www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD vytáhne do boje proti těžařům s Combat Crates

AMD vytáhne do boje proti těžařům s Combat Crates
, , aktualita
Combat Crates zní jako nějaká konkrétní adaptace loot boxů, ovšem v podání společnosti AMD jde o recept na boj proti těžařům kryptoměn. Ti ve velkém skupují grafické karty, čímž jejich cenu ženou nahoru, i když to už aktuálně není tak ožehavý problém.
reklama
S dostupností a cenou grafických karet už to není vůbec tak zlé jako na začátku tohoto roku, ale tento problém se může kdykoliv zase vrátit. Záleží především na hodnotě Etherea a dalších měn, které se dají těžit na grafických kartách a také na tom, zda jim jejich práci neseberou nějaké mnohem efektivnější ASIC. Ethereum však po propadu pod 400 dolarů od začátku dubna opět postupně leze nahoru a jako obvykle přitom kopíruje vývoj Bitcoinu. 
 
 
Informaci o AMD Combat Crate s podtitulem "All You Need to Game" - Vše, co potřebujete ke hraní - přinesl server Videocardz, který obvykle nevypustí kteroukoliv povídačku. Ostatně už dlouho visela ve vzduchu otázka, co hodlá AMD dělat s tím, aby zajistila zájemcům dostatečný přístup k novým kartám, neboť by se mohlo stát, že nové Radeony budou za chvíli v sestavách hráčů vymizelý druh. To ostatně hrozí i tak v případě, že AMD nedokáže NVIDII konkurovat
 
AMD Combat Crate představuje prostý recept, a sice balík třech produktů v jednom a není těžké uhodnout, jaké produkty to jsou: procesor, základní deska a grafická karta. Je jasné, že těžaři o takovou věc nebudou mít zájem, ovšem na druhou stranu jej nemusí mít ani zákazníci lačnící po herní sestavě, neboť jim nemusí být po chuti daný výběr komponent. 
 
Specificky má jít o Ryzen 5 1600 nebo Ryzen 7 1700 (kupodivu ne o novější generaci, která nabízí příslušné nástupce), desku MSI B350 Tomahawk a grafickou kartu MSI Radeon RX 580 Armor. Je tak jasné, že jde také o iniciativu firmy MSI, a tak je možné, že i jiný výrobci jako Asus nebo Gigabyte představí své verze, takže by mohlo být i na výběr. Zda budou mít tyto balíčky také výhodnější cenu než při koupi samostatných komponent za doporučené částky, to se uvidí. 
 
Zdroj: Videocardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Robot Omron Forpheus na CES 2019 učil hraní ping-pongu Robot Omron Forpheus na CES 2019 učil hraní ping-pongu
Umělá inteligence byla na letošním veletrhu CES 2019 velkým hitem. Jednou z mnoha velkých zajímavostí byl robot Omron Morpheus, který umí hrát ping-pong a jeho úkolem je dokonce to naučit i jiné.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
V noci nastane úplné zatmění Měsíce, počasí nahrává jeho sledování V noci nastane úplné zatmění Měsíce, počasí nahrává jeho sledování
V těchto dnech zažíváme po dlouhé době jasné počasí, které nám v noci umožní dobře sledovat úplné zatmění Měsíce. Musíte však vydržet do druhé poloviny noci, nebo si spíše naopak přivstat.  
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Anketa: Souhrnné e-maily o nových článcích? Anketa: Souhrnné e-maily o nových článcích?
V rámci rozvoje našich magazínů bychom rádi zjistili, zda máte nadále zájem o e-mailové rozesílky o nových článcích z jednotlivých magazínů, když lze mít to stejné v jednom souhrnném e-mailu.
Včera, anketa, Karel Polívka1 komentář
Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců
Hospodaření automobilky Tesla je velmi bedlivě sledováno, a aby i další čtvrtletí bylo ziskové, rozhodla se společnost dát sbohem 7 % svých zaměstnanců. Potřebuje totiž zlevnit výrobu Modelu 3 a přijít se základní verzí elektromobilu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše
Každou chvíli dochází k nějakému bezpečnostnímu úniku a nyní se na Internetu objevila obrovská 87GB databáze e-mailů a přihlašovacích hesel. Chcete vědět, zda je mezi nimi i vaše heslo k některé službě?
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala27 komentářů