www.svethardware.cz
>
>

Youtuberovi hrozí 15 měsíců vězení, bezdomovci nabídl závadné sušenky

Youtuberovi hrozí 15 měsíců vězení, bezdomovci nabídl závadné sušenky
, , aktualita
Nevhodné žertíky se mohou někdy hodně vymstít. Své by o tom mohl vyprávět jeden youtuber ze Španělska, který bezdomovci nabídl sušenky s nečekanou náplní. Naplnil je totiž zubní pastou a vše natočil.
K oblíbeným
reklama
Španělský vlogger Kanghua Ren bude mít s vlogováním na chvíli utrum. Na svém YouTube kanálu ReSet totiž v roce 2017 zveřejnil video, jak bezdomovci nabídl peníze (20 EUR) a podvržené sušenky Oreo, které místo typické bílé náplně obsahovaly zubní pastu. Celý fórek natočil a následkem výměny se muži původem z Rumunska udělalo špatně a vše skončilo až zvracením. I když nešlo o ojedinělý nevhodný vtípek (tzv. prank) tohoto youtubera, tento si vysloužil větší míru kritiky, Ren pak video smazal a muži jako omluvu dal 20 EUR.
 
Sušenky Oreo
 
autor: Evan-Amos [Public domain], přes Wikimedia Commons
 
Později mu nabídl dalších 300 EUR, když proti němu nepodnikne legální kroky. Ve výsledku z toho ale tak snadno nevyvázne. Soud vyčíslil, že jen na reklamách u tohoto videa si vydělal okolo 2000 EUR a přikázal mu, aby muže odškodnil v desetinásobné výši (20000 EUR). Nařídil také stažení celého YouTube kanálu a po dobu dalších pěti let (tedy až do roku 2024) nesmi vlogovat. Hrozí mu také 15měsíční vězení, nicméně soudy ve Španělsku obvykle podobné kratší tresty odnětí svobody u prvně odsouzených promíjí. Jak je vidět, kvalita a soudnost mnohých youtuberů nedosahuje zrovna vysoké výše.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Dell odhalil prohnutý Alienware 34 s WQHD IPS Dell odhalil prohnutý Alienware 34 s WQHD IPS
Včera jsme se dozvěděli o novém monitoru Alienware od firmy Dell, který nabízí 55" panel typu OLED a jde spíše než o monitor pro PC o náhradu televizoru pro herní konzole. Nyní ale už přichází nefalšované LCD pro PC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Walmart žaluje Teslu, její solární panely působí požáry Walmart žaluje Teslu, její solární panely působí požáry
Tesla míří k soudu. Posílá ji tam řetězec obchodů Walmart, který si stěžuje na její solární panely. Kvůli naprosto odbyté instalaci a kvalitě totiž mělo vyhořet už sedm obchodů a řetězec toho začíná mít dost.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
AMD EPYC Rome: architektura překonávající limity litografie AMD EPYC Rome: architektura překonávající limity litografie
Řada testů procesorů EPYC druhé generace už prokázala, že ty se společnosti AMD mimořádně povedly a Intel na ně dnes jednoduše nemá odpověď. My se ale nyní nebudeme věnovat výkonu, jako spíše samotným procesorům a jejich platformě.
Dnes, článek, Jan Vítek3 komentáře
Tesla Roadster Elona Muska dokončil první oběh kolem Slunce Tesla Roadster Elona Muska dokončil první oběh kolem Slunce
Starman společně s červeným Tesla Roadsterem je už nejspíš stálým obyvatelem vesmíru. Od jeho vynesení do vesmíru uplynul už více než rok a půl a nedávno Muskovo vozidlo dokončilo oběh kolem Slunce. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Paměti HyperX Fury nyní i jako 64GB sety s 3466 MHz Paměti HyperX Fury nyní i jako 64GB sety s 3466 MHz
HyperX aktualizuje nabídku svých operačních pamětí a představuje inovované moduly Fury a Fury RGB. Nabídnou automatické přetaktování a budou k dispozici i jako velké 64GB sety s frekvencí 3466 MHz.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář