www.svethardware.cz
>
>
>

Taylor Swift nemá ráda streamovací služby, album "1989" nebude ani na Apple Music

Taylor Swift nemá ráda streamovací služby, album "1989" nebude ani na Apple Music
, , aktualita
Zpěvačka Taylor Swift je známá svým negativním postojem ke streamovacím službám. Nedávno stáhla všechna svá alba ze Spotify, nyní vyšlo najevo, že nejnovější album "1989" nebude k dispozici ani na novém Apple Music.reklama
Streamovací služby jsou moderním prostředkem jak poslouchat hudbu. Zpěvačka Taylor Swift ale tomuto způsobu moc neholduje a říká, že hudba by měla být poslouchána jen ve formě alb. To je ostatně důvod, proč její nové album "1989" není na žádné streamovací službě a bude o něj ochuzena dokonce nová streamovací služba Apple Music. Dokonce ani jim se nepodařilo přemluvit Taylor k tomu, aby sem toto album umístila.


Apple Music logo


Album se ale i bez toho prodává velmi dobře, celkem už zmizelo z pultů obchodů 5 milionů kusů. Apple Music nicméně alespoň zajistil, že může streamovat starší alba zpěvačky podobně jako konkurenční služby Rhapsody nebo Tidal. To ale neplatí např. o Spotify, ze kterého zpěvačka svá alba stáhla. Té se totiž nelíbilo, že by je měli lidé poslouchat zdarma jen za reklamy. Tento model zdarma se nelíbí ani konkurenčnímu Applu, neboť je pro Spotify velkou konkurenční výhodou, která mu rozšiřuje posluchačskou základnu (finančně to zatím nevydělává).

Zdroj: Phonearena.com, TheVerge.com

Taylor Swift 1989
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
NZXT S340 Elite: skříň myslící i na VR NZXT S340 Elite: skříň myslící i na VR
Na zatím nepříliš mohutnou VR vlnu se nyní snaží naskočit také společnost NZXT, která představila počítačovou skříň S340 Elite. Ta je upravena tak, abychom si na ni mohli pohodlně pověsit VR headset a také jej měli kam připojit.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Samsungu vybuchují i pračky a nepotřebují k tomu Note 7 Samsungu vybuchují i pračky a nepotřebují k tomu Note 7
Mobilní divize Samsungu má akutálně velký problém s vybuchujícími bateriemi Note 7, ovšem nyní jde i o pračky vyrobené mezi lety 2011 a 2016, které mohou představovat přinejmenším stejné riziko pro blízké osoby.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře