www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

AMD spustilo Xbox Game Pass for PC Bundle pro Ryzen a Radeon

AMD spustilo Xbox Game Pass for PC Bundle pro Ryzen a Radeon
, , aktualita
AMD nabízí pro aktuální produkty řad Radeon a Ryzen v rámci nové akce Xbox Game Pass. Tuto herní službu nedávno představil Microsoft a my nyní budeme mít šanci se k ní dostat po zakoupení vybraných produktů. Jakých a kde?
K oblíbeným
reklama
Program Xbox Game Pass je k dispozici i v České republice, takže by nám nemělo nic bránit v tom, abychom využili nabídku firmy AMD. V jejím případě není vyloučeno, že ke svým novým kartám nabídne hry zdarma, ale předplatné dané služby by mohlo být v podstatě ještě lepší, protože ta dává na výběr z celé řady her. Xbox Game Pass pro PC byla přitom představena teprve nedávno a Microsoft slibuje, že v jejím rámci bude brzy k dispozici na sto her. Ty si tak budeme moci libovolně hrát, a to po dobu předplatného. Do toho pak vstupuje AMD. 
 
 
To bude platit pro starší i nové produkty řad Radeon a Ryzen, přičemž daný program právě startuje a potrvá až do 10. března 2020. Je tak dobré vidět, že se to týká v případě grafických karet už Radeonů RX 560 až po nové Radeony RX 5700 (XT) a dále pak procesorů a APU od Ryzen 5 2400G výš, čili všech Ryzen 5/7/9 série 2000 i 3000. 
 
Když si koupíme něco z toho, budeme mít přístup k Xbox Game Pass for PC a po dobu třech měsíců si budeme moci zahrát cokoliv z nabídky této služby. Anandtech však informuje, že toto předplatné zdarma nepůjde kumulovat, takže na jeden Xboxový účet nepůjde využít tři měsíce zdarma za každý kus hardwaru, který si uživatel pořídí. Ostatně pak by hrozilo, že se začne s tříměsíčními volňásky kšeftovat. 
 
Jde tak o velice zajímavou formu herních balíčků zdarma, které obvykle čítaly konkrétní tituly, nebo výběr z velice omezené nabídky. Ani zde nejde o knihovnu srovnatelnou třeba rovnou se Steamem, ovšem už nyní je knihovna Xbox Game Pass for PC velice slušná. Najdeme v ní třeba Metro Exodus, Forza Horizon, Gears 5, Prey, Tyranny a další hry. Pokud bude někdo pilný hráč, může za tři měsíce dohrát tolik her, které mu žádný hardwarový bundle nikdy nenabídl, ale to by byl během letních měsíců trošku smutný rekord k chlubení. 
 
Jak už bylo řečeno, akce firmy AMD už probíhá, takže s nově zakoupeným hardwarem by už nabídka měla být platná, ale ještě si počkáme na tiskovku od AMD s informacemi o to, jak tomu bude u nás (především s ohledem na prodejce). Ostatně není kam spěchat, protože předplatné půjde uplatnit stejně až od neděle, kdy také vstoupí na trh nové Radeony a Ryzeny. 
 
Zdroj: Anandtech 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala