CD Projekt Red chce expandovat a má další tajný AAA projekt

CD Projekt Red chce expandovat a má další tajný AAA projekt
, , aktualita
Polská společnost CD Projekt Red představila své nejnovější finanční výsledky a při té příležitosti se dotkla také svých plánů do budoucna. Ty se týkají expanze firmy, veletrhu E3 i dalšího herního projektu. 
K oblíbeným
reklama
CD Projekt Red pravidelně zveřejňuje své financí se týkající údaje na svém webu, kde je aktuálně i nástin firemní strategie do roku 2021. A právě do jeho závěru by toto studio mělo dle serveru KitGuru vypustit na trh ne jednu, ale dvě AAA hry, přičemž my dosud víme pouze o jedné, což je Cyberpunk 2077. Znamená to tak, že souběžně s jeho vývojem už musí dávno probíhat další, což ale vzbuzuje otázky ohledně toho, jak má CD Projekt Red rozvrženy síly a zdroje na dva velké projekty. 
 
 
Výkonný ředitel Adam Kiciński také uvedl, že letošní ročník E3 bude i v porovnání s ročníkem 2018 pro jeho firmu tím nejdůležitějším a že se máme těšit na velkou show. Ta se samozřejmě bude týkat především titulu Cyberpunk 2077, jenž se už bude blížit svému dokončení, i když letos to asi ještě nebude, ale nepředbíhejme.
 
Přímo od CEO firmy se totiž také dozvídáme o dalším velkém projektu, čili druhé AAA hře chystané pro vypuštění do konce roku 2021. Takže možná že bude na letošním E3 představena i ta. A v CD Projekt Red by si dle toho měli se Cyberpunkem pospíšit, pokud se po jeho vypuštění chtějí naplno věnovat něčemu dalšímu, ale to už je jen jejich věc. 
 
My se rovněž dozvídáme, jak asi bude možné, aby toto studio tak krátce po sobě přišlo se dvěma velkými tituly, a to díky Pjotru Nielubowiczovi (CFO firmy), který ohlásil, že CD Projekt Red koupil nový pozemek, na němž by brzy měla stát nová budova s kancelářemi pro 250 nových pracovníků. Ti se budou věnovat jednak vývoji her a potom také platformy GOG. Kdy ale budou připraveni se na tom všem v ještě neexistující budově podílet, to jsme se nedozvěděli. 
 
S ohledem na nedávné zprávy to tak skutečně vypadá na reorganizaci firmy ve snaze expandovat a ne jen propouštění a snižování nákladů. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková