Blackout v CoD: BO4 má novou mapu Alcatraz a do konce dubna je zdarma

Blackout v CoD: BO4 má novou mapu Alcatraz a do konce dubna je zdarma
, , aktualita
Activision přidal do svého Battle Royale režimu Blackout v Call of Duty: Black Ops 4 novou mapu Alcatraz. A aby si novinku mohlo vyzkoušet co nejvíce hráčů, je Blackout až do konce tohoto měsíce zdarma.
K oblíbeným
reklama
Přestože je na poli Battle Royale her dnes silná konkurence v podobě Apex Legends, který přišel jako free to play před 2 měsíci od EA jako blesk z čistého nebe, je pro hraní Blackoutu stále standardně (mimo časově omezené akce pro vyzkoušení zdarma jako právě teď) nutné jeho zakoupení. Fortnite, který svého úspěchu dosáhl také díky free to play modelu, je v rámci BR her svým zpracováním natolik odlišný, že jej za přímou konkurenci pro Blackout nepovažuji.
 
 
EA navíc před pár dny konečně vydalo Battle Royale režim Firestorm do svého nejnovějšího Battlefieldu V, k jehož hraní je ovšem také nutné koupit plnou hru. Díky tomu, že zájemci o herní mód Battle Royale mají na výběr ze stále většího množství titulů, se nabízí otázka, zda bude Blackout v dohledné době také uvolněn jako free to play. Tak daleko ale zatím nejsme.
 
 
Fanouškům série však teď udělal Activision radost přidáním nové mapy do Blackoutu (jako první je už k dispozici na platformě PS4 a 9. dubna bude i na PC a Xbox One), v rámci které se podíváme na známý ostrov s věznicí Alcatraz. Z hlediska rozlohy je tato nová mapa menší než ta první, ale zálibu by si v ní mohli najít především ti, kteří mají raději přestřelky v uzavřených prostorách na kratší vzdálenost. Nová mapa tak nabízí odlišný herní zážitek, takže jde o výborný doplněk.
 
A aby toto obsahové rozšíření nalákalo co nejvíce nových hráčů, je možné teď hrát Blackout (obě mapy) až do konce tohoto měsíce zcela zdarma.
 
Zdroj: Activision


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru
Miliony počítačů známých značek, jako je např. Dell, mohou být hackery napadeny kvůli chybě v diagnostickém softwaru dodávaném třetí stranou. Jde o aplikace postavené na programu PC-Doctor Toolbox.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android
V rozhovoru pro Village Global se Bill Gates rozhovořil i o svých největších chybách, které ve světě IT provedl. Jednou z těch největších je fakt, že Microsoft nikdy nevytvořil něco jako operační systém Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele
S rozmachem robotiky přicházejí různí pomocníci třeba i do oblasti zemědělství. Inženýr z Japonska se například nechal inspirovat kachnami a vytvořil malého robota, který slouží k opečovávání rýžových políček.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope
Event Horizon Telescope dokázal přinést vůbec první snímek supermasivní černé díry, respektive jejího bezprostředního ještě pozorovatelného okolí. Nyní se hledá další cíl pro tento virtuální teleskop skládající se ze zařízení umístěných po celém světě.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA
Nedávno jsme zjistili, že firma AMD dává ruce pryč od čínského podniku se společnou majetkovou účastí, který mohl v posledních letech vyrábět procesory x86 architektury Zen. Nyní je už jasné, že takový krok byl nevyhnutelný.
Včera, aktualita, Jan Vítek