www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

ZOTAC ZBOX CA621 Nano: mini PC s pasivně chlazeným Ryzen 3

ZOTAC ZBOX CA621 Nano: mini PC s pasivně chlazeným Ryzen 3
, , aktualita
Společnost ZOTAC známe jako specialistu na grafické karty, ale také na malé počítače PC. Mezi své desítky modelů přitom tato firma zařadí také ZBOX CA621 Nano, který nabídne pasivně chlazený Ryzen 3.
K oblíbeným
reklama
ZOTAC ZBOX CA621 Nano se může zařadit po bok počítačů formátu NUC, i když je viditelně větší a má odlišný tvar. Také jeho design by někdo možná označil za retro, a to díky bíle ohraničenému čelu, v němž vidíme krom USB portu a audio konektorů také otvor čtečky karet. 
 
ZOTAC CA621 Nano  
 
V zadní části počítače, jenž je z pochopitelných důvodu děravý jak řešeto, máme dva síťové porty RJ-45, anténní konektor rozhraní Wi-Fi (modul 802.11ac Wi-Fi s BT 5.0), další nadílku rychlých USB a obrazové výstupy HDMI a DisplayPort. Napájení je zajištěno externím adaptérem. 
 
 
Uvnitř počítače se skrývá dvoujádrový procesor AMD Ryzen 3 3200U s grafikou Vega 3 a TDP pouze 15 W. Díky tomu je možné jej chladit i pasivně a právě proto jsou tu všude větrací otvory opatřené hrubými prachovými filtry.
 
ZOTAC také nabídne verzi MA621 Nano, která by měla nabídnout víceméně to samé, ovšem již s aktivním chlazením a díky tomu i menším provedením. 
 
ZOTAC MA621 Nano 
 
Více zatím nevíme, takže si musíme počkat na ohlášení dostupnosti a také na ceny. ZOTAC ale již prodává malé počítače s designem modelu CA621 Nano, a to například Zotac ZBOX-CI640NANO-BE či ZBOX-CI620NANO-BE založené na procesorech Intel.  
 
Zdroj: Anandtech


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
InWin C200: pracovní počítačová skříň jak ze starých časů InWin C200: pracovní počítačová skříň jak ze starých časů
Společnost InWin tentokrát neukázala žádnou okázalou specialitku, ale naopak skříň, která by měla být především praktická. C200 je totiž určena pro "tvůrce obsahu", takže lze mluvit o skříni pro pracovní stanice. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Micron brzy začne s výrobou 128vrstvých 3D NAND s architekturou RG Micron brzy začne s výrobou 128vrstvých 3D NAND s architekturou RG
Americký Micron se chystá už v tomto čtvrtletí spustit výrobu pamětí 3D NAND skládajících se ze 128 vrstev a využívajících jistou RG Architecture. Na trh pak tyto paměti začnou proudit během příštího kvartálu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek