Blackout v CoD: BO4 má novou mapu Alcatraz a do konce dubna je zdarma

Blackout v CoD: BO4 má novou mapu Alcatraz a do konce dubna je zdarma
, , aktualita
Activision přidal do svého Battle Royale režimu Blackout v Call of Duty: Black Ops 4 novou mapu Alcatraz. A aby si novinku mohlo vyzkoušet co nejvíce hráčů, je Blackout až do konce tohoto měsíce zdarma.
K oblíbeným
reklama
Přestože je na poli Battle Royale her dnes silná konkurence v podobě Apex Legends, který přišel jako free to play před 2 měsíci od EA jako blesk z čistého nebe, je pro hraní Blackoutu stále standardně (mimo časově omezené akce pro vyzkoušení zdarma jako právě teď) nutné jeho zakoupení. Fortnite, který svého úspěchu dosáhl také díky free to play modelu, je v rámci BR her svým zpracováním natolik odlišný, že jej za přímou konkurenci pro Blackout nepovažuji.
 
 
EA navíc před pár dny konečně vydalo Battle Royale režim Firestorm do svého nejnovějšího Battlefieldu V, k jehož hraní je ovšem také nutné koupit plnou hru. Díky tomu, že zájemci o herní mód Battle Royale mají na výběr ze stále většího množství titulů, se nabízí otázka, zda bude Blackout v dohledné době také uvolněn jako free to play. Tak daleko ale zatím nejsme.
 
 
Fanouškům série však teď udělal Activision radost přidáním nové mapy do Blackoutu (jako první je už k dispozici na platformě PS4 a 9. dubna bude i na PC a Xbox One), v rámci které se podíváme na známý ostrov s věznicí Alcatraz. Z hlediska rozlohy je tato nová mapa menší než ta první, ale zálibu by si v ní mohli najít především ti, kteří mají raději přestřelky v uzavřených prostorách na kratší vzdálenost. Nová mapa tak nabízí odlišný herní zážitek, takže jde o výborný doplněk.
 
A aby toto obsahové rozšíření nalákalo co nejvíce nových hráčů, je možné teď hrát Blackout (obě mapy) až do konce tohoto měsíce zcela zdarma.
 
Zdroj: Activision


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková