www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD podporuje prodeje Ryzen 3000 slevami a nabídkou Xbox Game Pass

AMD podporuje prodeje Ryzen 3000 slevami a nabídkou Xbox Game Pass
, , aktualita
Nedávno jsme se podívali na to, jak moderní procesory AMD Ryzen 3000 začaly najednou zlevňovat. Nyní už je jasné, co za tím stojí, a sice akce firmy AMD, která ovšem není pouze o poklesu cen. 
K oblíbeným
reklama
AMD Ryzen 3000 začaly v předchozích dnech náhle zlevňovat, přičemž výrazněji klesala minimální i průměrná cena, takže bylo zřejmé, že nejde jen o akci některého z obchodů. My se nyní přitom od serveru Tom's Hardware dozvídáme, že za tím opravdu stojí samotné AMD a jeho nová akce, která představuje jednak snížení cen aktuálních desktopových Ryzenů o 25 až 50 dolarů a navíc je tu také nabídka Xbox Game Pass zdarma na dobu tří měsíců. Zda jde o akci spojenou s koronavirem, to není jasné a nakonec nám to může být vcelku jedno. 
 
 
Akce se tak týká následujících procesorů: 
  • Ryzen 9 3900X –$449 ($50 sleva) 
  • Ryzen 7 3800X – $359 ($40 sleva) 
  • Ryzen 7 3700X – $304 ($25 sleva) 
  • Ryzen 5 3600X – $224 ($25 sleva) 
  • Ryzen 5 3600 – $174 ($25 sleva)
Nejvýkonnějšího šestnáctijádrového Ryzenu 9 3950X se tak tato akce netýká, ovšem jeho cena od začátku února také postupně klesá. Na rozdíl od ostatních se ale pouze dostala na úroveň ze začátku tohoto roku, kdežto takové Ryzen 5 3600X a 3600 se prodávají za dosud nejnižší částky od jejich uvedení na trh. 
 
Přinejmenším ty největší tuzemské e-shopy také už v souladu s výše uvedenými informacemi nabízí tříměsíční Xbox Game Pass zdarma, a tak bude už na zákazníkovi, zda vezme za vděk touto nabídkou, anebo se raději poohlédne po takovém obchodu, který nabídne výhodnější cenu. 
 
Dle Tom's Hardware má tato akce platit pouze pro březen a trhy v Severní Americe, ovšem u nás prokazatelně platí také, a to přinejmenším z hlediska voucheru pro Xbox Game Pass. Uvidíme, zda později dorazí i oficiální oznámení akce. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Adobe uvede nástroj pro boj s deepfakes Adobe uvede nástroj pro boj s deepfakes
V posledních letech jsou deepfakes čím dál větším problémem. Společnost Adobe chce proti problému bojovat novým nástrojem, který bude součástí Photoshopu a Behance, nicméně nebude fungovat tak, jak bychom asi předpokládali.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canon uvedl 5 nových ITS tiskáren řady MegaTank Canon uvedl 5 nových ITS tiskáren řady MegaTank
Canon představil pět nových ITS tiskáren. Ty mají velkoobjemové nádržky a velmi levný tisk. Nabídka novinek začíná u základní tiskárny Pixma G1420 a končí u multifunkce Pixma G3460 s připojením Wi-Fi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Prodejci hlásí: zásoby RTX 3070 jsou podstatně větší než karet RTX 3080 Prodejci hlásí: zásoby RTX 3070 jsou podstatně větší než karet RTX 3080
NVIDIA ve čtvrtek odpoledne vyšle na trh nové karty GeForce RTX 3070, z nichž by se mohl stát velký prodejní úspěch. Nabídnout totiž mají výkon plně srovnatelný s RTX 2080 Ti, a to s cenou 500 dolarů. Ale jak to bude s dostupností? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Facebook Dating: nová seznamka spuštěna i v Evropě Facebook Dating: nová seznamka spuštěna i v Evropě
Sociální síť Facebook už před nějakou dobou spustila seznamku Dating. Dosud ale nebyla dostupná v Evropě, což se nyní mění. Přináší možnost seznámit se s různými lidmi za různými účely, ať už jde o nalezení lásky nebo jen parťáka na venčení psa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
PayPal skutečně přichází s podporou kryptoměn jako Bitcoin PayPal skutečně přichází s podporou kryptoměn jako Bitcoin
V letošním červnu se mluvilo o tom, že společnost PayPal zahrne do svých systémů i podporu kryptoměn. Tak se nyní skutečně děje, firma toto potvrzuje a už počátkem příštího roku by to mělo začít fungovat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře