CD Projekt Red chce expandovat a má další tajný AAA projekt

CD Projekt Red chce expandovat a má další tajný AAA projekt
, , aktualita
Polská společnost CD Projekt Red představila své nejnovější finanční výsledky a při té příležitosti se dotkla také svých plánů do budoucna. Ty se týkají expanze firmy, veletrhu E3 i dalšího herního projektu. 
K oblíbeným
reklama
CD Projekt Red pravidelně zveřejňuje své financí se týkající údaje na svém webu, kde je aktuálně i nástin firemní strategie do roku 2021. A právě do jeho závěru by toto studio mělo dle serveru KitGuru vypustit na trh ne jednu, ale dvě AAA hry, přičemž my dosud víme pouze o jedné, což je Cyberpunk 2077. Znamená to tak, že souběžně s jeho vývojem už musí dávno probíhat další, což ale vzbuzuje otázky ohledně toho, jak má CD Projekt Red rozvrženy síly a zdroje na dva velké projekty. 
 
 
Výkonný ředitel Adam Kiciński také uvedl, že letošní ročník E3 bude i v porovnání s ročníkem 2018 pro jeho firmu tím nejdůležitějším a že se máme těšit na velkou show. Ta se samozřejmě bude týkat především titulu Cyberpunk 2077, jenž se už bude blížit svému dokončení, i když letos to asi ještě nebude, ale nepředbíhejme.
 
Přímo od CEO firmy se totiž také dozvídáme o dalším velkém projektu, čili druhé AAA hře chystané pro vypuštění do konce roku 2021. Takže možná že bude na letošním E3 představena i ta. A v CD Projekt Red by si dle toho měli se Cyberpunkem pospíšit, pokud se po jeho vypuštění chtějí naplno věnovat něčemu dalšímu, ale to už je jen jejich věc. 
 
My se rovněž dozvídáme, jak asi bude možné, aby toto studio tak krátce po sobě přišlo se dvěma velkými tituly, a to díky Pjotru Nielubowiczovi (CFO firmy), který ohlásil, že CD Projekt Red koupil nový pozemek, na němž by brzy měla stát nová budova s kancelářemi pro 250 nových pracovníků. Ti se budou věnovat jednak vývoji her a potom také platformy GOG. Kdy ale budou připraveni se na tom všem v ještě neexistující budově podílet, to jsme se nedozvěděli. 
 
S ohledem na nedávné zprávy to tak skutečně vypadá na reorganizaci firmy ve snaze expandovat a ne jen propouštění a snižování nákladů. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Americký ban čínského Huawei ho bude stát 30 mld. USD Americký ban čínského Huawei ho bude stát 30 mld. USD
Ban Spojených států na čínskou společnost Huawei je už i vidět. Prodeje smartphonů této společnosti padají o desítky procent a firma také předpokládá snížení příjmů o hrozivých 30 miliard dolarů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Unikly benchmarky nového AMD EPYC 7452 s 32 jádry Unikly benchmarky nového AMD EPYC 7452 s 32 jádry
Na internetu se objevily benchmarky připravovaného serverového procesoru AMD EPYC 7452. Ten má být postaven na nové 7nm architektuře Rome a OpenBenchmarking jej postavili proti 20jádrovému Intelu Xeon Gold 6148.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Nvidia: podpora CUDA-X i na superpočítačích s ARM Nvidia: podpora CUDA-X i na superpočítačích s ARM
Společnost Nvidia chystá rozšířit podporu pro HPC se svým rozhraním CUDA-X i na architekturu s procesory ARM. Cílem je pokrýt všechny hlavní architektury a nabídnout velmi úsporné řešení s vysokým výpočetním výkonem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Facebook představuje svou kryptoměnu Libra Facebook představuje svou kryptoměnu Libra
Už dlouhou dobu se spekulovalo nad tím, že sociální síť Facebook chystá svou vlastní kryptoměnu a dnes to bylo i oficiálně potvrzeno. Založena byla finanční divize Calibra a virtuální měna ponese název Libra.
Včera, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů