www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD Ryzen 4000 je již podporován v nové verzi AIDA64

AMD Ryzen 4000 je již podporován v nové verzi AIDA64
, , aktualita
Všichni netrpělivě čekáme na novou architekturu Zen 3, která má přinést výrazné zvýšení IPC. Že by to nemuselo dlouho trvat, ukazuje software AIDA64, který už oznámil podporu nejnovější generace dosud nepředstavených procesorů.
K oblíbeným
reklama
Nová architektura AMD Zen 3 má být výrazně lepší než stávající Zeny a výsledkem bude i mnohem vyšší IPC. Tyto procesory jsou už hotové a vypadá to, že by se mohly docela brzy začít i prodávat. Kdy ale budou skutečně představeny a na pultech obchodů, to ještě nevíme (mělo by se tak stát v průběhu roku 2020, přesné datum ale není známo). Každopádně nová verze benchmarku AIDA64 v6.20 mezi kupou novinek přišla také s předběžnou podporou Ryzenů 4. generace, tedy Ryzenů 4000 postavených právě na nejnovější architektuře Zen 3. To dává tušit, že vzorky procesorů jsou už skutečně hotovy a rozesílány partnerům. Tyto procesory by měly být vyráběny vylepšeným 7nm EUV procesem u TSMC.
 
AMD Ryzen logo
 
Z dalších novinek tohoto benchmarku můžeme zmínit benchmarky pro AMD Renoir APU využívající instrukce AVX2 a FMA. Vylepšena byla podpora procesorů AMD Threadripper 3. generace a přibyly AVX-512 benchmarky pro Intel Ice Lake. Tvůrci aplikace také přidali podporu pro Microsoft Windows 10 November 2019 Update, grafických čipů AMD Radeon RX 5500, Nvidia GeForce GTX 1650 Super, GeForce GTX 1660 Super a pár dalších vylepšení.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AOC ohlašuje nové herní AGON: 24" 240Hz a 27" 165Hz AOC ohlašuje nové herní AGON: 24" 240Hz a 27" 165Hz
Společnost AOC zařadila do své nabídky dva nové herní monitory, které k sobě moc blízko nemají. Model AG251FZ2E představuje 24palcový a 240Hz monitor s obrazovkou typu TN a pak tu máme 27” 165Hz NanoIPS v podobě AG273QXP.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Garmin dostal dešifrovač pro ransomware, nejspíše musel vyděračům zaplatit Garmin dostal dešifrovač pro ransomware, nejspíše musel vyděračům zaplatit
Před téměř dvěma týdny zaznamenali uživatelé zařízení firmy Garmin velký výpadek jejích systémů a jak se brzy ukázalo, byl za ním ransomwarový útok. Server BleepingComputer nyní uvádí, že firma dostala dešifrovací klíč, takže je zřejmé, že zaplatila.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Flight Simulator 2020 dostane podporu VR a bude i na Steamu Flight Simulator 2020 dostane podporu VR a bude i na Steamu
Microsoft Flight Simulator nám svou formou distribuce připomene éru disket, neboť krabicová verze bude k dispozici s celkem deseti oboustrannými DVD. Ovšem lidé preferující digitální distribuci budou mít možnost si hru koupit i na Steamu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI Optix MAG272C: 165Hz 27" panel se zakřivením 1500R MSI Optix MAG272C: 165Hz 27" panel se zakřivením 1500R
MSI si pro hráče připravilo herní monitor, který disponuje 165Hz panelem typu VA. Ten má úhlopříčku 27 palců, a přitom disponuje zakřivením 1500R, které je tak poměrně značné. Co dalšího Optix MAG272C nabízí se svými dvěma bratříčky?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Tiger Lake-U přijdou brzy, mainstreamové Tiger Lake-H až v příštím roce Tiger Lake-U přijdou brzy, mainstreamové Tiger Lake-H až v příštím roce
Právě za měsíc by měl Intel uvést na trh své zbrusu nové procesory Tiger Lake-U, ovšem jak už jejich označení říká, půjde o ultraúsporné verze pro tenounké notebooky. A co ostatní procesory jako Tiger Lake-H?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře