The Division 2 a požadavky na hardware, preferuje se Radeon VII

The Division 2 a požadavky na hardware, preferuje se Radeon VII
, , aktualita
The Division 2 je jedním ze tří titulů, se kterými přijde na trh Radeon VII, a to v rámci herního bonusu zdarma. Není tak divu, že si v tomto případě jde AMD s Ubisoftem na ruku a ten tak ve svých materiálech prosazuje spíše Ryzeny a Radeony. 
K oblíbeným
reklama
Lisa Su zmínila The Division 2 jako jednu z her během svého keynote na CES 2019 a také si kvůli tomu pozvala na pódium zástupce Ubisoftu a Massive Entertainment, Davida Polfeldta. The Division 2 je tak jednou z her, která je vyvíjena s přímou a nepokrytou podporou firmy AMD, přičemž i NVIDIA má pochopitelně takové aktivity.
 
 
Na trh přijde 15. března ve verzi pro PC, PS4 i Xbox One a když se podíváme na hardwarové požadavky PC verze, je zřejmé, co se tím Ubisoft snaží říci. 
 
 
Vedle hardwaru Intelu a NVIDIE jsou na obrázku jasně zvýrazněné procesory Ryzen a grafické karty Radeon, přičemž svůj význam má také to, že v "elitní" sestavě je nový Radeon VII po boku GeForce RTX 2080 Ti. Podobnou věc můžeme vidět také v kolonce CPU, kde je ještě běžný desktopový Ryzen 7 2700X po boku Intel Core i9-7900X, což je HEDT Skylake-X s cenou přes 25 tisíc korun. Tady už je opravdu znát zaujatost a přílišná snaha prezentovat hardware AMD v lepším světle, však není žádný důvod, proč by se měl preferovat HEDT procesor, když tu máme osmijádrové procesory Intel pro LGA 1151. Však i Ryzen 7 2700X je osmijádrový a oproti Core i9-9900K i objektivně slabší (ale zase mnohem levnější) procesor.
 
Co se týče grafiky v sestavě "elite", tam už může být znát optimalizace pro AMD i podpora DirectX 12 a asynchronních shaderů, takže je opravdu možné, že soupeřem pro Radeon VII zde bude RTX 2080 Ti. 
 
Pro plynulé hraní ve Full HD při 60 FPS nám bude stačit čtyřjádrový procesor s 8 GB RAM a grafika úrovně Radeonu RX 480 či GeForce GTX 970. Nároky jsou tak v tomto případě celkem obvyklé. 
 
 
Vývojáři The Divison 2 jinak PC hráčům slibují shora neomezené FPS, podporu HDR, Eyefinity a široké škály rozlišení. Hra samotná však nebude k dispozici na Steamu, ale na Uplay nebo Epic Games Store. Díky předplatnému můžeme získat přístup k uzavřenému betatestu. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Corsair vypuští na trh 32GB moduly Vengeance LPX DDR4 Corsair vypuští na trh 32GB moduly Vengeance LPX DDR4
Corsair si připravil 32GB moduly Vengeance LPX DDR4, které tvoří až 256GB sadu pro velice náročné uživatele. Kapacita pamětí nám tak uspokojivě roste, a tak se podívejme, co vše si můžeme v tomto případě pořídit.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware
Už to nebude trvat dlouho a hráči se budou moci vžít do kůže Blazkowiczových dvojčat, která budou v Paříži hledat po svém otci a půjdou přitom přes hromady mrtvol nacistů. Nyní už tak víme, co k tomu bude v PC verzi zapotřebí za hardware.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Biostar oficiálně nabízí PCIe 4.0 na deskách s AMD 400 Series Biostar oficiálně nabízí PCIe 4.0 na deskách s AMD 400 Series
AMD by se rádo zasadilo o to, aby starší desky s čipsety sérií 400 nebo dokonce 300 nenabízely žádnou formu podpory rozhraní PCI Express 4.0. Výrobci desek si to ale rozhodně nemyslí a mezi ně nyní patří i Biostar.
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Intel Xeon Platinum 8284: výkonnější speciál za 5500 dolarů navíc Intel Xeon Platinum 8284: výkonnější speciál za 5500 dolarů navíc
Vedle nabídky firmy AMD a jejích serverových procesorů EPYC může být seznam cen procesorů Xeon od Intelu jak z jiného světa. To platí zvláště pro speciální procesory, které se ani neobjevují v běžné nabídce, a tím je i Xeon Platinum 8284. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Co by pronesl Nixon, kdyby astronauté Apolla 11 zemřeli na Měsíci? Co by pronesl Nixon, kdyby astronauté Apolla 11 zemřeli na Měsíci?
Je pochopitelné, že americký prezident Richard Nixon měl připraven projev i pro případ, že by mise Apollo 11 nevyšla a Armstrong, Aldrin a Collins se už nevrátili domů. Tento projev sice naštěstí pronést nemusel, ale my si jej i tak můžeme přečíst. 
Včera, aktualita, Jan Vítek12 komentářů