www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

AMD spustilo Xbox Game Pass for PC Bundle pro Ryzen a Radeon

AMD spustilo Xbox Game Pass for PC Bundle pro Ryzen a Radeon
, , aktualita
AMD nabízí pro aktuální produkty řad Radeon a Ryzen v rámci nové akce Xbox Game Pass. Tuto herní službu nedávno představil Microsoft a my nyní budeme mít šanci se k ní dostat po zakoupení vybraných produktů. Jakých a kde?
K oblíbeným
reklama
Program Xbox Game Pass je k dispozici i v České republice, takže by nám nemělo nic bránit v tom, abychom využili nabídku firmy AMD. V jejím případě není vyloučeno, že ke svým novým kartám nabídne hry zdarma, ale předplatné dané služby by mohlo být v podstatě ještě lepší, protože ta dává na výběr z celé řady her. Xbox Game Pass pro PC byla přitom představena teprve nedávno a Microsoft slibuje, že v jejím rámci bude brzy k dispozici na sto her. Ty si tak budeme moci libovolně hrát, a to po dobu předplatného. Do toho pak vstupuje AMD. 
 
 
To bude platit pro starší i nové produkty řad Radeon a Ryzen, přičemž daný program právě startuje a potrvá až do 10. března 2020. Je tak dobré vidět, že se to týká v případě grafických karet už Radeonů RX 560 až po nové Radeony RX 5700 (XT) a dále pak procesorů a APU od Ryzen 5 2400G výš, čili všech Ryzen 5/7/9 série 2000 i 3000. 
 
Když si koupíme něco z toho, budeme mít přístup k Xbox Game Pass for PC a po dobu třech měsíců si budeme moci zahrát cokoliv z nabídky této služby. Anandtech však informuje, že toto předplatné zdarma nepůjde kumulovat, takže na jeden Xboxový účet nepůjde využít tři měsíce zdarma za každý kus hardwaru, který si uživatel pořídí. Ostatně pak by hrozilo, že se začne s tříměsíčními volňásky kšeftovat. 
 
Jde tak o velice zajímavou formu herních balíčků zdarma, které obvykle čítaly konkrétní tituly, nebo výběr z velice omezené nabídky. Ani zde nejde o knihovnu srovnatelnou třeba rovnou se Steamem, ovšem už nyní je knihovna Xbox Game Pass for PC velice slušná. Najdeme v ní třeba Metro Exodus, Forza Horizon, Gears 5, Prey, Tyranny a další hry. Pokud bude někdo pilný hráč, může za tři měsíce dohrát tolik her, které mu žádný hardwarový bundle nikdy nenabídl, ale to by byl během letních měsíců trošku smutný rekord k chlubení. 
 
Jak už bylo řečeno, akce firmy AMD už probíhá, takže s nově zakoupeným hardwarem by už nabídka měla být platná, ale ještě si počkáme na tiskovku od AMD s informacemi o to, jak tomu bude u nás (především s ohledem na prodejce). Ostatně není kam spěchat, protože předplatné půjde uplatnit stejně až od neděle, kdy také vstoupí na trh nové Radeony a Ryzeny. 
 
Zdroj: Anandtech 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář