www.svethardware.cz
>
>
>
>

Adata má nové odolné externí SSD SD600Q

Adata má nové odolné externí SSD SD600Q
, , aktualita
Adata se přidala k ostatním výrobcům a také do své nabídky zahrnula aktualizovaný externí SSD disk. V jejím případě jde o řadu SD600Q a využije klasické USB 3.1 rozhraní. Slibuje zvýšenou odolnost proti pádu.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adata se nenechává zahanbit a podobně jako Lexar a Sony, i ona představila nový externí SSD disk. V jejím případě ale nový model SD600Q míří cenově i výkonově trochu níž. Využije tradiční micro USB rozhraní (kompatibilní se standardem USB 3.1), díky čemuž zvládne dosahovat vysokých přenosových rychlostí 440 MB/s u čtení i zápisu (dle výrobce by tak 5GB film měl být zkopírován za 26 sekund). To sice nepřekonává ty nejrychlejší externí SSD disky, ale i tak je to velmi slušná rychlost.
 
Adata SD600Q
 
Výrobce slibuje zvýšenou odolnost disku, a to i přesto, že má jen plastové tělo. Je totiž chráněn silikonovým pouzdrem, díky čemuž má bez úhony přežít pád z výšky 1,22 metru (4 stopy) a splňuje i vojenský standard MIL-STD-810G 516.6. Adata pak na disk dává 3letou záruku. Rozměry disku činí 80×80×12 mm a váží pouhých 60 gramů. K dispozici bude s kapacitami 240 GB, 480 GB a 960 GB, přičemž v nabídce bude modrá a černá varianta pro všechny verze a černá pouze pro nejvyšší 960GB kapacitu. Cena pak byla v pořadí uvedených kapacit nastavena na 1399 Kč, 2349 Kč a 3999 Kč.
 
Zdroj: TZ Adata


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Včera, aktualita, Jan Vítek