www.svethardware.cz
>
>
>

Z internetové kavárny a herny se stal těžební podnik

Z internetové kavárny a herny se stal těžební podnik
, , aktualita
Doba tomu jednoznačně přeje. Na jedné straně máme koronavirus a opatření pro jeho šíření a na straně druhé máme zvyšující se hodnotu kryptoměn. Co tedy asi tak může udělat majitel PC herny?  
K oblíbeným
reklama
Opatření proti šíření koronaviru mnohde přinesla zákaz provozu různých podniků, mezi něž logicky patří také internetové kavárny a herny. Jejich majitelé přitom už mají alespoň částečně vybudovanou infrastrukturu, na jejímž základě mohou spustit těžbu kryptoměn a pokud budou myslet i na budoucnost, mohou si zařídit podnik pro těžbu kryptoměn, z nějž v případě potřeby zakrátko vytvoří opět PC hernu. Základní hardware může být ostatně stejný a v obou případech jde především o výkonné grafické karty. 
 
 
Nedávno ohlásil přerod své internetové kavárny v těžební zařízení Tin Học Ngôi Sao z Vietnamu (via I_Leak_VN), přičemž ten měl na své straně ještě jednu dnes velice důležitou výhodu. Vlastní totiž i počítačový obchod, což znamená snadnější přístup k vysoce nedostatkovým moderním grafikám. To tak vysvětluje, proč můžeme vidět na fotce celé těžební rigy osazené osmi výkonnými grafikami, které jsou na místech, kde dříve seděli zákazníci. 
 
 
Majitel také sděluje, že tento jeho nový podnik je výdělečnější než někdejší internetová kavárna, ostatně těží se v něm na kartách GeForce RTX 3080, které jsou vysoce výkonné a na rozdíl od zákazníků nepotřebují neustálou obsluhu a vydělávají nonstop. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ještě častější aktualizace pro Chrome. Nová verze vyjde každé 4 týdny Ještě častější aktualizace pro Chrome. Nová verze vyjde každé 4 týdny
Google se rozhodl zrychlit aktualizace svého prohlížeče. Novou verzi chce vydávat každé čtyři týdny místo stávajících šesti. Uživatelé se tak mohou těšit na častější novinky. Tato změna začne platit od Chromu 94.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nové Nintendo Switch údajně nabídne OLED displej a podporu 4K Nové Nintendo Switch údajně nabídne OLED displej a podporu 4K
Dlouho očekávaný nový model Nintendo Switch by měl být představen v letošním roce a na trh se dostat nejpozději před Vánoci. Hlavní, ale nikoliv jedinou novinkou se stane 7palcový OLED panel od Samsungu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Microsoft Edge 89 zvyšuje výkon a přináší vertikální karty Microsoft Edge 89 zvyšuje výkon a přináší vertikální karty
Microsoft právě vydal aktualizaci svého prohlížeče Edge, která přináší několik zásadních novinek. Verze 89 zrychluje start o desítky procent a snižuje nároky na výkon. Došlo i na dlouho očekávané vertikální seskupení karet.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Kamery budou v Británii sledovat řidiče házející odpadky z oken Kamery budou v Británii sledovat řidiče házející odpadky z oken
Velká Británie má bohatou historii kamer sledující obyvatele. Doprovodný software slouží k identifikaci lidí a nyní bude využíván ke hledání dalších hříšníků. Cílem budou řidiči, kteří vyhazují odpadky z oken aut.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
GeForce RTX 3080 Ti bude mít také omezený výkon pro těžbu Etherea GeForce RTX 3080 Ti bude mít také omezený výkon pro těžbu Etherea
Jako první s omezením výkonu při těžbě Etherea přišla karta GeForce RTX 3060 a NVIDIA jasně naznačila, že nebude poslední. Nyní už můžeme pomalu mluvit o nástupu RTX 3080 Ti, která má dostat stejné opatření. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů