www.svethardware.cz
>
>
>
>

Apple a velká podzimní hardwarová obměna

Apple a velká podzimní hardwarová obměna
, , aktualita
Apple už opravdu potřebuje mít v nabídce modernější počítače a už dlouho se proslýchá, že se zájemci dočkají letos na podzim. Už za několik týdnů by měly být tyto novinky představeny a půjde o širokou obměnu v řadách MacBook, MacBook Pro, iMac i Mac Mini.
reklama
Zákazníci firmy Apple už delší dobu vyjadřují svou nespokojenost s tím, jaký hardware nabízí ve svých řadách notebooků a desktopů. My si můžeme pro OS Windows či jiné snadno postavit počítač využívající nejmodernější hardware, jaký je dostupný na trhu, ale v případě počítačů Mac to tak snadné není. 
 
 
Dle serveru 9-to-5 Mac společnost TF International Securities vydala nové poznámky pro investory, které mají obsahovat detailní seznam nového, respektive upgradovaného hardwaru produktů firmy Apple. Ten má být veřejnosti představen během "několika týdnů". Mohlo by tak jít o Apple Special Event naplánovanou na 9. září. 
 
 
Dnes se zatím ještě nic konkrétního nedozvíme, a tak můžeme jen uvažovat o tom, co by mohlo a mělo být z nabídky firmy Apple vylepšeno. Dle všeho půjde o MacBook, MacBook Pro, iMac i počítače Mac Mini, o nichž Tim Cook ještě loni prohlásil, že nejsou mrtvé. To bychom se ani nedivili vzhledem k tomu, že aktuální modely počítačů Mac Mini využívají dle stránek výrobce grafická jádra HD Graphics 5000, což odpovídá procesorové generaci Haswell. Apple tak dosud do svých Mac Mini nestačil dostat ani jednu generaci 14nm procesorů. 
 
Otázka je, co za hardware si Apple vybere a jaká to bude generace procesorů. Lze uvažovat o tom, že nepůjde o nic staršího, než je generace Coffee Lake. Nicméně to také může být něco z nabídky firmy AMD, však Apple už mělo dost času na rozmyšlení i vývoj. Tak či tak půjde o výrazné navýšení výkonu a energetické efektivity. Vedle toho se máme těšit i na výrazný upgrade týkající se grafického výkonu. 
 
Vedle toho se automaticky očekávají také nové iPhony, a to jednak 5,8" model s OLED a také 6,5" rovněž s OLED. Mezi ně se vmáčkne 6,1" model s LCD a pak také přijdou nové iPad Pro, a to 11" a 12,9" verze. Na druhé straně jsou hodiny Apple Watch s o trošku většími displeji - 1,57 a 1,78 palce. 
 
Zdroj: Hexus.net 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Facebook brzy vypustí satelity pro golbální internet Facebook brzy vypustí satelity pro golbální internet
Především chudé země mají velký problém s pokrytím internetem i jeho cenou. Facebook se to už dlouho snaží vyřešit a nyní to vypadá, že použije satelity systému Athena na nízké orbitě. Ty by se mohly objevit už velmi brzy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené PC sestavy: červenec 2018 Doporučené PC sestavy: červenec 2018
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek52 komentářů
Microsoft Identity Bounty Program, za nalezení chyby až $100 000 Microsoft Identity Bounty Program, za nalezení chyby až $100 000
Microsoft spustil Identity Bounty Program, kdy za nalezení závažné chyby v systémech přihlašování u vybraných služeb Microsoftu můžete dostat nemalou peněžní odměnu. Ta může činit až 100 tisíc dolarů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři z MoneyTaker ukradli v ruské bance 20 mil. Kč Hackeři z MoneyTaker ukradli v ruské bance 20 mil. Kč
Nesprávně nastavený a neaktualizovaný router stál za úspěšným útokem hackerské skupiny MoneyTaker na ruskou banku PIR Bank. Hackeři byli schopni převést a vybrat peníze v hodnotě téměř 20 milionů korun.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Samsung uvádí obří 43" zakřivený monitor C43J89 Samsung uvádí obří 43" zakřivený monitor C43J89
Samsung představil nový obrovský 43" monitor C43J89, který pochopitelně disponuje zakřivenou obrazovkou s poměrem stran 32:10. Díky VA panelu potěší vysokým kontrastem 3000:1 a nabídne i 120Hz frekvenci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář