www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD podporuje prodeje Ryzen 3000 slevami a nabídkou Xbox Game Pass

AMD podporuje prodeje Ryzen 3000 slevami a nabídkou Xbox Game Pass
, , aktualita
Nedávno jsme se podívali na to, jak moderní procesory AMD Ryzen 3000 začaly najednou zlevňovat. Nyní už je jasné, co za tím stojí, a sice akce firmy AMD, která ovšem není pouze o poklesu cen. 
K oblíbeným
reklama
AMD Ryzen 3000 začaly v předchozích dnech náhle zlevňovat, přičemž výrazněji klesala minimální i průměrná cena, takže bylo zřejmé, že nejde jen o akci některého z obchodů. My se nyní přitom od serveru Tom's Hardware dozvídáme, že za tím opravdu stojí samotné AMD a jeho nová akce, která představuje jednak snížení cen aktuálních desktopových Ryzenů o 25 až 50 dolarů a navíc je tu také nabídka Xbox Game Pass zdarma na dobu tří měsíců. Zda jde o akci spojenou s koronavirem, to není jasné a nakonec nám to může být vcelku jedno. 
 
 
Akce se tak týká následujících procesorů: 
  • Ryzen 9 3900X –$449 ($50 sleva) 
  • Ryzen 7 3800X – $359 ($40 sleva) 
  • Ryzen 7 3700X – $304 ($25 sleva) 
  • Ryzen 5 3600X – $224 ($25 sleva) 
  • Ryzen 5 3600 – $174 ($25 sleva)
Nejvýkonnějšího šestnáctijádrového Ryzenu 9 3950X se tak tato akce netýká, ovšem jeho cena od začátku února také postupně klesá. Na rozdíl od ostatních se ale pouze dostala na úroveň ze začátku tohoto roku, kdežto takové Ryzen 5 3600X a 3600 se prodávají za dosud nejnižší částky od jejich uvedení na trh. 
 
Přinejmenším ty největší tuzemské e-shopy také už v souladu s výše uvedenými informacemi nabízí tříměsíční Xbox Game Pass zdarma, a tak bude už na zákazníkovi, zda vezme za vděk touto nabídkou, anebo se raději poohlédne po takovém obchodu, který nabídne výhodnější cenu. 
 
Dle Tom's Hardware má tato akce platit pouze pro březen a trhy v Severní Americe, ovšem u nás prokazatelně platí také, a to přinejmenším z hlediska voucheru pro Xbox Game Pass. Uvidíme, zda později dorazí i oficiální oznámení akce. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
InWin C200: pracovní počítačová skříň jak ze starých časů InWin C200: pracovní počítačová skříň jak ze starých časů
Společnost InWin tentokrát neukázala žádnou okázalou specialitku, ale naopak skříň, která by měla být především praktická. C200 je totiž určena pro "tvůrce obsahu", takže lze mluvit o skříni pro pracovní stanice. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Micron brzy začne s výrobou 128vrstvých 3D NAND s architekturou RG Micron brzy začne s výrobou 128vrstvých 3D NAND s architekturou RG
Americký Micron se chystá už v tomto čtvrtletí spustit výrobu pamětí 3D NAND skládajících se ze 128 vrstev a využívajících jistou RG Architecture. Na trh pak tyto paměti začnou proudit během příštího kvartálu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gamescom 2020 se uskuteční v původním termínu, i když možná jen online Gamescom 2020 se uskuteční v původním termínu, i když možná jen online
Organizátoři ujistili fanoušky, že největší herní veletrh v Evropě se uskuteční v původním srpnovém termínu. Otázkou zůstává, v jaké podobě. Menší štěstí měla herní akce QuakeCon 2020, která byla zrušena.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik