www.svethardware.cz
>
>
>
>

Boring Company chce stavět Vegas Loop s asi 10 mílemi tunelů

Boring Company chce stavět Vegas Loop s asi 10 mílemi tunelů
, , aktualita
Systém tunelů Muskovy společnosti The Boring Company se možná významně rozroste. Firma podala návrh na vybudování sítě tunelů pokrývající zhruba 10 mil včetně letiště, LVCC a několika kasin ve městě.
K oblíbeným
reklama
Systém tunelů pod Las Vegas vytvořených společností The Boring Company Elona Muska se možná značně rozroste. Nedávno totiž zbankrotoval systém Las Vegas Monorail, který bránil Muskově společnosti podnikat ve stejných oblastech jako jednokolejka. Tím, že Las Vegas Convention and Visitors Authority (LVCVA) odkoupila zbytky společnosti, také zaniklo výše zmíněné omezení, a The Boring Company tak poté podala návrh na rozšíření systému a vytvoření Vegas Loop.
 
Boring Company Vegas Loop
 
The Boring Company zatím dokončuje tzv. LVCC Loop, která propojuje haly konferenčního centra Las Vegas Convention Center a nově by se měla rozšířit i do Resorts World. Na mapě je to ten malý "ocásek" zhruba uprostřed mapy. Je tedy vidět, že by šlo o velmi výrazné rozšíření dnešního rozestavěného systému. Celkově by tak okruh měl délku okolo 10 mil (počítáno v jednom směru). Systém by tak mohl spojovat konferenční centrum s mezinárodním letištěm, Allegiant Stadium a mnoha kasiny nebo jinými resorty po městě.
 
Z LVCC do Mandalay Bay by cesta měla zabrat jen 3 minuty, zatímco nyní je to po povrchu ve špičce asi půl hodiny. V tunelech by měly být nasazeny vozy Tesla Model 3, Model X a speciální "autobusy" postavené na platformě Modelu 3, které mají mít kapacitu 12 až 16 lidí. Zatímco nynější smyčku financuje zejména LVCVA (což dává smysl, když propojuje jeho konferenční centrum), další rozšíření by si už platila The Boring Company sama. Pokud však bude chtít po cestě nějaké kasino nástupní stanici ve své blízkosti, bude si ji muset zaplatit.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář