www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD Next Horizon Gaming: chystá se představení herních produktů na E3

AMD Next Horizon Gaming: chystá se představení herních produktů na E3
, , aktualita
Už pár týdnů víme o tom, že Lisa Su svou prezentací odstartuje letošní Computex, což už nyní jednak dostalo jasný rámec a vedle toho se dozvídáme, že o několik dní později proběhne na E3 další prezentace, a sice Next Horizon Gaming. 
K oblíbeným
reklama
Dříve jsme se dozvěděli, že AMD má rovnou na Computexu 2019 představit mimo jiné i procesory Ryzen 3000 a grafické karty s čipy Navi, čili nové spotřebitelské 7nm produkty. Je ale pravda, že pozvánka na tuto akci vyloženě neslíbila, že obojí společně se serverovými 7nm procesory EPYC bude opravdu představeno na Computexu. Bylo v ní sice psáno, že mezi chystané 7nm produkty to všechno patří, ale v další větě je uvedeno, že Lisa Su se svými hosty uvede nové informace o chystaných produktech, což by se pochopitelně dalo spojit s tím, co bylo řečeno v předchozí větě. Posoudit můžete sami, ale z čistě lingvistického hlediska bychom v druhé větě museli číst termín upcoming products obohacený o určitý člen, aby se dala jasně spojit s tou předchozí. 
 
Upcoming products include 7nm AMD EPYC datacenter processors, 3rd Gen AMD Ryzen desktop processors and graphics cards based on the next-generation “Navi” architecture – all of which are designed to create exceptional experiences for gamers and creators as well as help solve many of the toughest challenges in our lives. During the CEO Keynote, Dr. Lisa Su and other high-profile guests will highlight new details of upcoming products...
 
 
Nyní tu tak je další pozvánka na 10. června a prezentaci Next Horizon Gaming na herní akci E3, na níž je také jasně zdůrazněno, že půjde o 7nm produkty. Ačkoliv to opět nikde nebylo výslovně uvedeno, lze si představit, že na Computexu nám AMD předvede především nebo snad jen výhradně nové 7nm procesory a Navi do toho zatím nebude míchat a nechá si je na červen. To jen abychom se pak nedivili, kdyby se keynote na Computexu nových karet vůbec netýkal. 
 
Víme také, že představení AMD na E3 se zúčastní také tvůrce Game Awards, Geoff Keighley a že to se bude týkat také nové generace herních produktů a technologií, které "budou tvořit budoucnost hraní na PC, konzolích a cloudu po další roky". Z toho je cítit Navi na sto honů. Krom toho se také můžeme těšit na dosud nikde neprezentované hry či jejich obsah.
 
 
Akci AMD Next Horizon Gaming budeme moci sledovat živě třeba na YouTube, kde bude poté k dispozici i záznam a rovněž keynote Lisy Su z Computexu bude přenášen živě, a to přímo na stránkách firmy AMD nebo také na uvedeném kanálu na YouTube. Tato událost je naplánována již na 27. květen, přičemž proběhne už v 10:00 místního času. Kdo ji tak bude chtít sledovat živě, musí si u nás přivstat a sledovat od čtvrté ranní hodiny.
 
Zdroj: TZ AMD


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích
Nedočkavci už dlouho pročesávají online databáze známých benchmarků, zda v nich nezachytí testy chystaných GPU Navi od AMD. Nyní se takové čipy objevily s označením 731F:C1 a 7310:00, takže o co konkrétního jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570 Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570
Základní desky pro nové procesory AMD Ryzen 3000 budou mít v řadě případů aktivně chlazenou čipovou sadu X570. Donedávna se objevila pouze jedna, ale nyní už tu máme dvě další, které ukazují na to, že takové chlazení rozhodně nebude výjimečné.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo
Bethesda Softworks se sama zasloužila o to, že se ihned po vypuštění titulu Rage 2 na trh mohly na internetu objevit její fungující pirátské kopie. Doslova obejít Denuvo v tomto případě bylo velice snadné, a to tak nyní zmizí i ze steamové verze.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0 Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0
Můžeme očekávat, že společnost Gigabyte nebude či už není sama, která nabídne na svých starších deskách podporu moderního rozhraní PCI Express 4.0. V případě modelů Gigabyte s X470 a B450 k tomu stačí jen nový BIOS. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3 Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3
Společnost Epic na svém herním obchodu o víkendu odstartovala vůbec první svou akci Mega Sale, která pro hráče představuje velice zajímavou nabídku. Ale asi ne tak zajímavou pro firmu 2K Games, která z ní aktuálně stáhla své Borderlands 3.
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů