www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD Next Horizon Gaming: chystá se představení herních produktů na E3

AMD Next Horizon Gaming: chystá se představení herních produktů na E3
, , aktualita
Už pár týdnů víme o tom, že Lisa Su svou prezentací odstartuje letošní Computex, což už nyní jednak dostalo jasný rámec a vedle toho se dozvídáme, že o několik dní později proběhne na E3 další prezentace, a sice Next Horizon Gaming. 
K oblíbeným
reklama
Dříve jsme se dozvěděli, že AMD má rovnou na Computexu 2019 představit mimo jiné i procesory Ryzen 3000 a grafické karty s čipy Navi, čili nové spotřebitelské 7nm produkty. Je ale pravda, že pozvánka na tuto akci vyloženě neslíbila, že obojí společně se serverovými 7nm procesory EPYC bude opravdu představeno na Computexu. Bylo v ní sice psáno, že mezi chystané 7nm produkty to všechno patří, ale v další větě je uvedeno, že Lisa Su se svými hosty uvede nové informace o chystaných produktech, což by se pochopitelně dalo spojit s tím, co bylo řečeno v předchozí větě. Posoudit můžete sami, ale z čistě lingvistického hlediska bychom v druhé větě museli číst termín upcoming products obohacený o určitý člen, aby se dala jasně spojit s tou předchozí. 
 
Upcoming products include 7nm AMD EPYC datacenter processors, 3rd Gen AMD Ryzen desktop processors and graphics cards based on the next-generation “Navi” architecture – all of which are designed to create exceptional experiences for gamers and creators as well as help solve many of the toughest challenges in our lives. During the CEO Keynote, Dr. Lisa Su and other high-profile guests will highlight new details of upcoming products...
 
 
Nyní tu tak je další pozvánka na 10. června a prezentaci Next Horizon Gaming na herní akci E3, na níž je také jasně zdůrazněno, že půjde o 7nm produkty. Ačkoliv to opět nikde nebylo výslovně uvedeno, lze si představit, že na Computexu nám AMD předvede především nebo snad jen výhradně nové 7nm procesory a Navi do toho zatím nebude míchat a nechá si je na červen. To jen abychom se pak nedivili, kdyby se keynote na Computexu nových karet vůbec netýkal. 
 
Víme také, že představení AMD na E3 se zúčastní také tvůrce Game Awards, Geoff Keighley a že to se bude týkat také nové generace herních produktů a technologií, které "budou tvořit budoucnost hraní na PC, konzolích a cloudu po další roky". Z toho je cítit Navi na sto honů. Krom toho se také můžeme těšit na dosud nikde neprezentované hry či jejich obsah.
 
 
Akci AMD Next Horizon Gaming budeme moci sledovat živě třeba na YouTube, kde bude poté k dispozici i záznam a rovněž keynote Lisy Su z Computexu bude přenášen živě, a to přímo na stránkách firmy AMD nebo také na uvedeném kanálu na YouTube. Tato událost je naplánována již na 27. květen, přičemž proběhne už v 10:00 místního času. Kdo ji tak bude chtít sledovat živě, musí si u nás přivstat a sledovat od čtvrté ranní hodiny.
 
Zdroj: TZ AMD


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung, Kioxia, WDC a ostatní: jaké NAND Flash si chystají? Samsung, Kioxia, WDC a ostatní: jaké NAND Flash si chystají?
V dnešní zprávě společnosti TrendForce se také dočteme o tom, jaké plány mají největší světoví výrobci elektronických pamětí typu NAND Flash. Podívejme se tak na to, jaké další generace se chystají. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TrendForce: poptávka po NAND Flash silně roste díky datovým centrům TrendForce: poptávka po NAND Flash silně roste díky datovým centrům
Ještě během zimy přicházely zprávy o tom, jak se můžeme chystat na prudké zvyšování cen pamětí NAND Flash a ušetřeny nebudou ani DRAM. Koronavirus však tyto predikce zdánlivě rozcupoval a nyní můžeme být zvědaví na to, jaká je realita.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
HyperX nabízí nové poloprůhledné klávesy pro ještě svítivější klávesnice HyperX nabízí nové poloprůhledné klávesy pro ještě svítivější klávesnice
Mechanické klávesnice dnes již běžně nabízí podsvícení, a to rovnou RGB se světelnou diodou pod každou klávesou zvlášť. Jde přitom o výbavu, která není každému po chuti, přičemž HyperX nyní cílí především na ty, kterým vyhovuje.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
QNAP TS-431KX: 4diskový NAS přináší podporu 10GbE QNAP TS-431KX: 4diskový NAS přináší podporu 10GbE
Společnost QNAP přichází na trh s novým NASem TS-431KX. Ten přináší pozice pro 4 disky a zaujme především podporou síťového rozhraní 10GbE. Díky tomu slibuje přenosové rychlosti přesahující 1100 MB/s.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Desky s AMD B550 se začínají objevovat v obchodech, zaslouží si pozornost Desky s AMD B550 se začínají objevovat v obchodech, zaslouží si pozornost
AMD již brzy umožní výrobcům základních desek, aby dostali na trh své modely s čipsetem B550, přičemž ty se již objevují v nabídkách zahraničních obchodů, kde jejich cena začíná na 100 dolarech. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek