.0.0, které byly slíbeny už před několika měsíci jako konečně "to pravé" pro desky 400 a 500 Series a nové Ryzeny 5000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr
Malé gravitační vlny, které tu a tam projdou skrz Zemi a detektory, už dávno bereme jako hotovou věc, ovšem pokud existují ony, měly by naším prostorem v podstatě nepřetržitě postupovat i velké vlny ze supermasivních černých děr. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K
Intel sice minulý týden ukázal benchmarky, dle nichž si chce opět vzít titul výrobce nejvýkonnějších herních procesorů, ovšem ukazuje se, že ve skutečnosti by to mohlo být poněkud jiné. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rusko by mohlo pokutovat uživatele Starlinku či jiných cizích satelitních služeb Rusko by mohlo pokutovat uživatele Starlinku či jiných cizích satelitních služeb
Dle ruské mutace Popular Mechanics se ruští zákonodárci chystají stanovit postih pro ty občany, kteří by se chtěli připojit k Internetu pomocí služby Starlink či případně jiných podobných satelitních ISP. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA připravila GeForce GT 1010, nový absolutní low-end NVIDIA připravila GeForce GT 1010, nový absolutní low-end
NVIDIA si připravila novou grafickou kartu GeForce GT 1010, která pochopitelně moc výkonu nenabídne a nastupuje na trh za starý model GeForce GT 710. Sama je ostatně založena na staré architektuře Pascal, a to nehledě na konfiguraci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře