www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD přivítalo do svých řad spoluzakladatele AlienWare, co bude dělat?

AMD přivítalo do svých řad spoluzakladatele AlienWare, co bude dělat?
, , aktualita
Nedávno jsme se dozvěděli, že Frank Azor opustí svou firmu Alienware a vydá se vstříc nové kariéře ve firmě AMD. Dosud přitom pracoval jako viceprezident a generální manažer pro Alienware, Gaming a XPS v Dellu. 
K oblíbeným
reklama
Spoluzakladatel firmy Alienware se tedy přesunul do AMD a ve firmě Dell, pod kterou Alienware už nějaký ten pátek patří, nepracuje už od 3. července. Lisa Su jej už přivítala do svých řad, takže už to máme potvrzeno, ale zbývá ještě zjistit, co bude Frank Azor v AMD dělat. 
 
 
Sám svůj přestup bere jako velkou příležitost k tomu, aby posunul kupředu celý herní průmysl. Lisa Su jej přitom označila jako šéfarchitekta herních řešení, což je i oficiální označení jeho pozice (Chief Architect of Gaming Solutions). 
 
Frank Azor tak v AMD pracuje od tohoto pondělí, ale jinak se od něj či od AMD nic nedozvíme. Analytik Patrick Moorhead však ve Forbesu tento krok komentoval a označil jej za velký úspěch pro AMD. Franka Azora vidí jako obrovskou ikonu celého herního průmyslu, která dokáže porozumět hráčům, vydavatelům nebo i výrobcům periferií. 
 
Azorovým přímým nadřízeným by měl být Sandeep Chennakeshu, šéf divize Computing and Graphics. Náplní pracovní pozice šéfarchitekta herních řešení by pak měl být rozvoj meziplatformních řešení firmy AMD, která zahrnují PC, konzole a cloud (streamované hry), aby do toho byly zahrnuty všechny relevantní divize v AMD. V podstatě jde o všechny hlavní divize včetně semi-custom. 
 
Frank Azor by tak měl v podstatě sloužit jako pojítko pro koordinaci snah společnosti AMD v celém herním průmyslu. 
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů
Kaspersky teď čelí nemilému problému. Jeho antiviry totiž mohly být zneužívány třetími stranami ke sledování uživatelů. Jeho skripty totiž nabízeli ostatním možnost identifikovat počítač a uživatele.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 % Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 %
Vypadá to, že velmi oblíbená streamovací služba Spotify se chystá navýšit ceny svých předplatných. Stále rostoucí obliba rodinného plánu totiž znatelně snižuje průměrné příjmy na jednotlivého posluchače.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM
Společnost TSMC se slovy, že Mooreův zákon stále ještě žije, ukázala obrovský interposer, na nějž se vejdou dva čipy zabírající 600 mm2 a navíc i osm dokola poskládaných pamětí typu HBM. K čemu by asi tak tento interposer mohl být? 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Zasáhla Jupiter v jeho mladých letech obrovská protoplaneta? Zasáhla Jupiter v jeho mladých letech obrovská protoplaneta?
Sonda Juno americké NASA odhalila další tajemství Jupiteru, a to konkrétně to, že nemá ostře ohraničený povrch jádra. To přineslo teorie spekulující o tom, jak k němu tato planeta mohla přijít. Máme tu tak další teorii o srážce v mladé Sluneční soustavě.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Gold S31: SK Hynix se pustil do výroby spotřebitelských SSD Gold S31: SK Hynix se pustil do výroby spotřebitelských SSD
Jeden z největších světových výrobců pamětí na světě, společnost SK Hynix, se rozhodl začít vyrábět SSD pro běžné spotřebitele. Představuje tak modely Gold S31, které jsou zatím pouze začátek toho, co bude následovat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář