Xbox Ultimate Game Pass pro PC a konzole, jaký bude?

Xbox Ultimate Game Pass pro PC a konzole, jaký bude?
, , aktualita
Nedávno jsme se dozvěděli o Xbox Game Pass pro PC, v jehož rámci Microsoft slibuje 100 her, k nimž budeme mít neomezený přístup za předplatné. Nyní tu jsou další informace a podívat se můžem i na nově chystané herní tituly. 
K oblíbeným
reklama
Microsoft Xbox Game Pass je tak další příklad toho, jak se dále propojuje svět herních PC s Windows a platformy Xbox, přičemž tato služba je v betaverzi už k dispozici. Nyní se dozvídáme navíc i o Xbox Ultimate Game Pass, která je určena pro uživatele vybavené jak herním PC, tak konzolí Xbox. 
 
 
Xbox Game Pass for PC je tak k dispozici, a to na úvod za symbolický dolar za první měsíc a poté bude po omezenou dobu nabízen za 5 dolarů měsíčně. Microsoft pak má připravenu službu i pro konzolisty a nejnověji pro PC i konzole, která zahrnuje i Xbox Live Gold. Jaké jsou rozdíly? 
 
 
Konzolový a PC Game Pass se liší pouze v tom, jaké hry tu najdeme, přičemž v obou případech jich má být více než sto. Jinak tu shodně platí, že tituly od Xbox Game Studios budou k dispozici hned, jak vyjdou a že členové budou moci získat různé slevy. 
 
Pro verzi Ultimate pak platí nabídka her pro Xbox i PC plus vše ostatní a navíc pak členství v Xbox Live Gold se vším, co k tomu patří. Služba je k dispozici už nyní s možností upgradu z nižších verzí, a to za první měsíc s cenou pouze jednoho dolaru. Běžná cena bude 15 dolarů za měsíc, přičemž zde je už seznam her, které budou k dispozici. Patří mezi ně třeba Metro Exodus, State of Decay 2 a Forza Horizon 4 s tím, že následovat bude brzy i Prey.
 
V říjnu bude odstartován Project xCloud se streamováním her z Xbox One do mobilního zařízení, přičemž k dispozici bude knihovna Xbox Game Pass i zakoupené hry pro Xbox One. Zatím není jasné, zda tato služba bude zahrnuta v některé jiné, nebo se bude pořizovat a platit zvlášť. 
 
Co se týče nových her, brzy se oslaví 20 let série titulem Age of Empires II: Definitive Edition, který přinese podporu 4K, nový soundtrack i obsah (The Last Khans). Chystán je na podzim. 
 
 
Pak tu máme hororový Blair Witch chystaný na 30. srpna. 
 
 
Dne 10. září přijde Gears 5
 
 
Halo Infinite je titul chystaný pro příležitost vypuštění nové konzole Xbox "Project Scarlett". Jde o titul od 343 Industries založený na nové generaci Slipspace Engine. 
 
 
V příštím roce přijde Microsoft Flight Simulator slibující věrnou simulaci létání i prostředí. 
 
 
A nakonec zmínímw post-apokalyptické RPG Wasteland 3 od studia inXile entertainment. Pobíhat budeme v coloradské nukleární zimě v rámci hry pro jednoho hráče, ale k dispozici bude i multiplayer (coop, squad mode). 
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek55 komentářů
Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo
Je vždy docela paradoxní, pokud hackerskému útoku podlehne společnost, která se zabývá bezpečností. Tentokrát se to stalo společnosti Symantec, které se nabourali do jejich australské laboratoře. Symantec ale říká, že o nic vážného vlastně nešlo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux
Kdysi nemožné věci se mohou stát realitou. Vývojáři z Microsoftu totiž nedávno v diskuzi na Redditu potvrdili, že by mohli představit internetový prohlížeč Edge i pro operační systém Linux, nic zásadního tomu nebrání.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA
Americká kosmická agentura NASA se konečně trochu více rozpovídala o nákladech na let na Měsíc. Tam by chtěla být s astronauty už za pět let a hovoří se o částce, která má přesahovat 20 miliard USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře