Xbox Ultimate Game Pass pro PC a konzole, jaký bude?

Xbox Ultimate Game Pass pro PC a konzole, jaký bude?
, , aktualita
Nedávno jsme se dozvěděli o Xbox Game Pass pro PC, v jehož rámci Microsoft slibuje 100 her, k nimž budeme mít neomezený přístup za předplatné. Nyní tu jsou další informace a podívat se můžem i na nově chystané herní tituly. 
K oblíbeným
reklama
Microsoft Xbox Game Pass je tak další příklad toho, jak se dále propojuje svět herních PC s Windows a platformy Xbox, přičemž tato služba je v betaverzi už k dispozici. Nyní se dozvídáme navíc i o Xbox Ultimate Game Pass, která je určena pro uživatele vybavené jak herním PC, tak konzolí Xbox. 
 
 
Xbox Game Pass for PC je tak k dispozici, a to na úvod za symbolický dolar za první měsíc a poté bude po omezenou dobu nabízen za 5 dolarů měsíčně. Microsoft pak má připravenu službu i pro konzolisty a nejnověji pro PC i konzole, která zahrnuje i Xbox Live Gold. Jaké jsou rozdíly? 
 
 
Konzolový a PC Game Pass se liší pouze v tom, jaké hry tu najdeme, přičemž v obou případech jich má být více než sto. Jinak tu shodně platí, že tituly od Xbox Game Studios budou k dispozici hned, jak vyjdou a že členové budou moci získat různé slevy. 
 
Pro verzi Ultimate pak platí nabídka her pro Xbox i PC plus vše ostatní a navíc pak členství v Xbox Live Gold se vším, co k tomu patří. Služba je k dispozici už nyní s možností upgradu z nižších verzí, a to za první měsíc s cenou pouze jednoho dolaru. Běžná cena bude 15 dolarů za měsíc, přičemž zde je už seznam her, které budou k dispozici. Patří mezi ně třeba Metro Exodus, State of Decay 2 a Forza Horizon 4 s tím, že následovat bude brzy i Prey.
 
V říjnu bude odstartován Project xCloud se streamováním her z Xbox One do mobilního zařízení, přičemž k dispozici bude knihovna Xbox Game Pass i zakoupené hry pro Xbox One. Zatím není jasné, zda tato služba bude zahrnuta v některé jiné, nebo se bude pořizovat a platit zvlášť. 
 
Co se týče nových her, brzy se oslaví 20 let série titulem Age of Empires II: Definitive Edition, který přinese podporu 4K, nový soundtrack i obsah (The Last Khans). Chystán je na podzim. 
 
 
Pak tu máme hororový Blair Witch chystaný na 30. srpna. 
 
 
Dne 10. září přijde Gears 5
 
 
Halo Infinite je titul chystaný pro příležitost vypuštění nové konzole Xbox "Project Scarlett". Jde o titul od 343 Industries založený na nové generaci Slipspace Engine. 
 
 
V příštím roce přijde Microsoft Flight Simulator slibující věrnou simulaci létání i prostředí. 
 
 
A nakonec zmínímw post-apokalyptické RPG Wasteland 3 od studia inXile entertainment. Pobíhat budeme v coloradské nukleární zimě v rámci hry pro jednoho hráče, ale k dispozici bude i multiplayer (coop, squad mode). 
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik11 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů