www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Potvrzeno: Windows 9 budou oficiálně představeny 30. září

Potvrzeno: Windows 9 budou oficiálně představeny 30. září
, , aktualita
Jak se již delší dobu proslýchalo, Microsoft naplánoval událost, na které bude představena nová verze Windows, na 30 září, což je v podstatě za dva týdny. Pozval také spoustu novinářů, takže budeme brzy vědět více.reklama
Jak se již dříve předpokládalo a spekulovalo, společnost Microsoft má v plánu oficiální událost, na které představí novou verzi Windows, zrealizovat 30. září, tedy prakticky za dva týdny. Novináři a související subjekty na tuto událost postupně dostávají pozvánky, takže se již velmi brzy dozvíme více o tom, jak se vlastně bude systém jmenovat, co nového přinese a kdy se očekává uvolnění finální verze (RTM).

Na druhou stranu je pravda, že již máme celkem hodně informací, které do velké míry napovídají, jak bude nový systém vypadat, přičemž několik uniklých videí hodně napovědělo také o návratu nabídky start, případně nových virtuálních plochách a sjednocených notifikacích.

Dobrou zprávou je, že termín oficiálního představení by měl skutečně být zároveň také termínem oficiálního uvolnění verze „Windows Technical Preview“, čímž získáme možnost se na systém podívat důkladněji a příležitost odhalit novinky a vylepšení, které nová verze přinese. Ty by měly být do této verze průběžně přidávány, a to až do doby, kdy bude nová verze Windows finální a připravena k prodeji. To by mělo zřejmě nastat někdy začátkem roku 2015.

Zdroj: The Verge
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek