www.svethardware.cz
>
>
>

Závody MotoGP míří do virtuálního světa, první se pojede 29. března

Závody MotoGP míří do virtuálního světa, první se pojede 29. března
, , aktualita
Kvůli koronavirové pandemii se na Internet přesouvá snad vše, co lze přesunout. Poněvadž se nemůže ani sportovat, organizátoři hledají jiné cesty, jak zabavit diváky. MotoGP se stejně jako Formule 1 zčásti přesune na online hraní.
K oblíbeným
reklama
Koronavir SARS-CoV-2 stojí i za zrušením závodů MotoGP. Aby ale diváci nepřišli úplně o vše a mohli se trochu bavit, organizátoři pro ně připravili virtuální závody podobně, jako se tomu stalo nedávno i u Formule 1. Někteří závodníci z reálné série tak usednou k počítačům a zahrají si proti sobě MotoGP 20 od společnosti Milestone. Tyto závody budou přístupné online 29. března ve 14:00 našeho času.
 
MotoGP
ilustrační obrázek, autor: Box Repsol [CC BY 2.0], přes Flickr
 
Těmito závodníky budou Maverick Viñales, Fabio Quartararo, Alex Rins a Marc Marquez, některé zdroje zmiňují i Valentina Rossiho. Pojedou na italském okruhu Mugello, přičemž závod se bude skládat z 5minutové kvalifikace a pak samotného závodu na 6 kol. Ten bude dostupný na stránkách motogp.com, esport.motogp.com, vybraných televizních kanálech, YouTube, účtu MotoGP eSport Twitter, Instagramu a Facebooku MotoGP i MotoGP eSport. Zároveň bude po omezenou dobu dostupný VideoPass pro stránky MotoGP s dokumenty, archivem všech závodů od roku 1992 a dalším obsahem.
 
Zdroj: motogp.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Boeing si zopakuje pokažený orbitální test Starlineru Boeing si zopakuje pokažený orbitální test Starlineru
Na konci minulého roku společnost Boeing provedla test svého Starlineru, který se pokusil dosáhnout oběžné dráhy a připojit se na několik dní k Mezinárodní vesmírné stanici. Test se nepovedl a nyní už víme, že si jej Boeing zopakuje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Core i7-1185G7: Tiger Lake se ukázal v testech Core i7-1185G7: Tiger Lake se ukázal v testech
Vývoj procesorů Intelu a obecně záměry této firmy nejsou moc přehledné a mezi aktuální témata patří řada různých procesorových rodin. Mezi nimi jsou i Tiger Lake jako zatím nejpokročilejší procesory této firmy. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Comet Lake-S přijdou na trh koncem května, co to znamená pro nástupce? Comet Lake-S přijdou na trh koncem května, co to znamená pro nástupce?
Původně jsme procesory Comet Lake-S očekávali na začátku tohoto roku, ale nyní je téměř jisté, že přijdou na konci května s tím, že na konci dubna je Intel formálně představí a sdělí podrobnosti. Ale co nástupnická generace Rocket Lake?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jižní Korea zvažuje sledovací náramky pro karanténu v boji proti COVID-19 Jižní Korea zvažuje sledovací náramky pro karanténu v boji proti COVID-19
Jižní Korea zvládá boj s koronavirem SARS-CoV-2 poměrně dobře a poslední týdny už počty nakažených ani zdaleka nestoupají tak dramaticky. Přesto se najdou takoví, kteří porušují karanténu a vláda zvažuje, zda je sledovat elektronickými náramky.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
AMD a NVIDIA se zařazují do HPC konsorcia pro hledání léku na Covid-19 AMD a NVIDIA se zařazují do HPC konsorcia pro hledání léku na Covid-19
Pro běžné lidi je tu Folding@home a pro firmy zase nové HPC konsorcium pro boj s nemocí Covid-19, které vzniklo ze spolupráce firmy IBM a Bílým domem. Do něj se nyní přidávají i společnosti AMD a NVIDIA.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář