www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD odložilo představení Threadripperů na čtvrtek

AMD odložilo představení Threadripperů na čtvrtek
, , aktualita
Společnost AMD chtěla původně představit své procesory Threadripper 3. generace dnes, ovšem nyní se náhle dozvídáme, že to bylo odloženo. Nicméně jde nakonec pouze o dva dny, takže do tohoto čtvrtka. 
K oblíbeným
reklama
Na představení Threadripperů řady 3000 si tak budeme muset ještě dva dny počkat. Nedávno to přitom vypadalo, že i Intel odložil nástup svých HEDT procesorů, což jsou Cascade Lake-X, ovšem poté se zdroj opravil s informací, že datum 25. listopadu bylo zvoleno již dříve a nic se na něm nezměnilo. 
 
 
Ovšem v případě odloženého představení nových Threadripperů si server VideoCardz stojí za svým a jako důkaz přikládá snímek s informacemi o embargu. Tam se skutečně objevuje datum 5. listopadu s časem 9:00 EDT, čili 15:00 našeho času. To platilo ale stejně jen pro "product tease", čili prvotní představení s nejspíše ne veškerými informacemi o specifikacích, výkonu a cenách. Očekávali jsme také představení základních desek s čipsetem TRX40. 
 
Nově se tak má toto všechno přesunout na čtvret 7. listopadu. My si přitom skutečně můžeme přečíst o modelech Threadripper 3960X, 3970X a 3990X a kupodivu tu není 3980X. Není také jasné, zda máme i nadále očekávat, že procesory 3960X a 3970X s příslušnými deskami s TRX40 se začnou prodávat od 19. listopadu, nebo i toto datum už neplatí. 
 
Zdroj: VideoCardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Valve ukázalo Half-Life: Alyx, půjde o revoluční titul pro VR? Valve ukázalo Half-Life: Alyx, půjde o revoluční titul pro VR?
Virtuální realita do světa her dosud nezasáhla nijak zásadním způsobem, nicméně společnost Valve to chce evidentně změnit. Využije k tomu přitom svou herní řadu Half-Life, na jejíž pokračování množí toužebně čekali.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Bill Gates podpořil Heliogen: solární energie a software pro boj s CO2 Bill Gates podpořil Heliogen: solární energie a software pro boj s CO2
Miliardář Bill Gates je znám také jako velký filantrop a podporovatel projektů pro záchranu planety. Jedním z dalších je projekt Heliogen, který má pomoci nahradit fosilní paliva díky solární energii i využití pokročilého softwaru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Intel Tiger Lake ukazuje výrazně přepracovanou cache Intel Tiger Lake ukazuje výrazně přepracovanou cache
Intel si pro příští rok připravuje procesory Tiger Lake jako nástupce aktuálních Ice Lake a leccos už o nich prozradil benchmark Geekbench. Ten už obsahuje online záznam čtyřjádrového prototypu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Prototyp Starship explodoval při tlakové zatěžkávací zkoušce Prototyp Starship explodoval při tlakové zatěžkávací zkoušce
Starship Mk1 včera prodělal tlakovou zatěžkávací zkoušku, kterou ovšem nevydržel a v horní části explodoval. Obešlo se to bez ohně i zranění obsluhy, ostatně neúspěch se dal očekávat. Co bude dál?
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Intel se omluvil za zpožděné dodávky procesorů Intel se omluvil za zpožděné dodávky procesorů
Intel se slovy Michelle Johnston Holthaus omluvil za zpožděné dodávky procesorů x86, čili v podstatě za to, že je nestačí vyrábět v potřebném množství. Potvrzuje tím, že nedostatek jeho procesorů je stále aktuální. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře