www.svethardware.cz
>
>
>
>

CM MasterMouse MM520 a MM530: stejný hardware pro dvě různé chutě

CM MasterMouse MM520 a MM530: stejný hardware pro dvě různé chutě
, , aktualita
Cooler Master už delší dobu produkuje hardware spadající do koncepce Master, která nám má nabídnout vždy něco navíc, a sice možnosti vylepšení, upgradu či úprav dle vlastního uvážení. Co nám tak v tomto směru nabídnou nové myši MM520 a MM530?
reklama
Cooler Master MasterMouse MM520 a MM530 se od sebe velice liší už základním provedením, přičemž MM520 je zaoblenější a menší model, který je určen pro uživatele, co rádi svou myš drží jen konečky prstů. Model MM530 má nižší a prodloužený tvar, který vyplní celou ruku a více připomíná klasické kancelářské myši, jaké svého času vyráběl Microsoft pod označením IntelliMouse. Ostatně sám Cooler Master ve své zprávě zmiňuje, že se inspiroval v dobře známém "Intelli-tvaru". Obě myši jsou určeny pro praváky, a to především MM520, která se v levé ruce bude držet opravdu špatně. 
 
MasterMouse MM520
 
Nové MasterMouse se tak snaží splňovat firemní heslo “Make Your Gaming Experience”, a to zmíněnou možností volby mezi dvěma verzemi, ovšem že by některá z těchto dvou myší samotná nabízela speciální možnosti pro úpravu a přizpůsobení, jako například vyměnitelné gripy a podobně, to v tomto případě neplatí. 
 
MasterMouse MM530
 
MasterMouse MM530 vychází ze starších modelů CM Storm Mizar a Alcor (recenze) a určena je především pro hry typu FPS (first-person shooter). Model MM520 je zase následovkyní CM Storm Spawn (recenze) a vedle her FPS se dle výrobce hodí také pro MOBA (multiplayer online battle arena) nebo RTS (real-time strategy). 
 
Obě myši jsou jinak založeny na stejném hardwaru, a to především senzoru Pixart 3360 s rozlišením až 12.000 dpi, dále využívají tlačítka Omron s udávanou výdrží 20 milionů stisků (ne nutně všechna a nejspíše jen hlavní dvojice), vyrobeny jsou z materiálu PBT, který je trvanlivější než ABS a odolnější vůči otěru a dnes také samozřejmě nemůže chybět RGB podsvícení. To je připraveno ve tří zónách a uživatel si ho může pomocí softwaru nastavit k obrazu svému, stejně jako si vytvořit různé profily s makry a speciálními funkcemi tlačítek. Pro ty mají obě myši připravenou vlastní paměť. 
 
MasterMouse MM530 a MasterMouse MM520 budou k dispozici od 22. sprna za jednotnou cenu 50 eur. 
 
Zdroj: TZ Cooler Master


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Adobe Enhance Detail díky umělé inteligenci zvýší rozlišení o 30 % Adobe Enhance Detail díky umělé inteligenci zvýší rozlišení o 30 %
Aktualizace aplikací od Adobe přinesla několik zajímavých vylepšení. Lightroom CC se dočkal chybějících funkcí z klasické verze a všechny programy pak dostaly funkci Enhance Detail. Ta umožní zvýšit rozlišení snímků až o 30 % díky AI.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Další mohutné investice Intelu, v Irsku to bude 8 miliard dolarů Další mohutné investice Intelu, v Irsku to bude 8 miliard dolarů
V poslední době se dozvídáme o tom, jaké investice v nejbližší době čekají Intel. Mluvilo se již o 11 miliardách v Izraeli, podstatném rozšiřování provozů v Oregonu a nyní to jsou podrobnosti o rovněž již známých investicích v Irsku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA TU116 vyfoceno, je o třetinu menší než TU106 NVIDIA TU116 vyfoceno, je o třetinu menší než TU106
Grafický čip NVIDIA TU116 se uplatní na grafických kartách GeForce GTX 1660 Ti, které očekáváme už za týden. Můžeme se podívat na to, jak velký je tento čip oproti TU106 z karet RTX 2000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Astronomové našli ve vesmíru příklad kolize celých planet Astronomové našli ve vesmíru příklad kolize celých planet
Je logické, že ve vesmíru dochází i ke kolizím celých planet, ostatně takovým způsobem měl vzniknout i náš Měsíc a v podstatě i Země. Nyní se ale našel příklad takové kolize i mezi exoplanetami. Podívejme se na systém hvězdy Kepler-107. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Deska Soyo s H310C podporuje procesory až do generace Skylake Deska Soyo s H310C podporuje procesory až do generace Skylake
Společnost Soyo, o níž se v dnešní době moc často nedočteme, si připravila velice zajímavou desku s označením H310CM-V3H V2.0. Ta totiž podporuje procesory Intel Core 8. a 9. generace, na čemž by nebylo nic zvláštního, ale také 7. a 6. generace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek