www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD Ryzen 4000 je již podporován v nové verzi AIDA64

AMD Ryzen 4000 je již podporován v nové verzi AIDA64
, , aktualita
Všichni netrpělivě čekáme na novou architekturu Zen 3, která má přinést výrazné zvýšení IPC. Že by to nemuselo dlouho trvat, ukazuje software AIDA64, který už oznámil podporu nejnovější generace dosud nepředstavených procesorů.
K oblíbeným
reklama
Nová architektura AMD Zen 3 má být výrazně lepší než stávající Zeny a výsledkem bude i mnohem vyšší IPC. Tyto procesory jsou už hotové a vypadá to, že by se mohly docela brzy začít i prodávat. Kdy ale budou skutečně představeny a na pultech obchodů, to ještě nevíme (mělo by se tak stát v průběhu roku 2020, přesné datum ale není známo). Každopádně nová verze benchmarku AIDA64 v6.20 mezi kupou novinek přišla také s předběžnou podporou Ryzenů 4. generace, tedy Ryzenů 4000 postavených právě na nejnovější architektuře Zen 3. To dává tušit, že vzorky procesorů jsou už skutečně hotovy a rozesílány partnerům. Tyto procesory by měly být vyráběny vylepšeným 7nm EUV procesem u TSMC.
 
AMD Ryzen logo
 
Z dalších novinek tohoto benchmarku můžeme zmínit benchmarky pro AMD Renoir APU využívající instrukce AVX2 a FMA. Vylepšena byla podpora procesorů AMD Threadripper 3. generace a přibyly AVX-512 benchmarky pro Intel Ice Lake. Tvůrci aplikace také přidali podporu pro Microsoft Windows 10 November 2019 Update, grafických čipů AMD Radeon RX 5500, Nvidia GeForce GTX 1650 Super, GeForce GTX 1660 Super a pár dalších vylepšení.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Corsair K95 RGB Platinum XT: mechanika pro hráče i streamery Corsair K95 RGB Platinum XT: mechanika pro hráče i streamery
Corsair si připravil novou verzi své již známé klávesnice K95, a sice model s celkovým označením K95 RGB Platinum XT Mechanical Keyboard. Ten slibuje velice dobrou výbavu, která má vyhovovat i streamerům.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Grafenové baterie Real Graphene pomalu míří na trh Grafenové baterie Real Graphene pomalu míří na trh
Máme zde další průlom ve světě akumulátorů. Společnost Real Graphene totiž slibuje už velmi brzký příchod grafenových baterií, které se mají rychle nabíjet, být bezpečnější a vydržet mnohem více nabíjecích cyklů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Mojo Vision připravuje kontaktní čočky s rozšířenou realitou Mojo Vision připravuje kontaktní čočky s rozšířenou realitou
Už i lehké brýle schopné poskytovat rozšířenou realitu je výkřik techniky, který zatím není připraven pro široký trh a Mojo Vision chce přitom nabídnout něco podobného prostřednictvím kontaktních čoček. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
2020 AV2: objeven byl první asteroid obíhající Slunce blíže než Venuše 2020 AV2: objeven byl první asteroid obíhající Slunce blíže než Venuše
Astronomové hlásí zajímavý objev, který může být pro leckoho podivný. Jedná se totiž o první známý asteroid, jehož oběžná dráha ani v jednom bodě nesahá za dráhu Venuše. Proč takových neznáme víc?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Cyberpunk 2077 letos na jaře na trh nepřijde Cyberpunk 2077 letos na jaře na trh nepřijde
Nemilá zpráva pro natěšené zákazníky přichází od vývojářského studia CD Projekt Red, které ohlásilo, že očekávaný titul Cyberpunk 2077 nepřijde na trh na jaře, jak bylo původně slíbeno, ale o několik měsíců později. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář