reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Copilot for Microsoft 365 má nyní GPT-4 Turbo bez omezení délky konverzací

4.4.2024, Milan Šurkala, aktualita
Copilot for Microsoft 365 má nyní GPT-4 Turbo bez omezení délky konverzací
Uživatelé služby Microsoft 365 dostanou opět o něco lepší služby. Systém generativní AI Copilot for Microsoft 365 totiž dostává model GPT-4 Turbo s tím, že limity délky konverzací jsou nyní už minulostí.
Uživatelé bezplatného Copilota, systému generativní AI od Microsoftu, mají už k dispozici nejnovější model GPT-4 Turbo. Nový model se dostává i k podnikovým zákazníkům, kteří využívají službu Copilot for Microsoft 365, přičemž novinkou je tu i to, že Microsoft pro ně zrušil limit počtu konverzací za den i počtu konverzačních výměn. S chatbotem si tak lze povídat bez omezení. Microsoft dále upozorňuje, že podnikoví zákazníci mohou počítat s vysokým soukromím, tedy tím, že společnost si neuchovává příkazy nebo odpovědi, nevidí na ně a ani je tak nemůže používat k dalšímu trénování chatbota. Citlivé podnikové informace by se tak nikdy neměly dostat ven.
 
Zároveň však umožňuje lépe spojovat různé pracovní služby v rámci celého ekosystému, AI tedy může pracovat s kalendářem, e-maily, chaty, dokumenty, kontakty, seznamem meetingů a podobně. Copilot tak může např. projít seznam e-mailů a vypíchnout ty nejdůležitější informace z nich, připravit klíčové poznámky pro nadcházející meetingy z vašich vlastních dokumentů a podobně. Dále se zvýšil počet „zesílení“ (boost) do obrazového generátoru Microsoft Designer (založeném na systému DALL-E 3), kde uživatel dostane 100 zesílení denně místo 15. Zesílení (takto Microsoft překládá "boost" do češtiny) slouží jako zvýšení priority při generování nových obrazů. Bez něj může generování snímků trvat mnohem déle, i minuty.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama