Corsair se spojil s Ubisoftem ve snaze rozsvítit PC při hraní The Division 2

Corsair se spojil s Ubisoftem ve snaze rozsvítit PC při hraní The Division 2
, , aktualita
Corsair chce s Ubisoftem ukázat to, že RGB podsvícení počítače může mít více praktických účelů, respektive v některých případech alespoň nějaký. V případě hry Tom Clancy's The Division 2 poslouží k dotvoření atmosféry. 
K oblíbeným
reklama
Jde tak v podstatě o variaci na produkt NZXT HUE 2, který slouží k tomu, abychom si zpoza monitoru osvítili stěnu světlem RGB diod, jehož barva a dynamika bude odpovídat tomu, co se děje na obrazovce. To samé můžeme čekat i v tomto případě, ovšem s tím, že atmosféru bude moci dotvářet v podstatě celé PC i s periferiemi. Záleží na tom, co z našeho hardwaru bude podporovat podsvícení Corsair iCUE. 
 
 
Zde by bylo nejlepší, kdyby Corsair nebo Ubisoft ukázal takovou věc v akci, ale my se zatím nedočkáme žádných fotografií a videa už vůbec ne. Dle tiskové zprávy ale můžeme očekávat, že se do tohoto systému mohou zapojit skutečně všechny komponenty a periferie firmy Corsair, které iCUE podporují. Pak je jasné, že člověk bude muset být opravdový fanda Corsairu a mít své PC vybaveno co nejvíce produkty jeho značky, aby to mělo nějaký význam. Pokud to budou třeba jen paměti nebo poblikávající myš, pak nás taková funkce těžko nadchne. 
Ostatně lze také říci, že nejlépe by možná vypadala obdoba NZXT HUE 2 a v takovém případě by to chtělo nějaké barevné LED pásky, jimiž by se dala vybavit zadní strana monitoru. Jenomže tak Corsair iCUE v The Division 2 fungovat nemá a je to ostatně vzhledem k mixu podporovaných komponent logické, takže co konkrétního nabídne? 
 
Namísto toho, aby světlo pouze odráželo to, co se děje na obrazovce (např. modrá obloha - modré světlo), bude odrážet to, co se děje ve hře. Hardware se může červeně rozblikat v případě, že se přiblíží nepřátelé, oranžově bude signalizovat ohrožení ohněm a barvy se obecně budou přizpůsobovat tomu, zda je noc, den, nebo dle počasí. Něco podobného už Corsair nabídl v titulu Far Cry 5, ale nyní slibuje ještě větší propojení hry a podsvícení. 
 
Samotný titul The Division se bude odehrávat ve světě sedm měsíců po vypuštění jistého smrtícího viru v New Yorku a hráč se ocitne nyní ve Washingtonu D.C. Toto virtuální město nebude vybájenou verzí opravdového, ale založené na skutečnosti, ovšem poznamenané všeobecným chaosem i zaplavenými oblastmi. Hráč samozřejmě nedostane o nic menší úkol, než je záchrana celého národa, protože "pokud padne Washington D.C., padne i národ". 
 
Zdroj: TZ Corsair


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost
Tony Tamasi z NVIDIE se rozmluvil o tom, jak celá RTX mašinerie v jeho firmě vůbec vznikla a kde se vzala. Práce na tom všem odstartovaly už před deseti lety a vyústily zatím v jádra RT architektury Turing. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů
Starship firmy SpaceX bude mít celkem 41 motorů Raptor Starship firmy SpaceX bude mít celkem 41 motorů Raptor
V případě velkých společností zabývajících se letectvím a kosmonautikou není zrovna obvyklé, že se o jejich novinkách dozvídáme z pilných tweetů jejich šéfa. Ale když tak dnes už komunikují i státníci, tak proč ne Elon Musk? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Nintendo kvůli driftujícímu ukazateli čelí v USA hromadné žalobě Nintendo kvůli driftujícímu ukazateli čelí v USA hromadné žalobě
Uživatelé herních konzolí Nintendo Switch si stěžují na to, že po čase začne driftovat, čili ujíždět ukazatel spojený s ovladačem Joy-Con. A nyní si už jen nestěžují, dali se dohromady a podali hromadnou žalobu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Flute spatřen v UserBenchmark, o co jde? AMD Flute spatřen v UserBenchmark, o co jde?
V databázi výsledků testů UserBenchmark byl spatřen jistý inženýrský vzorek produktu AMD s kódovým označením Flute. Je jasné, že půjde o SoC, a to velice moderní a založené na architektuře Zen 2. 
Včera, aktualita, Jan Vítek