www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD odložilo představení Threadripperů na čtvrtek

AMD odložilo představení Threadripperů na čtvrtek
, , aktualita
Společnost AMD chtěla původně představit své procesory Threadripper 3. generace dnes, ovšem nyní se náhle dozvídáme, že to bylo odloženo. Nicméně jde nakonec pouze o dva dny, takže do tohoto čtvrtka. 
K oblíbeným
reklama
Na představení Threadripperů řady 3000 si tak budeme muset ještě dva dny počkat. Nedávno to přitom vypadalo, že i Intel odložil nástup svých HEDT procesorů, což jsou Cascade Lake-X, ovšem poté se zdroj opravil s informací, že datum 25. listopadu bylo zvoleno již dříve a nic se na něm nezměnilo. 
 
 
Ovšem v případě odloženého představení nových Threadripperů si server VideoCardz stojí za svým a jako důkaz přikládá snímek s informacemi o embargu. Tam se skutečně objevuje datum 5. listopadu s časem 9:00 EDT, čili 15:00 našeho času. To platilo ale stejně jen pro "product tease", čili prvotní představení s nejspíše ne veškerými informacemi o specifikacích, výkonu a cenách. Očekávali jsme také představení základních desek s čipsetem TRX40. 
 
Nově se tak má toto všechno přesunout na čtvret 7. listopadu. My si přitom skutečně můžeme přečíst o modelech Threadripper 3960X, 3970X a 3990X a kupodivu tu není 3980X. Není také jasné, zda máme i nadále očekávat, že procesory 3960X a 3970X s příslušnými deskami s TRX40 se začnou prodávat od 19. listopadu, nebo i toto datum už neplatí. 
 
Zdroj: VideoCardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nová verze mini PC Gigabyte Brix používá Inter Tiger Lake a Thunderbolt 4 Nová verze mini PC Gigabyte Brix používá Inter Tiger Lake a Thunderbolt 4
Gigabyte uvádí další verzi svých kompaktních desktopů Brix. V nabídce bude několik konfigurací s procesory Intel Core 11. generace a možností rozšíření o externí GPU. Dodávány budou v provedení barebone.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Další IT útok na nemocnice, napaden byl americký řetězec UHS Další IT útok na nemocnice, napaden byl americký řetězec UHS
Není to dávno, co jsme zaznamenali útok pomocí ransomwaru na německou nemocnici, v důsledku čehož měla zemřít jedna pacientka. Nyní byl napaden řetězec mnoha nemocnic od UHS ve Spojených státech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xbox si rezervuje 20 % z SSD pro systém, Microsoft s vývojem konzolí nekončí Xbox si rezervuje 20 % z SSD pro systém, Microsoft s vývojem konzolí nekončí
Zákazníci se musí připravit na to, že nové konzole Xbox si rezervují nezanedbatelné procento ze svého 1TB SSD pro systém. Vedle toho se podíváme i na téma dalšího vývoje herních konzolí a jejich možný konec.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AOC uvádí velká LCD série E2 s FreeSync AOC uvádí velká LCD série E2 s FreeSync
Společnost AOC si připravila trojici nových monitorů série E2, které sice vyloženě nepatří mezi herní modely, ale i tak všechny podporují Adaptive-Sync, čili primárně FreeSync. Jde o 31,5" a 34" panely. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Folding@Home dostal podporu CUDA s nárůstem výkonu až o 30 % Folding@Home dostal podporu CUDA s nárůstem výkonu až o 30 %
Z nové tiskové zprávy se dozvídáme, že Folding@home získává přímou podporu technologie NVIDIA CUDA, z čehož si můžeme slibovat výkonnostní bonus mezi 15 a 30 procenty. Vyšší výkon tak bude k dispozici i pro hledání léku na Covid-19. 
Včera, aktualita, Jan Vítek