www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD podporuje prodeje Ryzen 3000 slevami a nabídkou Xbox Game Pass

AMD podporuje prodeje Ryzen 3000 slevami a nabídkou Xbox Game Pass
, , aktualita
Nedávno jsme se podívali na to, jak moderní procesory AMD Ryzen 3000 začaly najednou zlevňovat. Nyní už je jasné, co za tím stojí, a sice akce firmy AMD, která ovšem není pouze o poklesu cen. 
K oblíbeným
reklama
AMD Ryzen 3000 začaly v předchozích dnech náhle zlevňovat, přičemž výrazněji klesala minimální i průměrná cena, takže bylo zřejmé, že nejde jen o akci některého z obchodů. My se nyní přitom od serveru Tom's Hardware dozvídáme, že za tím opravdu stojí samotné AMD a jeho nová akce, která představuje jednak snížení cen aktuálních desktopových Ryzenů o 25 až 50 dolarů a navíc je tu také nabídka Xbox Game Pass zdarma na dobu tří měsíců. Zda jde o akci spojenou s koronavirem, to není jasné a nakonec nám to může být vcelku jedno. 
 
 
Akce se tak týká následujících procesorů: 
  • Ryzen 9 3900X –$449 ($50 sleva) 
  • Ryzen 7 3800X – $359 ($40 sleva) 
  • Ryzen 7 3700X – $304 ($25 sleva) 
  • Ryzen 5 3600X – $224 ($25 sleva) 
  • Ryzen 5 3600 – $174 ($25 sleva)
Nejvýkonnějšího šestnáctijádrového Ryzenu 9 3950X se tak tato akce netýká, ovšem jeho cena od začátku února také postupně klesá. Na rozdíl od ostatních se ale pouze dostala na úroveň ze začátku tohoto roku, kdežto takové Ryzen 5 3600X a 3600 se prodávají za dosud nejnižší částky od jejich uvedení na trh. 
 
Přinejmenším ty největší tuzemské e-shopy také už v souladu s výše uvedenými informacemi nabízí tříměsíční Xbox Game Pass zdarma, a tak bude už na zákazníkovi, zda vezme za vděk touto nabídkou, anebo se raději poohlédne po takovém obchodu, který nabídne výhodnější cenu. 
 
Dle Tom's Hardware má tato akce platit pouze pro březen a trhy v Severní Americe, ovšem u nás prokazatelně platí také, a to přinejmenším z hlediska voucheru pro Xbox Game Pass. Uvidíme, zda později dorazí i oficiální oznámení akce. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TP-Link rozšířil nabídku powerline adaptérů o sadu TL-PA7017P TP-Link rozšířil nabídku powerline adaptérů o sadu TL-PA7017P
Powerline adaptéry se v posledních letech staly oblíbeným způsobem, jak snadno a rychle rozšířit domácí síť prostřednictvím elektrických rozvodů. TP-Link do této kategorie přináší novou sadu TL-PA7017P s podporou rychlosti až 1 Gb/s.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Beelink GT-R: mini PC s AMD Ryzen, čtečkou otisků prstů a kovovým šasi Beelink GT-R: mini PC s AMD Ryzen, čtečkou otisků prstů a kovovým šasi
Čínský výrobce Beelink se rozhodl svou nabídku mini PC rozšířit o nový model, který tentokrát nevyužívá procesor od Intelu, ale AMD. K tomu přidal několik prémiových funkcí a některé z nich, jako je čtečka otisků prstů, se objevují jen zřídka.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Video: čtyřnohý robot balancuje na dvou končetinách Video: čtyřnohý robot balancuje na dvou končetinách
Italský výzkumný tým pracuje na vývoji čtyřnohých robotů, kteří dokážou i při nelehkých podmínkách udržet rovnováhu při stání na dvou končetinách. Budoucí roboti by tak mohli překonávat i velmi úzké mosty.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Tvar chytré textilie z Harvardu ovládá změna teploty Tvar chytré textilie z Harvardu ovládá změna teploty
Zájem o vývoj měkké robotiky projevují různé vědecké instituce, jednou z nich je i Harvardova univerzita. Tamní výzkumný tým vytvořil chytrou textilii pro měkké roboty, která je ovládaná na základě tepla. 
4.7.2020, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
NASA: program Artemis by měl mít dalších šest misí NASA: program Artemis by měl mít dalších šest misí
Kosmická agentura NASA se připravuje na plánovaný program Artemis, který slibuje návrat astronautů na Měsíc. Vypadá to, že se k plánovaným třem misím programu Artemis přidá ještě dalších šest.
3.7.2020, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře