www.svethardware.cz
>
>
>
>

Adata má nové odolné externí SSD SD600Q

Adata má nové odolné externí SSD SD600Q
, , aktualita
Adata se přidala k ostatním výrobcům a také do své nabídky zahrnula aktualizovaný externí SSD disk. V jejím případě jde o řadu SD600Q a využije klasické USB 3.1 rozhraní. Slibuje zvýšenou odolnost proti pádu.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adata se nenechává zahanbit a podobně jako Lexar a Sony, i ona představila nový externí SSD disk. V jejím případě ale nový model SD600Q míří cenově i výkonově trochu níž. Využije tradiční micro USB rozhraní (kompatibilní se standardem USB 3.1), díky čemuž zvládne dosahovat vysokých přenosových rychlostí 440 MB/s u čtení i zápisu (dle výrobce by tak 5GB film měl být zkopírován za 26 sekund). To sice nepřekonává ty nejrychlejší externí SSD disky, ale i tak je to velmi slušná rychlost.
 
Adata SD600Q
 
Výrobce slibuje zvýšenou odolnost disku, a to i přesto, že má jen plastové tělo. Je totiž chráněn silikonovým pouzdrem, díky čemuž má bez úhony přežít pád z výšky 1,22 metru (4 stopy) a splňuje i vojenský standard MIL-STD-810G 516.6. Adata pak na disk dává 3letou záruku. Rozměry disku činí 80×80×12 mm a váží pouhých 60 gramů. K dispozici bude s kapacitami 240 GB, 480 GB a 960 GB, přičemž v nabídce bude modrá a černá varianta pro všechny verze a černá pouze pro nejvyšší 960GB kapacitu. Cena pak byla v pořadí uvedených kapacit nastavena na 1399 Kč, 2349 Kč a 3999 Kč.
 
Zdroj: TZ Adata


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BBC varuje před deepfakes, vytvořila umělé video s Borisem Johnsonem BBC varuje před deepfakes, vytvořila umělé video s Borisem Johnsonem
Deepfakes jsou čím dál tím větším problémem. Varuje před nimi stabice BBC, která se podílela na tvorbě falešného videa s Borisem Johnsonem a Jeremy Corbynem. Ukazuje, že je stále snazší udělat věrohodný podvrh.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
SpaceX po přestávce vypustilo další kopu satelitů Starlink SpaceX po přestávce vypustilo další kopu satelitů Starlink
Satelity Starlink jsou malé a skladné, a tak si jich jeden Falcon 9 může vzít na palubu celou kopu, čili šedesát. Nyní se přitom podařilo další takovou várku dostat na oběžnou dráhu a učinit další krok ke zprovoznění připravované sítě.
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Noctua uvádí na trh nové ventilátory a příslušenství řady Chromax Noctua uvádí na trh nové ventilátory a příslušenství řady Chromax
Noctua nedávno dostala na trh nové procesorové chladiče Chromax Black a nyní je doplňují ventilátory a příslušenství Chromax. Máme tu konkrétně modely NF-A20, NF-A12x15, NF-A9, NF-A9x14 či NF-A8.
Včera, aktualita, Jan Vítek
InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX
InWin si připravuje pod prostým označením 925 velkou skříň formátu Full Tower, která je tak určena pro výkonné PC sestavy. Sama nabídne krom potřebného místa mohutné tělo z broušeného hliníku. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou
Acer na trh přináší monitor Predator CG437K P, který je určen pro ty nejnáročnější hráče. O tom ostatně svědčí už jeho úhlopříčka, ale vedle ní je tu i řada velice zajímavých specifikací a bohatá výbava.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář