www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD také nabízí hned tři hry zdarma k Radeonům

AMD také nabízí hned tři hry zdarma k Radeonům
, , aktualita
NVIDIA nás dnes ráno upozornila na akci, v jejímž rámci nabízí k výkonnějším kartám jednu hru zdarma. Nyní přispěchalo AMD, které se NVIDII snaží trumfnout, protože do své akce zahrnulo i slabší karty a rovnou tři nové hry zdarma.
reklama
Nová akce firmy AMD se jmenuje Raise the Game a oproti nabídce NVIDIE je objektivně mnohem zajímavější. Abychom si to připomněli, NVIDIA nabízí Destiny 2 a dvě DLC (Expansion I: Curse of Osiris a Expansion II: Warmind) ke kartám GeForce GTX 1070, GeForce GTX 1070 Ti, GeForce GTX 1080 a GeForce GTX 1080 Ti. AMD však do své akce zahrnulo karty Radeon RX Vega 64, RX Vega 56, RX 580 a RX 570, takže i modely s cenou cca o polovinu nižší oproti GTX 1070. 
 
 
Akce se navíc týká her Assassin's Creed Odyssey, Strange Brigade a Star Control: Origins. První z nich je zcela jasně titul v ceně 60 eur a o druhé se ví, že přijde na 50 eur a asi nejméně zajímavý titul z hlediska technického zpracování bude Star Control: Origins za 35 eur. Celkem tu ale máme hry v hodnotě 3700 Kč, které můžeme dostat zdarma i ke kartám v ceně třeba 6000 Kč, a to už je vskutku velkorysá nabídka.
 
Nicméně ani jedna z těchto her dosud není na trhu, takže na jejich vyzkoušení si každopádně počkáme. Nejdříve přijde na trh Strange Brigade, a to 28. srpna, pak Star Control: Origins vyjde 20. září a nakonec hlavní hvězda Assassin's Creed Odyssey bude vypuštěna 5. října. 
 
Assassin's Creed Odyssey dobře známe jako nástupce Origins, kterýžto díl byl vysoce ceněný i jako výlet do historie Egypta. Od nového dílu se očekává to samé s tím rozdílem, že půjde o starověké Řecko. Strange Brigade bude variace na Tomb Raidera pro jednoho až čtyři hráče a Star Control: Origins zase vesmírná strategie/RPG, kde budeme jako velitel vesmírné lodi chránit Zemi od nepřátelských mimozemských ras. 
 
Tato nabídka ale také značí, že AMD si je aktuálně vědomo své nevýhody na trhu s grafickými kartami, která pro něj může být ale teprve odnedávna palčivý problém. Do letošního jara se Radeony prodávaly velice dobře, protože byly velice efektivní při těžbě kryptoměn, ale jak její druhá vlna opadla, vystoupily do popředí zájmu opět hry a v nich hrají RX 500 a Vegy oproti Pascalům druhé housle. 
 
Akce firmy AMD už byla i u nás oficiálně ohlášena a zástupce firmy nám již stačil potvrdit, že platí v obchodech 100Mega, Alza.cz, CZC.cz, AT Computers a TS Bohemia. Víme také, že se týká karet zakoupených od 7. srpna do 3. listopadu (či případně do vyčerpání zásob) a kupony budeme moci uplatnit do samotného konce roku na UPlay či na Steamu. 
 
Zdroj: AMD


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Na dark webu jsou data 2,2 milionu platebních karet k prodeji Na dark webu jsou data 2,2 milionu platebních karet k prodeji
Velké úniky se netýkají jen samotných e-mailových účtů a hesel k nim, ale také dalších velmi “užitečných” informací, jako jsou kompletní údaje o platebních kartách. Na dark webu jsou hned tři nové databáze s nimi.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Adata přichází s TLC SSD disky SU750 Adata přichází s TLC SSD disky SU750
V nabídce SSD disků společnosti Adata se objevuje nová řada SU750 v podobě 2,5" SATA disků. Ta vychází ze stávající řady SU800. Využity jsou i nadále 3D TLC NAND čipy a kapacita může dosáhnout až 1 TB.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo
Společnost Apple má za sebou zvláštní období. Finančně je na tom dobře, ale prodeje iPhonů dost spadly a v tradičně vyhlašovaném seznamu nejvíce inovativních společností se nyní propadla z 1. na 17. místo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede? NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede?
Dle očekávání se dnes, a to úderem 15. hodiny našeho času dostaly na svět informace o kartě GeForce GTX 1660 Ti. Téměř vše už bylo řečeno, ale zbývalo vyřešit podstatné věci kolem výkonu a také podpory technologií. Takže jak to je? 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta? NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta?
V dokumentaci firmy HP byla spatřena karta GTX 1180, která vyvolala nové spekulace a otázky o tom, jestli se nám NVIDIA chystá opravdu zamotat hlavu. Karta se měla dostat do počítačů HP Obelisk GTX 1180.
Včera, aktualita, Jan Vítek