The Division 2 a požadavky na hardware, preferuje se Radeon VII

The Division 2 a požadavky na hardware, preferuje se Radeon VII
, , aktualita
The Division 2 je jedním ze tří titulů, se kterými přijde na trh Radeon VII, a to v rámci herního bonusu zdarma. Není tak divu, že si v tomto případě jde AMD s Ubisoftem na ruku a ten tak ve svých materiálech prosazuje spíše Ryzeny a Radeony. 
reklama
Lisa Su zmínila The Division 2 jako jednu z her během svého keynote na CES 2019 a také si kvůli tomu pozvala na pódium zástupce Ubisoftu a Massive Entertainment, Davida Polfeldta. The Division 2 je tak jednou z her, která je vyvíjena s přímou a nepokrytou podporou firmy AMD, přičemž i NVIDIA má pochopitelně takové aktivity.
 
 
Na trh přijde 15. března ve verzi pro PC, PS4 i Xbox One a když se podíváme na hardwarové požadavky PC verze, je zřejmé, co se tím Ubisoft snaží říci. 
 
 
Vedle hardwaru Intelu a NVIDIE jsou na obrázku jasně zvýrazněné procesory Ryzen a grafické karty Radeon, přičemž svůj význam má také to, že v "elitní" sestavě je nový Radeon VII po boku GeForce RTX 2080 Ti. Podobnou věc můžeme vidět také v kolonce CPU, kde je ještě běžný desktopový Ryzen 7 2700X po boku Intel Core i9-7900X, což je HEDT Skylake-X s cenou přes 25 tisíc korun. Tady už je opravdu znát zaujatost a přílišná snaha prezentovat hardware AMD v lepším světle, však není žádný důvod, proč by se měl preferovat HEDT procesor, když tu máme osmijádrové procesory Intel pro LGA 1151. Však i Ryzen 7 2700X je osmijádrový a oproti Core i9-9900K i objektivně slabší (ale zase mnohem levnější) procesor.
 
Co se týče grafiky v sestavě "elite", tam už může být znát optimalizace pro AMD i podpora DirectX 12 a asynchronních shaderů, takže je opravdu možné, že soupeřem pro Radeon VII zde bude RTX 2080 Ti. 
 
Pro plynulé hraní ve Full HD při 60 FPS nám bude stačit čtyřjádrový procesor s 8 GB RAM a grafika úrovně Radeonu RX 480 či GeForce GTX 970. Nároky jsou tak v tomto případě celkem obvyklé. 
 
 
Vývojáři The Divison 2 jinak PC hráčům slibují shora neomezené FPS, podporu HDR, Eyefinity a široké škály rozlišení. Hra samotná však nebude k dispozici na Steamu, ale na Uplay nebo Epic Games Store. Díky předplatnému můžeme získat přístup k uzavřenému betatestu. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Jak si vede Intel NUC s 10nm Cannon Lake a Radeonem? Jak si vede Intel NUC s 10nm Cannon Lake a Radeonem?
Intel už dříve představil zajímavý model počítače NUC (8i3CYSM), který přichází vybaven procesorem Core i3 a samostatným čipem Radeon. Jde přitom již o CPU vyráběné 10nm procesem a vedle něj se uplatní GPU Radeon 540. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
WD uvádí výkonná SSD Black SN750 s až 2TB kapacitou WD uvádí výkonná SSD Black SN750 s až 2TB kapacitou
Řada Western Digital Black byla vytvořena pro ty výkonnější firemní produkty a tomu odpovídá také nabídka řady SN750, která se bude řadit mezi ty nejvýkonnější SSD s paměťmi NAND Flash. K dispozici bude také kapacita až 2 TB. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Robot Omron Forpheus na CES 2019 učil hraní ping-pongu Robot Omron Forpheus na CES 2019 učil hraní ping-pongu
Umělá inteligence byla na letošním veletrhu CES 2019 velkým hitem. Jednou z mnoha velkých zajímavostí byl robot Omron Morpheus, který umí hrát ping-pong a jeho úkolem je dokonce to naučit i jiné.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
V noci nastane úplné zatmění Měsíce, počasí nahrává jeho sledování V noci nastane úplné zatmění Měsíce, počasí nahrává jeho sledování
V těchto dnech zažíváme po dlouhé době jasné počasí, které nám v noci umožní dobře sledovat úplné zatmění Měsíce. Musíte však vydržet do druhé poloviny noci, nebo si spíše naopak přivstat.  
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Anketa: Souhrnné e-maily o nových článcích? Anketa: Souhrnné e-maily o nových článcích?
V rámci rozvoje našich magazínů bychom rádi zjistili, zda máte nadále zájem o e-mailové rozesílky o nových článcích z jednotlivých magazínů, když lze mít to stejné v jednom souhrnném e-mailu.
Včera, anketa, Karel Polívka1 komentář