www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

AMD spustilo Xbox Game Pass for PC Bundle pro Ryzen a Radeon

AMD spustilo Xbox Game Pass for PC Bundle pro Ryzen a Radeon
, , aktualita
AMD nabízí pro aktuální produkty řad Radeon a Ryzen v rámci nové akce Xbox Game Pass. Tuto herní službu nedávno představil Microsoft a my nyní budeme mít šanci se k ní dostat po zakoupení vybraných produktů. Jakých a kde?
K oblíbeným
reklama
Program Xbox Game Pass je k dispozici i v České republice, takže by nám nemělo nic bránit v tom, abychom využili nabídku firmy AMD. V jejím případě není vyloučeno, že ke svým novým kartám nabídne hry zdarma, ale předplatné dané služby by mohlo být v podstatě ještě lepší, protože ta dává na výběr z celé řady her. Xbox Game Pass pro PC byla přitom představena teprve nedávno a Microsoft slibuje, že v jejím rámci bude brzy k dispozici na sto her. Ty si tak budeme moci libovolně hrát, a to po dobu předplatného. Do toho pak vstupuje AMD. 
 
 
To bude platit pro starší i nové produkty řad Radeon a Ryzen, přičemž daný program právě startuje a potrvá až do 10. března 2020. Je tak dobré vidět, že se to týká v případě grafických karet už Radeonů RX 560 až po nové Radeony RX 5700 (XT) a dále pak procesorů a APU od Ryzen 5 2400G výš, čili všech Ryzen 5/7/9 série 2000 i 3000. 
 
Když si koupíme něco z toho, budeme mít přístup k Xbox Game Pass for PC a po dobu třech měsíců si budeme moci zahrát cokoliv z nabídky této služby. Anandtech však informuje, že toto předplatné zdarma nepůjde kumulovat, takže na jeden Xboxový účet nepůjde využít tři měsíce zdarma za každý kus hardwaru, který si uživatel pořídí. Ostatně pak by hrozilo, že se začne s tříměsíčními volňásky kšeftovat. 
 
Jde tak o velice zajímavou formu herních balíčků zdarma, které obvykle čítaly konkrétní tituly, nebo výběr z velice omezené nabídky. Ani zde nejde o knihovnu srovnatelnou třeba rovnou se Steamem, ovšem už nyní je knihovna Xbox Game Pass for PC velice slušná. Najdeme v ní třeba Metro Exodus, Forza Horizon, Gears 5, Prey, Tyranny a další hry. Pokud bude někdo pilný hráč, může za tři měsíce dohrát tolik her, které mu žádný hardwarový bundle nikdy nenabídl, ale to by byl během letních měsíců trošku smutný rekord k chlubení. 
 
Jak už bylo řečeno, akce firmy AMD už probíhá, takže s nově zakoupeným hardwarem by už nabídka měla být platná, ale ještě si počkáme na tiskovku od AMD s informacemi o to, jak tomu bude u nás (především s ohledem na prodejce). Ostatně není kam spěchat, protože předplatné půjde uplatnit stejně až od neděle, kdy také vstoupí na trh nové Radeony a Ryzeny. 
 
Zdroj: Anandtech 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Video: Starship od SpaceX zvládla první testovací let do 150 metrů Video: Starship od SpaceX zvládla první testovací let do 150 metrů
Společnosti SpaceX se povedlo úspěšně otestovat prototyp kosmické lodi Starship SN5 při krátkém zkušebním letu do výšky 150 metrů. Elon Musk je tak zase o krůček blíž svému snu vypravovat mise až k dalekému Marsu.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
GeForce NOW získává Othercide a další hry GeForce NOW získává Othercide a další hry
Společnost NVIDIA ohlásila další přírůstky do nabídky streamovací služby GeForce NOW. Vedle toho tu máme také novinku pro NVIDIA Highlights, a sice podporu titulu ARK: Survival Evolved.  
Včera, aktualita, Jan Vítek
Epic Games Store zavádí podporu modifikací her Epic Games Store zavádí podporu modifikací her
Herní modifikace, či prostě mody, jsou jedna z podstatných výhod PC jako herní platformy. Je tak logické, aby je herní obchody podporovaly, ale zatímco Steam má svůj Workshop, Epic Games Store neměl dosud nic. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Co znamenají procesory Intel Core s označením KA? Přeci sérii Avengers Co znamenají procesory Intel Core s označením KA? Přeci sérii Avengers
Nedávno se objevila zpráva, že Intel si chystá nové procesory Core 10. generace, které ponesou označení KA. Má jít o čtyři modely, z jejich označení bylo zřejmé, že budou jednak odemknuté. Ale co mělo znamenat označení A?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Asus připravil své první monitory s HDMI 2.1, to dovolí 4K při 120 Hz Asus připravil své první monitory s HDMI 2.1, to dovolí 4K při 120 Hz
Společnost Asus oznámila, že má připraveny první své monitory splňující standard HDMI 2.1. Tyto monitory už dostaly certifikaci od Allion Labs, Inc. a brzy se můžeme těšit na 4K obraz při 120 snímcích za sekundu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala