www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD Ryzen 4000 je již podporován v nové verzi AIDA64

AMD Ryzen 4000 je již podporován v nové verzi AIDA64
, , aktualita
Všichni netrpělivě čekáme na novou architekturu Zen 3, která má přinést výrazné zvýšení IPC. Že by to nemuselo dlouho trvat, ukazuje software AIDA64, který už oznámil podporu nejnovější generace dosud nepředstavených procesorů.
K oblíbeným
reklama
Nová architektura AMD Zen 3 má být výrazně lepší než stávající Zeny a výsledkem bude i mnohem vyšší IPC. Tyto procesory jsou už hotové a vypadá to, že by se mohly docela brzy začít i prodávat. Kdy ale budou skutečně představeny a na pultech obchodů, to ještě nevíme (mělo by se tak stát v průběhu roku 2020, přesné datum ale není známo). Každopádně nová verze benchmarku AIDA64 v6.20 mezi kupou novinek přišla také s předběžnou podporou Ryzenů 4. generace, tedy Ryzenů 4000 postavených právě na nejnovější architektuře Zen 3. To dává tušit, že vzorky procesorů jsou už skutečně hotovy a rozesílány partnerům. Tyto procesory by měly být vyráběny vylepšeným 7nm EUV procesem u TSMC.
 
AMD Ryzen logo
 
Z dalších novinek tohoto benchmarku můžeme zmínit benchmarky pro AMD Renoir APU využívající instrukce AVX2 a FMA. Vylepšena byla podpora procesorů AMD Threadripper 3. generace a přibyly AVX-512 benchmarky pro Intel Ice Lake. Tvůrci aplikace také přidali podporu pro Microsoft Windows 10 November 2019 Update, grafických čipů AMD Radeon RX 5500, Nvidia GeForce GTX 1650 Super, GeForce GTX 1660 Super a pár dalších vylepšení.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii" Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii"
Astronomům se povedlo díky sledování hvězd v cizí galaxii určit hmotnost tamní černé díry, která se ukázala jako dosud největší, jakou se podařilo najít. Hubble se vedle toho podíval na známý Hoagův objekt.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech
Server Techspot si vyzkoušel mobilní grafiku v procesoru Core i7-1065G7 generace Ice Lake. Jedná se o třídu G11 Iris Plus, která představuje to nejlepší, co Intel mezi iGPU dosud vyrobil. Jak se ukáže ve hrách?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků
Služba Uber zveřejnila svou bezpečnostní zprávu za uplynulé dva roky. Bohužel nebylo vše bez problémů a jen v USA se objevily tisíce případů sexuálních útoků, desítky úmrtí při nehodách a několik vražd.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala