www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

AMD spustilo Xbox Game Pass for PC Bundle pro Ryzen a Radeon

AMD spustilo Xbox Game Pass for PC Bundle pro Ryzen a Radeon
, , aktualita
AMD nabízí pro aktuální produkty řad Radeon a Ryzen v rámci nové akce Xbox Game Pass. Tuto herní službu nedávno představil Microsoft a my nyní budeme mít šanci se k ní dostat po zakoupení vybraných produktů. Jakých a kde?
K oblíbeným
reklama
Program Xbox Game Pass je k dispozici i v České republice, takže by nám nemělo nic bránit v tom, abychom využili nabídku firmy AMD. V jejím případě není vyloučeno, že ke svým novým kartám nabídne hry zdarma, ale předplatné dané služby by mohlo být v podstatě ještě lepší, protože ta dává na výběr z celé řady her. Xbox Game Pass pro PC byla přitom představena teprve nedávno a Microsoft slibuje, že v jejím rámci bude brzy k dispozici na sto her. Ty si tak budeme moci libovolně hrát, a to po dobu předplatného. Do toho pak vstupuje AMD. 
 
 
To bude platit pro starší i nové produkty řad Radeon a Ryzen, přičemž daný program právě startuje a potrvá až do 10. března 2020. Je tak dobré vidět, že se to týká v případě grafických karet už Radeonů RX 560 až po nové Radeony RX 5700 (XT) a dále pak procesorů a APU od Ryzen 5 2400G výš, čili všech Ryzen 5/7/9 série 2000 i 3000. 
 
Když si koupíme něco z toho, budeme mít přístup k Xbox Game Pass for PC a po dobu třech měsíců si budeme moci zahrát cokoliv z nabídky této služby. Anandtech však informuje, že toto předplatné zdarma nepůjde kumulovat, takže na jeden Xboxový účet nepůjde využít tři měsíce zdarma za každý kus hardwaru, který si uživatel pořídí. Ostatně pak by hrozilo, že se začne s tříměsíčními volňásky kšeftovat. 
 
Jde tak o velice zajímavou formu herních balíčků zdarma, které obvykle čítaly konkrétní tituly, nebo výběr z velice omezené nabídky. Ani zde nejde o knihovnu srovnatelnou třeba rovnou se Steamem, ovšem už nyní je knihovna Xbox Game Pass for PC velice slušná. Najdeme v ní třeba Metro Exodus, Forza Horizon, Gears 5, Prey, Tyranny a další hry. Pokud bude někdo pilný hráč, může za tři měsíce dohrát tolik her, které mu žádný hardwarový bundle nikdy nenabídl, ale to by byl během letních měsíců trošku smutný rekord k chlubení. 
 
Jak už bylo řečeno, akce firmy AMD už probíhá, takže s nově zakoupeným hardwarem by už nabídka měla být platná, ale ještě si počkáme na tiskovku od AMD s informacemi o to, jak tomu bude u nás (především s ohledem na prodejce). Ostatně není kam spěchat, protože předplatné půjde uplatnit stejně až od neděle, kdy také vstoupí na trh nové Radeony a Ryzeny. 
 
Zdroj: Anandtech 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Radeony RX 5700 mohou jít s úpravou registrů nad 2,2 GHz Radeony RX 5700 mohou jít s úpravou registrů nad 2,2 GHz
Grafické karty Radeon budou asi mnohem oblíbenějším cílem overclockerů z řad běžných uživatelů než procesory Ryzen 3000, protože to vypadá, že s úpravou registrů lze získat nezanedbatelný frekvenční nárůst.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD vs. NVIDIA: jak zub času ovlivňuje výkon GPU? AMD vs. NVIDIA: jak zub času ovlivňuje výkon GPU?
Pokud by si někdo myslel, že se starým křemíkovým hardwarem je to podobné jako se starým spalovacím motorem, může být vcelku v klidu. Starý křemíkový čip časem nezíská horší výkon, ale o tom však nerozhoduje sám.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
NVIDIA se chlubí 50 % výkonu navíc v Monster Hunter: World díky DLSS NVIDIA se chlubí 50 % výkonu navíc v Monster Hunter: World díky DLSS
NVIDIA se s námi podělila o benchmark, který ukazuje na výkon jejích GeForce RTX ve hře Monster Hunter: World. Ten má být díky Deep Learning Super Sampling (DLSS) o polovinu vyšší, což se v takové náročné hře bude hodit.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ryzen 9 3900X: stačí na něj originální chladič Wraith Prism RGB? Ryzen 9 3900X: stačí na něj originální chladič Wraith Prism RGB?
Dvanáctijádrový procesor Ryzen 9 3900X je pochopitelně aktuálně ve středu zájmu, a to i z hlediska spotřeby a chlazení. Na spotřebu a schopnost levnějších desek jej napájet jsme se už podívali a nyní je tu chlazení. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Severní Karolína zvažuje vysokorychlostní dráhu od Virgin Hyperloop One Severní Karolína zvažuje vysokorychlostní dráhu od Virgin Hyperloop One
Projekt Hyperloop byl navržený podnikatelem a vizionářem Elonem Muskem. Jeho realizace se ujaly soukromé společnosti, jednou z nich je Virgin Hyperloop One. Ta by mohla vybudovat vysokorychlostní trať i v Severní Karolíně. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková