www.svethardware.cz
>
>
>
>

CM MasterMouse MM520 a MM530: stejný hardware pro dvě různé chutě

CM MasterMouse MM520 a MM530: stejný hardware pro dvě různé chutě
, , aktualita
Cooler Master už delší dobu produkuje hardware spadající do koncepce Master, která nám má nabídnout vždy něco navíc, a sice možnosti vylepšení, upgradu či úprav dle vlastního uvážení. Co nám tak v tomto směru nabídnou nové myši MM520 a MM530?
K oblíbeným
reklama
Cooler Master MasterMouse MM520 a MM530 se od sebe velice liší už základním provedením, přičemž MM520 je zaoblenější a menší model, který je určen pro uživatele, co rádi svou myš drží jen konečky prstů. Model MM530 má nižší a prodloužený tvar, který vyplní celou ruku a více připomíná klasické kancelářské myši, jaké svého času vyráběl Microsoft pod označením IntelliMouse. Ostatně sám Cooler Master ve své zprávě zmiňuje, že se inspiroval v dobře známém "Intelli-tvaru". Obě myši jsou určeny pro praváky, a to především MM520, která se v levé ruce bude držet opravdu špatně. 
 
MasterMouse MM520
 
Nové MasterMouse se tak snaží splňovat firemní heslo “Make Your Gaming Experience”, a to zmíněnou možností volby mezi dvěma verzemi, ovšem že by některá z těchto dvou myší samotná nabízela speciální možnosti pro úpravu a přizpůsobení, jako například vyměnitelné gripy a podobně, to v tomto případě neplatí. 
 
MasterMouse MM530
 
MasterMouse MM530 vychází ze starších modelů CM Storm Mizar a Alcor (recenze) a určena je především pro hry typu FPS (first-person shooter). Model MM520 je zase následovkyní CM Storm Spawn (recenze) a vedle her FPS se dle výrobce hodí také pro MOBA (multiplayer online battle arena) nebo RTS (real-time strategy). 
 
Obě myši jsou jinak založeny na stejném hardwaru, a to především senzoru Pixart 3360 s rozlišením až 12.000 dpi, dále využívají tlačítka Omron s udávanou výdrží 20 milionů stisků (ne nutně všechna a nejspíše jen hlavní dvojice), vyrobeny jsou z materiálu PBT, který je trvanlivější než ABS a odolnější vůči otěru a dnes také samozřejmě nemůže chybět RGB podsvícení. To je připraveno ve tří zónách a uživatel si ho může pomocí softwaru nastavit k obrazu svému, stejně jako si vytvořit různé profily s makry a speciálními funkcemi tlačítek. Pro ty mají obě myši připravenou vlastní paměť. 
 
MasterMouse MM530 a MasterMouse MM520 budou k dispozici od 22. sprna za jednotnou cenu 50 eur. 
 
Zdroj: TZ Cooler Master


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy? AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy?
Tum Apisak se letmo zmínil o procesoru AMD Ryzen 5 3500, který by měl nastoupit s výbavou šesti jader bez SMT. Mohl by se tak stát velice zajímavou volbou pro herní sestavy s rozumnou cenou, ostatně dnes je pro hry šest fyzických jader vhodná výbava.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář