Xbox Ultimate Game Pass pro PC a konzole, jaký bude?

Xbox Ultimate Game Pass pro PC a konzole, jaký bude?
, , aktualita
Nedávno jsme se dozvěděli o Xbox Game Pass pro PC, v jehož rámci Microsoft slibuje 100 her, k nimž budeme mít neomezený přístup za předplatné. Nyní tu jsou další informace a podívat se můžem i na nově chystané herní tituly. 
K oblíbeným
reklama
Microsoft Xbox Game Pass je tak další příklad toho, jak se dále propojuje svět herních PC s Windows a platformy Xbox, přičemž tato služba je v betaverzi už k dispozici. Nyní se dozvídáme navíc i o Xbox Ultimate Game Pass, která je určena pro uživatele vybavené jak herním PC, tak konzolí Xbox. 
 
 
Xbox Game Pass for PC je tak k dispozici, a to na úvod za symbolický dolar za první měsíc a poté bude po omezenou dobu nabízen za 5 dolarů měsíčně. Microsoft pak má připravenu službu i pro konzolisty a nejnověji pro PC i konzole, která zahrnuje i Xbox Live Gold. Jaké jsou rozdíly? 
 
 
Konzolový a PC Game Pass se liší pouze v tom, jaké hry tu najdeme, přičemž v obou případech jich má být více než sto. Jinak tu shodně platí, že tituly od Xbox Game Studios budou k dispozici hned, jak vyjdou a že členové budou moci získat různé slevy. 
 
Pro verzi Ultimate pak platí nabídka her pro Xbox i PC plus vše ostatní a navíc pak členství v Xbox Live Gold se vším, co k tomu patří. Služba je k dispozici už nyní s možností upgradu z nižších verzí, a to za první měsíc s cenou pouze jednoho dolaru. Běžná cena bude 15 dolarů za měsíc, přičemž zde je už seznam her, které budou k dispozici. Patří mezi ně třeba Metro Exodus, State of Decay 2 a Forza Horizon 4 s tím, že následovat bude brzy i Prey.
 
V říjnu bude odstartován Project xCloud se streamováním her z Xbox One do mobilního zařízení, přičemž k dispozici bude knihovna Xbox Game Pass i zakoupené hry pro Xbox One. Zatím není jasné, zda tato služba bude zahrnuta v některé jiné, nebo se bude pořizovat a platit zvlášť. 
 
Co se týče nových her, brzy se oslaví 20 let série titulem Age of Empires II: Definitive Edition, který přinese podporu 4K, nový soundtrack i obsah (The Last Khans). Chystán je na podzim. 
 
 
Pak tu máme hororový Blair Witch chystaný na 30. srpna. 
 
 
Dne 10. září přijde Gears 5
 
 
Halo Infinite je titul chystaný pro příležitost vypuštění nové konzole Xbox "Project Scarlett". Jde o titul od 343 Industries založený na nové generaci Slipspace Engine. 
 
 
V příštím roce přijde Microsoft Flight Simulator slibující věrnou simulaci létání i prostředí. 
 
 
A nakonec zmínímw post-apokalyptické RPG Wasteland 3 od studia inXile entertainment. Pobíhat budeme v coloradské nukleární zimě v rámci hry pro jednoho hráče, ale k dispozici bude i multiplayer (coop, squad mode). 
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou
Neutronová hvězda je velice hustý objekt, ovšem z černou dírou se v tomto ohledu nemůže rovnat. Nicméně pokud se takové dva objekty srazí, společně vyvolají i šíření takových gravitačních vln, jaké byly nyní vůbec poprvé zachyceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA přináší speciální ovladače GeForce 436.02 Gamescom NVIDIA přináší speciální ovladače GeForce 436.02 Gamescom
NVIDIA zařadila do nabídky GeForce 436.02 Gamescom Special Graphics Drivers, ostatně sama má na Gamescomu v Kolíně silné zastoupení. Těšit se můžeme na optimalizace, nevyhlazované škálování obrazu a další novinky. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus
Chystá se další kryptoměna, jako by jich zatím nebylo málo. Novinku bude mít na svědomí kryptoměnová burza Binance, která chce v tomto případě vytvořit stablecoin. Zatím nese název Project Venus a bojovat bude i proti Facebooku a jeho Libře.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Corsair nabízí bezdrátovou herní klávesnici K57 RGB Corsair nabízí bezdrátovou herní klávesnici K57 RGB
Corsair si pro návštěvníky Gamescomu připravil představení klávesnice K57 RGB Wireless Gaming Keyboard, která je první vybavená rozhraním Slipstream Wireless a RGB LED Capellix. Co to znamená?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Externí SSD i HDD WD_BLACK přichází pro herní konzole i PC Externí SSD i HDD WD_BLACK přichází pro herní konzole i PC
Společnost Western Digital si připravila novou produktovou řadu WD_BLACK, která se skládá z externích pevných disků i SSD určených pro počítače PC i herní konzole. Vybaveny jsou rychlým rozhraním a zaujmout chtějí i svým designem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář