www.svethardware.cz
>
>
>

Začaly zimní slevy na Steamu, potrvají do ledna

Začaly zimní slevy na Steamu, potrvají do ledna
, , aktualita
Pokud chcete potěšit někoho jiného nebo i sebe herním dárkem, můžete se podívat na to, jaké slevy aktuálně nabízí Valve na Steamu. Slevy na této největší herní platformě pro PC začaly o týden později než na GoG. Stojí za to? 
K oblíbeným
reklama
V listopadu jsme mohli nakupovat na Steamu a v dalších obchodech v rámci podzimních slev a nyní už tu máme rovnou zimní slevy, neboť kalendářní zima už právě včera začala. Zimní slevy na Steamu potrvají až do 4. ledna do naší sedmé hodiny večerní, takže času na výběr máme habaděj. 
 
 
Současně s tím můžeme hlasovat pro udělování ocenění Steam Awards, přičemž toto hlasování bude otevřeno v téměř celém průběhu prodejní akce. Je třeba také poznamenat, že své slevové akce už otevřely kromě GoGu také obchody Microsoftu a Humble. Svou reputaci si také snaží vylepšit společnost EA, která v obchodu Origin spustila vlnu slev, kam patří i zbrusu nový, ale kontroverzní titul STAR WARS Battlefront II se slevou 40 %. Mass Effect: Andromeda byl zlevněn o 50 %, což platí i pro Titanfall 2, The Sims 4 či Need for Speed Payback. 
 
Co se týče slev na Steamu, zde vám platforma nabídne zlevněné tituly filtrované dle vašich preferencí, ovšem my přesto můžeme jmenovat některé zajímavé tituly s nejméně zajímavými slevami. Třeba letošní Prey je k dispozici jen za 20 eur, Elite: Dangerous za pouhých 6,24 eur a Tekken 7 za 25 eur. A jako obvykle tu máme také slevy na hardware od Valve, a to až 90 %. 
 
Ohledně Steam Awards, dnes se hlasuje v kategorii "Pokaždé jiné dobrodružství", což představuje hry s nelineárním příběhem, jež je možné hrát stále znovu. Můžeme si pod nimi představit především RPG nebo prostě hry silně založené na příběhu. V nabídce jsou tituly The Witcher: Wild Hunt, Dishonoured 2, Divinity Original Sin II, The Walking Dead: A new frontier, a Life is Strange: Before the Storm. Třetího ledna se budeme moci podívat na vítěze celého hlasování a ještě dnes bude otevřeno hlasování nové kategorie, a to "Nervy v kýblu".  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková