Corsair se spojil s Ubisoftem ve snaze rozsvítit PC při hraní The Division 2

Corsair se spojil s Ubisoftem ve snaze rozsvítit PC při hraní The Division 2
, , aktualita
Corsair chce s Ubisoftem ukázat to, že RGB podsvícení počítače může mít více praktických účelů, respektive v některých případech alespoň nějaký. V případě hry Tom Clancy's The Division 2 poslouží k dotvoření atmosféry. 
K oblíbeným
reklama
Jde tak v podstatě o variaci na produkt NZXT HUE 2, který slouží k tomu, abychom si zpoza monitoru osvítili stěnu světlem RGB diod, jehož barva a dynamika bude odpovídat tomu, co se děje na obrazovce. To samé můžeme čekat i v tomto případě, ovšem s tím, že atmosféru bude moci dotvářet v podstatě celé PC i s periferiemi. Záleží na tom, co z našeho hardwaru bude podporovat podsvícení Corsair iCUE. 
 
 
Zde by bylo nejlepší, kdyby Corsair nebo Ubisoft ukázal takovou věc v akci, ale my se zatím nedočkáme žádných fotografií a videa už vůbec ne. Dle tiskové zprávy ale můžeme očekávat, že se do tohoto systému mohou zapojit skutečně všechny komponenty a periferie firmy Corsair, které iCUE podporují. Pak je jasné, že člověk bude muset být opravdový fanda Corsairu a mít své PC vybaveno co nejvíce produkty jeho značky, aby to mělo nějaký význam. Pokud to budou třeba jen paměti nebo poblikávající myš, pak nás taková funkce těžko nadchne. 
Ostatně lze také říci, že nejlépe by možná vypadala obdoba NZXT HUE 2 a v takovém případě by to chtělo nějaké barevné LED pásky, jimiž by se dala vybavit zadní strana monitoru. Jenomže tak Corsair iCUE v The Division 2 fungovat nemá a je to ostatně vzhledem k mixu podporovaných komponent logické, takže co konkrétního nabídne? 
 
Namísto toho, aby světlo pouze odráželo to, co se děje na obrazovce (např. modrá obloha - modré světlo), bude odrážet to, co se děje ve hře. Hardware se může červeně rozblikat v případě, že se přiblíží nepřátelé, oranžově bude signalizovat ohrožení ohněm a barvy se obecně budou přizpůsobovat tomu, zda je noc, den, nebo dle počasí. Něco podobného už Corsair nabídl v titulu Far Cry 5, ale nyní slibuje ještě větší propojení hry a podsvícení. 
 
Samotný titul The Division se bude odehrávat ve světě sedm měsíců po vypuštění jistého smrtícího viru v New Yorku a hráč se ocitne nyní ve Washingtonu D.C. Toto virtuální město nebude vybájenou verzí opravdového, ale založené na skutečnosti, ovšem poznamenané všeobecným chaosem i zaplavenými oblastmi. Hráč samozřejmě nedostane o nic menší úkol, než je záchrana celého národa, protože "pokud padne Washington D.C., padne i národ". 
 
Zdroj: TZ Corsair


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Včera, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková