www.svethardware.cz
>
>
>

Závody MotoGP míří do virtuálního světa, první se pojede 29. března

Závody MotoGP míří do virtuálního světa, první se pojede 29. března
, , aktualita
Kvůli koronavirové pandemii se na Internet přesouvá snad vše, co lze přesunout. Poněvadž se nemůže ani sportovat, organizátoři hledají jiné cesty, jak zabavit diváky. MotoGP se stejně jako Formule 1 zčásti přesune na online hraní.
K oblíbeným
reklama
Koronavir SARS-CoV-2 stojí i za zrušením závodů MotoGP. Aby ale diváci nepřišli úplně o vše a mohli se trochu bavit, organizátoři pro ně připravili virtuální závody podobně, jako se tomu stalo nedávno i u Formule 1. Někteří závodníci z reálné série tak usednou k počítačům a zahrají si proti sobě MotoGP 20 od společnosti Milestone. Tyto závody budou přístupné online 29. března ve 14:00 našeho času.
 
MotoGP
ilustrační obrázek, autor: Box Repsol [CC BY 2.0], přes Flickr
 
Těmito závodníky budou Maverick Viñales, Fabio Quartararo, Alex Rins a Marc Marquez, některé zdroje zmiňují i Valentina Rossiho. Pojedou na italském okruhu Mugello, přičemž závod se bude skládat z 5minutové kvalifikace a pak samotného závodu na 6 kol. Ten bude dostupný na stránkách motogp.com, esport.motogp.com, vybraných televizních kanálech, YouTube, účtu MotoGP eSport Twitter, Instagramu a Facebooku MotoGP i MotoGP eSport. Zároveň bude po omezenou dobu dostupný VideoPass pro stránky MotoGP s dokumenty, archivem všech závodů od roku 1992 a dalším obsahem.
 
Zdroj: motogp.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
SK Hynix začal dodávat podniková SSD PE8000 s až 6500 MB/s a PCIe 4.0 SK Hynix začal dodávat podniková SSD PE8000 s až 6500 MB/s a PCIe 4.0
SK Hynix začal s dodávkami nových podnikových disků řady PE8000, které nabízí přenosové rychlosti ve výši až 6500 MB/s. Rovněž tu máme modely, které využívají nového formátu EDSFF 1U Long (E1.L).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Webkamery nejsou, Logitech slíbil zvýšení dodávek během týdnů Webkamery nejsou, Logitech slíbil zvýšení dodávek během týdnů
Mohlo by se zdát, že valná většina lidí už využívá notebooky, pro než je webkamera už dávno standardní výbava a že na trhu jsou velké zásoby mnoha modelů, které jen tak nedojdou. Nicméně webkamery nejsou a Logitech na to reaguje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
WhatsApp bojuje proti dezinformacím o COVID-19, omezí přeposílání zpráv WhatsApp bojuje proti dezinformacím o COVID-19, omezí přeposílání zpráv
Komunikátor WhatsApp chce bojovat proti šíření dezinformací, jejichž počet se významně zvýšil během nynější koronavirové pandemie. Právě o viru a nemoci koluje spousta nesmyslů a omezením sdílení zpráv by se to mělo omezit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Intel Xe-HP spatřena v dokumentu: grafika pro nadšence a pracovní stanice Intel Xe-HP spatřena v dokumentu: grafika pro nadšence a pracovní stanice
Co se týče grafických karet Intelu, v posledních měsících se probírala především ukázka DG1, ovšem čeká se především na to, co předvedou modely DG2. Ty už můžeme označit za grafiky pro nadšence a vhodné i do pracovních stanic. Doufejme.
Včera, aktualita, Jan Vítek
EHT zachytil další černou díru, tentokrát vzdálenou 5 mld. světelných let EHT zachytil další černou díru, tentokrát vzdálenou 5 mld. světelných let
Event Horizon Telescope nám loni přinesl historicky první snímek černé díry, respektive jejího bezprostředního okolí. Šlo o střed galaxie M87 vzdálené cca 54 milionů světelných let. Nyní se posuneme o dva řády dál. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře