www.svethardware.cz
>
>
>
>

Adata má nové odolné externí SSD SD600Q

Adata má nové odolné externí SSD SD600Q
, , aktualita
Adata se přidala k ostatním výrobcům a také do své nabídky zahrnula aktualizovaný externí SSD disk. V jejím případě jde o řadu SD600Q a využije klasické USB 3.1 rozhraní. Slibuje zvýšenou odolnost proti pádu.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adata se nenechává zahanbit a podobně jako Lexar a Sony, i ona představila nový externí SSD disk. V jejím případě ale nový model SD600Q míří cenově i výkonově trochu níž. Využije tradiční micro USB rozhraní (kompatibilní se standardem USB 3.1), díky čemuž zvládne dosahovat vysokých přenosových rychlostí 440 MB/s u čtení i zápisu (dle výrobce by tak 5GB film měl být zkopírován za 26 sekund). To sice nepřekonává ty nejrychlejší externí SSD disky, ale i tak je to velmi slušná rychlost.
 
Adata SD600Q
 
Výrobce slibuje zvýšenou odolnost disku, a to i přesto, že má jen plastové tělo. Je totiž chráněn silikonovým pouzdrem, díky čemuž má bez úhony přežít pád z výšky 1,22 metru (4 stopy) a splňuje i vojenský standard MIL-STD-810G 516.6. Adata pak na disk dává 3letou záruku. Rozměry disku činí 80×80×12 mm a váží pouhých 60 gramů. K dispozici bude s kapacitami 240 GB, 480 GB a 960 GB, přičemž v nabídce bude modrá a černá varianta pro všechny verze a černá pouze pro nejvyšší 960GB kapacitu. Cena pak byla v pořadí uvedených kapacit nastavena na 1399 Kč, 2349 Kč a 3999 Kč.
 
Zdroj: TZ Adata


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář