Corsair se spojil s Ubisoftem ve snaze rozsvítit PC při hraní The Division 2

Corsair se spojil s Ubisoftem ve snaze rozsvítit PC při hraní The Division 2
, , aktualita
Corsair chce s Ubisoftem ukázat to, že RGB podsvícení počítače může mít více praktických účelů, respektive v některých případech alespoň nějaký. V případě hry Tom Clancy's The Division 2 poslouží k dotvoření atmosféry. 
reklama
Jde tak v podstatě o variaci na produkt NZXT HUE 2, který slouží k tomu, abychom si zpoza monitoru osvítili stěnu světlem RGB diod, jehož barva a dynamika bude odpovídat tomu, co se děje na obrazovce. To samé můžeme čekat i v tomto případě, ovšem s tím, že atmosféru bude moci dotvářet v podstatě celé PC i s periferiemi. Záleží na tom, co z našeho hardwaru bude podporovat podsvícení Corsair iCUE. 
 
 
Zde by bylo nejlepší, kdyby Corsair nebo Ubisoft ukázal takovou věc v akci, ale my se zatím nedočkáme žádných fotografií a videa už vůbec ne. Dle tiskové zprávy ale můžeme očekávat, že se do tohoto systému mohou zapojit skutečně všechny komponenty a periferie firmy Corsair, které iCUE podporují. Pak je jasné, že člověk bude muset být opravdový fanda Corsairu a mít své PC vybaveno co nejvíce produkty jeho značky, aby to mělo nějaký význam. Pokud to budou třeba jen paměti nebo poblikávající myš, pak nás taková funkce těžko nadchne. 
Ostatně lze také říci, že nejlépe by možná vypadala obdoba NZXT HUE 2 a v takovém případě by to chtělo nějaké barevné LED pásky, jimiž by se dala vybavit zadní strana monitoru. Jenomže tak Corsair iCUE v The Division 2 fungovat nemá a je to ostatně vzhledem k mixu podporovaných komponent logické, takže co konkrétního nabídne? 
 
Namísto toho, aby světlo pouze odráželo to, co se děje na obrazovce (např. modrá obloha - modré světlo), bude odrážet to, co se děje ve hře. Hardware se může červeně rozblikat v případě, že se přiblíží nepřátelé, oranžově bude signalizovat ohrožení ohněm a barvy se obecně budou přizpůsobovat tomu, zda je noc, den, nebo dle počasí. Něco podobného už Corsair nabídl v titulu Far Cry 5, ale nyní slibuje ještě větší propojení hry a podsvícení. 
 
Samotný titul The Division se bude odehrávat ve světě sedm měsíců po vypuštění jistého smrtícího viru v New Yorku a hráč se ocitne nyní ve Washingtonu D.C. Toto virtuální město nebude vybájenou verzí opravdového, ale založené na skutečnosti, ovšem poznamenané všeobecným chaosem i zaplavenými oblastmi. Hráč samozřejmě nedostane o nic menší úkol, než je záchrana celého národa, protože "pokud padne Washington D.C., padne i národ". 
 
Zdroj: TZ Corsair


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Adobe Enhance Detail díky umělé inteligenci zvýší rozlišení o 30 % Adobe Enhance Detail díky umělé inteligenci zvýší rozlišení o 30 %
Aktualizace aplikací od Adobe přinesla několik zajímavých vylepšení. Lightroom CC se dočkal chybějících funkcí z klasické verze a všechny programy pak dostaly funkci Enhance Detail. Ta umožní zvýšit rozlišení snímků až o 30 % díky AI.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Další mohutné investice Intelu, v Irsku to bude 8 miliard dolarů Další mohutné investice Intelu, v Irsku to bude 8 miliard dolarů
V poslední době se dozvídáme o tom, jaké investice v nejbližší době čekají Intel. Mluvilo se již o 11 miliardách v Izraeli, podstatném rozšiřování provozů v Oregonu a nyní to jsou podrobnosti o rovněž již známých investicích v Irsku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA TU116 vyfoceno, je o třetinu menší než TU106 NVIDIA TU116 vyfoceno, je o třetinu menší než TU106
Grafický čip NVIDIA TU116 se uplatní na grafických kartách GeForce GTX 1660 Ti, které očekáváme už za týden. Můžeme se podívat na to, jak velký je tento čip oproti TU106 z karet RTX 2000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Astronomové našli ve vesmíru příklad kolize celých planet Astronomové našli ve vesmíru příklad kolize celých planet
Je logické, že ve vesmíru dochází i ke kolizím celých planet, ostatně takovým způsobem měl vzniknout i náš Měsíc a v podstatě i Země. Nyní se ale našel příklad takové kolize i mezi exoplanetami. Podívejme se na systém hvězdy Kepler-107. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Deska Soyo s H310C podporuje procesory až do generace Skylake Deska Soyo s H310C podporuje procesory až do generace Skylake
Společnost Soyo, o níž se v dnešní době moc často nedočteme, si připravila velice zajímavou desku s označením H310CM-V3H V2.0. Ta totiž podporuje procesory Intel Core 8. a 9. generace, na čemž by nebylo nic zvláštního, ale také 7. a 6. generace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek