www.svethardware.cz
>
>
>

Začaly zimní slevy na Steamu, potrvají do ledna

Začaly zimní slevy na Steamu, potrvají do ledna
, , aktualita
Pokud chcete potěšit někoho jiného nebo i sebe herním dárkem, můžete se podívat na to, jaké slevy aktuálně nabízí Valve na Steamu. Slevy na této největší herní platformě pro PC začaly o týden později než na GoG. Stojí za to? 
K oblíbeným
reklama
V listopadu jsme mohli nakupovat na Steamu a v dalších obchodech v rámci podzimních slev a nyní už tu máme rovnou zimní slevy, neboť kalendářní zima už právě včera začala. Zimní slevy na Steamu potrvají až do 4. ledna do naší sedmé hodiny večerní, takže času na výběr máme habaděj. 
 
 
Současně s tím můžeme hlasovat pro udělování ocenění Steam Awards, přičemž toto hlasování bude otevřeno v téměř celém průběhu prodejní akce. Je třeba také poznamenat, že své slevové akce už otevřely kromě GoGu také obchody Microsoftu a Humble. Svou reputaci si také snaží vylepšit společnost EA, která v obchodu Origin spustila vlnu slev, kam patří i zbrusu nový, ale kontroverzní titul STAR WARS Battlefront II se slevou 40 %. Mass Effect: Andromeda byl zlevněn o 50 %, což platí i pro Titanfall 2, The Sims 4 či Need for Speed Payback. 
 
Co se týče slev na Steamu, zde vám platforma nabídne zlevněné tituly filtrované dle vašich preferencí, ovšem my přesto můžeme jmenovat některé zajímavé tituly s nejméně zajímavými slevami. Třeba letošní Prey je k dispozici jen za 20 eur, Elite: Dangerous za pouhých 6,24 eur a Tekken 7 za 25 eur. A jako obvykle tu máme také slevy na hardware od Valve, a to až 90 %. 
 
Ohledně Steam Awards, dnes se hlasuje v kategorii "Pokaždé jiné dobrodružství", což představuje hry s nelineárním příběhem, jež je možné hrát stále znovu. Můžeme si pod nimi představit především RPG nebo prostě hry silně založené na příběhu. V nabídce jsou tituly The Witcher: Wild Hunt, Dishonoured 2, Divinity Original Sin II, The Walking Dead: A new frontier, a Life is Strange: Before the Storm. Třetího ledna se budeme moci podívat na vítěze celého hlasování a ještě dnes bude otevřeno hlasování nové kategorie, a to "Nervy v kýblu".  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost
Tony Tamasi z NVIDIE se rozmluvil o tom, jak celá RTX mašinerie v jeho firmě vůbec vznikla a kde se vzala. Práce na tom všem odstartovaly už před deseti lety a vyústily zatím v jádra RT architektury Turing. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů
Starship firmy SpaceX bude mít celkem 41 motorů Raptor Starship firmy SpaceX bude mít celkem 41 motorů Raptor
V případě velkých společností zabývajících se letectvím a kosmonautikou není zrovna obvyklé, že se o jejich novinkách dozvídáme z pilných tweetů jejich šéfa. Ale když tak dnes už komunikují i státníci, tak proč ne Elon Musk? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Nintendo kvůli driftujícímu ukazateli čelí v USA hromadné žalobě Nintendo kvůli driftujícímu ukazateli čelí v USA hromadné žalobě
Uživatelé herních konzolí Nintendo Switch si stěžují na to, že po čase začne driftovat, čili ujíždět ukazatel spojený s ovladačem Joy-Con. A nyní si už jen nestěžují, dali se dohromady a podali hromadnou žalobu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Flute spatřen v UserBenchmark, o co jde? AMD Flute spatřen v UserBenchmark, o co jde?
V databázi výsledků testů UserBenchmark byl spatřen jistý inženýrský vzorek produktu AMD s kódovým označením Flute. Je jasné, že půjde o SoC, a to velice moderní a založené na architektuře Zen 2. 
Včera, aktualita, Jan Vítek