The Division 2 a požadavky na hardware, preferuje se Radeon VII

The Division 2 a požadavky na hardware, preferuje se Radeon VII
, , aktualita
The Division 2 je jedním ze tří titulů, se kterými přijde na trh Radeon VII, a to v rámci herního bonusu zdarma. Není tak divu, že si v tomto případě jde AMD s Ubisoftem na ruku a ten tak ve svých materiálech prosazuje spíše Ryzeny a Radeony. 
reklama
Lisa Su zmínila The Division 2 jako jednu z her během svého keynote na CES 2019 a také si kvůli tomu pozvala na pódium zástupce Ubisoftu a Massive Entertainment, Davida Polfeldta. The Division 2 je tak jednou z her, která je vyvíjena s přímou a nepokrytou podporou firmy AMD, přičemž i NVIDIA má pochopitelně takové aktivity.
 
 
Na trh přijde 15. března ve verzi pro PC, PS4 i Xbox One a když se podíváme na hardwarové požadavky PC verze, je zřejmé, co se tím Ubisoft snaží říci. 
 
 
Vedle hardwaru Intelu a NVIDIE jsou na obrázku jasně zvýrazněné procesory Ryzen a grafické karty Radeon, přičemž svůj význam má také to, že v "elitní" sestavě je nový Radeon VII po boku GeForce RTX 2080 Ti. Podobnou věc můžeme vidět také v kolonce CPU, kde je ještě běžný desktopový Ryzen 7 2700X po boku Intel Core i9-7900X, což je HEDT Skylake-X s cenou přes 25 tisíc korun. Tady už je opravdu znát zaujatost a přílišná snaha prezentovat hardware AMD v lepším světle, však není žádný důvod, proč by se měl preferovat HEDT procesor, když tu máme osmijádrové procesory Intel pro LGA 1151. Však i Ryzen 7 2700X je osmijádrový a oproti Core i9-9900K i objektivně slabší (ale zase mnohem levnější) procesor.
 
Co se týče grafiky v sestavě "elite", tam už může být znát optimalizace pro AMD i podpora DirectX 12 a asynchronních shaderů, takže je opravdu možné, že soupeřem pro Radeon VII zde bude RTX 2080 Ti. 
 
Pro plynulé hraní ve Full HD při 60 FPS nám bude stačit čtyřjádrový procesor s 8 GB RAM a grafika úrovně Radeonu RX 480 či GeForce GTX 970. Nároky jsou tak v tomto případě celkem obvyklé. 
 
 
Vývojáři The Divison 2 jinak PC hráčům slibují shora neomezené FPS, podporu HDR, Eyefinity a široké škály rozlišení. Hra samotná však nebude k dispozici na Steamu, ale na Uplay nebo Epic Games Store. Díky předplatnému můžeme získat přístup k uzavřenému betatestu. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše
Každou chvíli dochází k nějakému bezpečnostnímu úniku a nyní se na Internetu objevila obrovská 87GB databáze e-mailů a přihlašovacích hesel. Chcete vědět, zda je mezi nimi i vaše heslo k některé službě?
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala16 komentářů
G.Skill uvedl moduly Trident Z DDR4-3466 pro AMD G.Skill uvedl moduly Trident Z DDR4-3466 pro AMD
Výrobce pamětí G.Skill představil nové paměťové moduly Trident Z RGB DDR4-3466 ideální pro platformu AMD X399. Nabídne tedy vysokou frekvenci, RGB osvětlení a balení se čtyřmi moduly pro 4kanálové zapojení.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
USA vyšetřuje Huawei za krádež průmyslových tajemství od T-Mobile USA vyšetřuje Huawei za krádež průmyslových tajemství od T-Mobile
Huawei to opravdu nemá jednoduché. V USA jej totiž federální úřady vyšetřují v souvislostí s krádeží průmyslových tajemství z roku 2014. U civilního soudu byl za totéž přitom odsouzen už před dvěma lety.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
ECS SF110-A320 tenký desktop a HTPC s APU Ryzen ECS SF110-A320 tenký desktop a HTPC s APU Ryzen
Na CES 2019 se také objevil zajímavý počítač od firmy ECS, a sice model SF110-A320. Ten se řadí mezi PC formátu UCFF, čili ultra-compact form-factor a jako takový se bude hodit třeba na místo HTPC vybaveného APU Ryzen
18.1.2019, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Asteroidy narážejí do Země více než dvakrát častěji než před 290 miliony lety Asteroidy narážejí do Země více než dvakrát častěji než před 290 miliony lety
Doba permu byla dle vědců studujících dopady asteroidů v minulosti mnohem klidnější než pozdější doba. Jak na to přišli? Jednoduše tím, že se podívali na povrch Měsíce, který tím odhaluje svou historii. 
18.1.2019, aktualita, Jan Vítek