www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD také nabízí hned tři hry zdarma k Radeonům

AMD také nabízí hned tři hry zdarma k Radeonům
, , aktualita
NVIDIA nás dnes ráno upozornila na akci, v jejímž rámci nabízí k výkonnějším kartám jednu hru zdarma. Nyní přispěchalo AMD, které se NVIDII snaží trumfnout, protože do své akce zahrnulo i slabší karty a rovnou tři nové hry zdarma.
K oblíbeným
reklama
Nová akce firmy AMD se jmenuje Raise the Game a oproti nabídce NVIDIE je objektivně mnohem zajímavější. Abychom si to připomněli, NVIDIA nabízí Destiny 2 a dvě DLC (Expansion I: Curse of Osiris a Expansion II: Warmind) ke kartám GeForce GTX 1070, GeForce GTX 1070 Ti, GeForce GTX 1080 a GeForce GTX 1080 Ti. AMD však do své akce zahrnulo karty Radeon RX Vega 64, RX Vega 56, RX 580 a RX 570, takže i modely s cenou cca o polovinu nižší oproti GTX 1070. 
 
 
Akce se navíc týká her Assassin's Creed Odyssey, Strange Brigade a Star Control: Origins. První z nich je zcela jasně titul v ceně 60 eur a o druhé se ví, že přijde na 50 eur a asi nejméně zajímavý titul z hlediska technického zpracování bude Star Control: Origins za 35 eur. Celkem tu ale máme hry v hodnotě 3700 Kč, které můžeme dostat zdarma i ke kartám v ceně třeba 6000 Kč, a to už je vskutku velkorysá nabídka.
 
Nicméně ani jedna z těchto her dosud není na trhu, takže na jejich vyzkoušení si každopádně počkáme. Nejdříve přijde na trh Strange Brigade, a to 28. srpna, pak Star Control: Origins vyjde 20. září a nakonec hlavní hvězda Assassin's Creed Odyssey bude vypuštěna 5. října. 
 
Assassin's Creed Odyssey dobře známe jako nástupce Origins, kterýžto díl byl vysoce ceněný i jako výlet do historie Egypta. Od nového dílu se očekává to samé s tím rozdílem, že půjde o starověké Řecko. Strange Brigade bude variace na Tomb Raidera pro jednoho až čtyři hráče a Star Control: Origins zase vesmírná strategie/RPG, kde budeme jako velitel vesmírné lodi chránit Zemi od nepřátelských mimozemských ras. 
 
Tato nabídka ale také značí, že AMD si je aktuálně vědomo své nevýhody na trhu s grafickými kartami, která pro něj může být ale teprve odnedávna palčivý problém. Do letošního jara se Radeony prodávaly velice dobře, protože byly velice efektivní při těžbě kryptoměn, ale jak její druhá vlna opadla, vystoupily do popředí zájmu opět hry a v nich hrají RX 500 a Vegy oproti Pascalům druhé housle. 
 
Akce firmy AMD už byla i u nás oficiálně ohlášena a zástupce firmy nám již stačil potvrdit, že platí v obchodech 100Mega, Alza.cz, CZC.cz, AT Computers a TS Bohemia. Víme také, že se týká karet zakoupených od 7. srpna do 3. listopadu (či případně do vyčerpání zásob) a kupony budeme moci uplatnit do samotného konce roku na UPlay či na Steamu. 
 
Zdroj: AMD


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Spoluzakladatel Alienware odchází do AMD na pozici Chief Gaming Officer Spoluzakladatel Alienware odchází do AMD na pozici Chief Gaming Officer
V průběhu dnešního dne se objevila informace, že spoluzakladatel firmy Alienware Frank Azor odchází z pozice viceprezidenta a generálního manažera. Později jsme se dozvěděli, že jeho cílem je společnost AMD. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Původní konektory USB jsou jednostranné kvůli tlakům výrobců na cenu Původní konektory USB jsou jednostranné kvůli tlakům výrobců na cenu
Specifikace rozhraní USB 1.0 byly zveřejněny už na začátku roku 1996, takže toto rozhraní je tu s námi přes 20 let a teprve nedávno se začal prosazovat oboustranný konektor USB typu C. Proč něco podobného nepřišlo hned?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Everspin začíná vyrábět 1Gb paměti STT-MRAM Everspin začíná vyrábět 1Gb paměti STT-MRAM
Společnost Everspin splňuje svůj slib a začíná s výrobou pamětí typu STT-MRAM, což jsou nové nadějné Spin-transfer Torque Magnetoresistive RAM. Využije přitom k tomu služeb společnosti GlobalFoundries.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel přidá do grafické výbavy nevyhlazované škálování obrazu Intel přidá do grafické výbavy nevyhlazované škálování obrazu
Lisa Pearce z Intelu dnes oznámila, že požadavky uživatelů byly vyslyšeny, a to alespoň v případě využití funkce Integer Scaling týkající se obrazu. To by mělo potěšit především fanoušky emulátorů starých konzolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3600 v recenzi na platformě X470 AMD Ryzen 5 3600 v recenzi na platformě X470
Dnes se opět můžeme zaměřit na procesor AMD Ryzen 5 3600 a jeho testy, které tentokrát přichází ze serveru Elchapuzasinformatico. Můžeme a nemusíme jim věřit, ale aspoň se na ně můžeme podívat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek