www.svethardware.cz
>
>
>
>

CM MasterMouse MM520 a MM530: stejný hardware pro dvě různé chutě

CM MasterMouse MM520 a MM530: stejný hardware pro dvě různé chutě
, , aktualita
Cooler Master už delší dobu produkuje hardware spadající do koncepce Master, která nám má nabídnout vždy něco navíc, a sice možnosti vylepšení, upgradu či úprav dle vlastního uvážení. Co nám tak v tomto směru nabídnou nové myši MM520 a MM530?
K oblíbeným
reklama
Cooler Master MasterMouse MM520 a MM530 se od sebe velice liší už základním provedením, přičemž MM520 je zaoblenější a menší model, který je určen pro uživatele, co rádi svou myš drží jen konečky prstů. Model MM530 má nižší a prodloužený tvar, který vyplní celou ruku a více připomíná klasické kancelářské myši, jaké svého času vyráběl Microsoft pod označením IntelliMouse. Ostatně sám Cooler Master ve své zprávě zmiňuje, že se inspiroval v dobře známém "Intelli-tvaru". Obě myši jsou určeny pro praváky, a to především MM520, která se v levé ruce bude držet opravdu špatně. 
 
MasterMouse MM520
 
Nové MasterMouse se tak snaží splňovat firemní heslo “Make Your Gaming Experience”, a to zmíněnou možností volby mezi dvěma verzemi, ovšem že by některá z těchto dvou myší samotná nabízela speciální možnosti pro úpravu a přizpůsobení, jako například vyměnitelné gripy a podobně, to v tomto případě neplatí. 
 
MasterMouse MM530
 
MasterMouse MM530 vychází ze starších modelů CM Storm Mizar a Alcor (recenze) a určena je především pro hry typu FPS (first-person shooter). Model MM520 je zase následovkyní CM Storm Spawn (recenze) a vedle her FPS se dle výrobce hodí také pro MOBA (multiplayer online battle arena) nebo RTS (real-time strategy). 
 
Obě myši jsou jinak založeny na stejném hardwaru, a to především senzoru Pixart 3360 s rozlišením až 12.000 dpi, dále využívají tlačítka Omron s udávanou výdrží 20 milionů stisků (ne nutně všechna a nejspíše jen hlavní dvojice), vyrobeny jsou z materiálu PBT, který je trvanlivější než ABS a odolnější vůči otěru a dnes také samozřejmě nemůže chybět RGB podsvícení. To je připraveno ve tří zónách a uživatel si ho může pomocí softwaru nastavit k obrazu svému, stejně jako si vytvořit různé profily s makry a speciálními funkcemi tlačítek. Pro ty mají obě myši připravenou vlastní paměť. 
 
MasterMouse MM530 a MasterMouse MM520 budou k dispozici od 22. sprna za jednotnou cenu 50 eur. 
 
Zdroj: TZ Cooler Master


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Včera, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková