Blackout v CoD: BO4 má novou mapu Alcatraz a do konce dubna je zdarma

Blackout v CoD: BO4 má novou mapu Alcatraz a do konce dubna je zdarma
, , aktualita
Activision přidal do svého Battle Royale režimu Blackout v Call of Duty: Black Ops 4 novou mapu Alcatraz. A aby si novinku mohlo vyzkoušet co nejvíce hráčů, je Blackout až do konce tohoto měsíce zdarma.
K oblíbeným
reklama
Přestože je na poli Battle Royale her dnes silná konkurence v podobě Apex Legends, který přišel jako free to play před 2 měsíci od EA jako blesk z čistého nebe, je pro hraní Blackoutu stále standardně (mimo časově omezené akce pro vyzkoušení zdarma jako právě teď) nutné jeho zakoupení. Fortnite, který svého úspěchu dosáhl také díky free to play modelu, je v rámci BR her svým zpracováním natolik odlišný, že jej za přímou konkurenci pro Blackout nepovažuji.
 
 
EA navíc před pár dny konečně vydalo Battle Royale režim Firestorm do svého nejnovějšího Battlefieldu V, k jehož hraní je ovšem také nutné koupit plnou hru. Díky tomu, že zájemci o herní mód Battle Royale mají na výběr ze stále většího množství titulů, se nabízí otázka, zda bude Blackout v dohledné době také uvolněn jako free to play. Tak daleko ale zatím nejsme.
 
 
Fanouškům série však teď udělal Activision radost přidáním nové mapy do Blackoutu (jako první je už k dispozici na platformě PS4 a 9. dubna bude i na PC a Xbox One), v rámci které se podíváme na známý ostrov s věznicí Alcatraz. Z hlediska rozlohy je tato nová mapa menší než ta první, ale zálibu by si v ní mohli najít především ti, kteří mají raději přestřelky v uzavřených prostorách na kratší vzdálenost. Nová mapa tak nabízí odlišný herní zážitek, takže jde o výborný doplněk.
 
A aby toto obsahové rozšíření nalákalo co nejvíce nových hráčů, je možné teď hrát Blackout (obě mapy) až do konce tohoto měsíce zcela zdarma.
 
Zdroj: Activision


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kryptoměna IOTA opět hacknuta, systém transakcí byl zastaven Kryptoměna IOTA opět hacknuta, systém transakcí byl zastaven
Kryptoměny jsou zde pořád s námi a s tím i hackerské útoky. Další z nich dopadl na kryptoměnu IOTA, jejíž systémy byly hacknuty už podruhé a nyní to vedlo k zastavení systému. IOTA tak teď nefunguje a nelze potvrzovat transakce.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA připravila zvláštní edici karet pro Cyberpunk 2077 NVIDIA připravila zvláštní edici karet pro Cyberpunk 2077
Aktualizováno: Během víkendu proběhla zajímavá výměna Tweetů mezi oficiálním účtem hry Cyberpunk 2077 a NVIDIA GeForce. Můžeme z toho vyčíst, že se snad chystá speciální verze herních karet právě pro tuto hru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.) Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.)
Chcete získat hodnotnou cenu za zodpovězení 3 otázek? Taková je naše Týdenní šance, tentokrát se společností QNAP. Odpovězte do 23.2. na soutěžní otázky a zařaďte se do slosování o mobilní NAS QNAP QGenie QG-103N.
Včera, soutěž, Karel Polívka
Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům
Ekologičtí aktivisté jakoby se nemohli shodnout na tom, co je vlastně ekologické. Na jednu stranu by moc chtěli elektrická auta, ale nechtějí, aby se pro ně stavěly továrny. Tesla tak musí pozastavit výrobu německé Gigafactory.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry
Jak se šuškalo, tak se i stalo a společnost Nvidia skutečně přišla s novými mobilními čipy GeForce MX330 a MX350. Ty jsou postaveny na architektuře Pascal a znatelně zvyšují počty svých CUDA jader.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář