CD Projekt Red chce expandovat a má další tajný AAA projekt

CD Projekt Red chce expandovat a má další tajný AAA projekt
, , aktualita
Polská společnost CD Projekt Red představila své nejnovější finanční výsledky a při té příležitosti se dotkla také svých plánů do budoucna. Ty se týkají expanze firmy, veletrhu E3 i dalšího herního projektu. 
K oblíbeným
reklama
CD Projekt Red pravidelně zveřejňuje své financí se týkající údaje na svém webu, kde je aktuálně i nástin firemní strategie do roku 2021. A právě do jeho závěru by toto studio mělo dle serveru KitGuru vypustit na trh ne jednu, ale dvě AAA hry, přičemž my dosud víme pouze o jedné, což je Cyberpunk 2077. Znamená to tak, že souběžně s jeho vývojem už musí dávno probíhat další, což ale vzbuzuje otázky ohledně toho, jak má CD Projekt Red rozvrženy síly a zdroje na dva velké projekty. 
 
 
Výkonný ředitel Adam Kiciński také uvedl, že letošní ročník E3 bude i v porovnání s ročníkem 2018 pro jeho firmu tím nejdůležitějším a že se máme těšit na velkou show. Ta se samozřejmě bude týkat především titulu Cyberpunk 2077, jenž se už bude blížit svému dokončení, i když letos to asi ještě nebude, ale nepředbíhejme.
 
Přímo od CEO firmy se totiž také dozvídáme o dalším velkém projektu, čili druhé AAA hře chystané pro vypuštění do konce roku 2021. Takže možná že bude na letošním E3 představena i ta. A v CD Projekt Red by si dle toho měli se Cyberpunkem pospíšit, pokud se po jeho vypuštění chtějí naplno věnovat něčemu dalšímu, ale to už je jen jejich věc. 
 
My se rovněž dozvídáme, jak asi bude možné, aby toto studio tak krátce po sobě přišlo se dvěma velkými tituly, a to díky Pjotru Nielubowiczovi (CFO firmy), který ohlásil, že CD Projekt Red koupil nový pozemek, na němž by brzy měla stát nová budova s kancelářemi pro 250 nových pracovníků. Ti se budou věnovat jednak vývoji her a potom také platformy GOG. Kdy ale budou připraveni se na tom všem v ještě neexistující budově podílet, to jsme se nedozvěděli. 
 
S ohledem na nedávné zprávy to tak skutečně vypadá na reorganizaci firmy ve snaze expandovat a ne jen propouštění a snižování nákladů. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk poslal první tweet přes své satelity Starlink Elon Musk poslal první tweet přes své satelity Starlink
SpaceX Elona Muska plánuje už brzy spustit internetové připojení přes své satelity Starlink a jak to poprvé veřejně vyzkoušet lépe než tweety, kterými je Musk pověstný? Před pár hodinami se to povedlo a satelity podle všeho fungují.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
USAF má proti dronům k dispozici buginu s laserem USAF má proti dronům k dispozici buginu s laserem
Zatímco u nás se připravuje nutnost registrace všech dronů nad 250 gramů, čili v podstatě i hraček, americké letectvo půjde na věc jinak. K dispozici bude mít od firmy Raytheon zařízení, které dron sestřelí laserem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
The Outer Worlds: nástupce Falloutu přichází, jaký je? The Outer Worlds: nástupce Falloutu přichází, jaký je?
The Outer Worlds od studia Obsidian můžeme považovat za duchovního nástupce série Fallout, s níž má společné některé mechanismy, ale i řadu lidí, kteří pracovali na vývoji. Hra už byla ohodnocena recenzenty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Reklama Blizzardu ukazuje na připravované Diablo 4 Reklama Blizzardu ukazuje na připravované Diablo 4
Společnost Blizzard by mohla najít malou úlevu od negativních reakcí svých fanoušků na aféru s hongkongským hráčem Blitzchung, a to v urychleném představení hry Diablo 4. Nové informace naznačují, že se tak asi stane. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
EPYC Rome pod pokličkou: téměř 40 miliard tranzistorů EPYC Rome pod pokličkou: téměř 40 miliard tranzistorů
Na světlo světa se dostaly podrobnosti o tom, z čeho se skládají procesory AMD EPYC Rome, které tvoří celkem až devět samostatných čipů. Titěrný přitom není už samotný I/O čip, ale když se k tomu přičtou čiplety, vzniká monstrum. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek