www.svethardware.cz
>
>

Youtuberovi hrozí 15 měsíců vězení, bezdomovci nabídl závadné sušenky

Youtuberovi hrozí 15 měsíců vězení, bezdomovci nabídl závadné sušenky
, , aktualita
Nevhodné žertíky se mohou někdy hodně vymstít. Své by o tom mohl vyprávět jeden youtuber ze Španělska, který bezdomovci nabídl sušenky s nečekanou náplní. Naplnil je totiž zubní pastou a vše natočil.
K oblíbeným
reklama
Španělský vlogger Kanghua Ren bude mít s vlogováním na chvíli utrum. Na svém YouTube kanálu ReSet totiž v roce 2017 zveřejnil video, jak bezdomovci nabídl peníze (20 EUR) a podvržené sušenky Oreo, které místo typické bílé náplně obsahovaly zubní pastu. Celý fórek natočil a následkem výměny se muži původem z Rumunska udělalo špatně a vše skončilo až zvracením. I když nešlo o ojedinělý nevhodný vtípek (tzv. prank) tohoto youtubera, tento si vysloužil větší míru kritiky, Ren pak video smazal a muži jako omluvu dal 20 EUR.
 
Sušenky Oreo
 
autor: Evan-Amos [Public domain], přes Wikimedia Commons
 
Později mu nabídl dalších 300 EUR, když proti němu nepodnikne legální kroky. Ve výsledku z toho ale tak snadno nevyvázne. Soud vyčíslil, že jen na reklamách u tohoto videa si vydělal okolo 2000 EUR a přikázal mu, aby muže odškodnil v desetinásobné výši (20000 EUR). Nařídil také stažení celého YouTube kanálu a po dobu dalších pěti let (tedy až do roku 2024) nesmi vlogovat. Hrozí mu také 15měsíční vězení, nicméně soudy ve Španělsku obvykle podobné kratší tresty odnětí svobody u prvně odsouzených promíjí. Jak je vidět, kvalita a soudnost mnohých youtuberů nedosahuje zrovna vysoké výše.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přehled desktopových procesorů Přehled desktopových procesorů
V článku jsou zastoupeny procesory Intel a AMD do desktopových socketů. Tento přehled bude i nadále pravidelně aktualizován. Dnes přinášíme upravenou verzi obohacenou o nové procesory AMD Ryzen 3000. 
Dnes, článek, Jan Vítek, Petr Popelka98 komentářů
Studie tvrdí, že výpadek GPS by stál miliardu USD denně Studie tvrdí, že výpadek GPS by stál miliardu USD denně
Spojené státy americké zadaly studii, která měla vyhodnotit ekonomické dopady GPS systému. Hodnotil se finanční přínos i hrozba toho, co by se stalo při výpadku. Vyšlo, že výpadek by stál ekonomiku jednu miliardu USD denně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Pilotování dronů pod vlivem alkoholu se v Japonsku stává trestným Pilotování dronů pod vlivem alkoholu se v Japonsku stává trestným
Japonsko má novou legislativu, která se týká provozu dronů. Zatímco jiné země řeší především licence pro piloty, Japonsko řeší nezodpovědné létání pod vlivem alkoholu, které se nově bude trestat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice
Automobilka Volvo nedávno představila pozoruhodná autonomní nákladní vozidla Volvo Vera. Ty jsou nejen elektrická, ale především zaujmou tím, že jsou autonomní a dokonce ani nemají kabinu pro řidiče.
15.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
MSI ukázalo "světově první prohnutou herní skříň" MSI ukázalo "světově první prohnutou herní skříň"
Mezi dozvuky Computexu patří MEG Alchemy 700X od společnosti MSI, která si asi řekla, že když můžeme mít prohnuté displeje monitorů, proč by takové nemohly být i skříně. Jak to ale lze skloubit s úložištěm pro běžné komponenty? 
14.6.2019, aktualita, Jan Vítek9 komentářů