Cyberpunk 2077 bude na E3, veřejnost si jej však nevyzkouší

Cyberpunk 2077 bude na E3, veřejnost si jej však nevyzkouší
, , aktualita
Studio CD Projekt Red už ohlásilo, že jejich toužebně očekávaný titul Cyberpunk 2077 se objeví v červnu na E3, takže se můžeme těšit na novinky. Ještě nikomu z návštěvníků ale nebude umožněno si jej vyzkoušet.
K oblíbeným
reklama
Už loni v srpnu jsme se mohli podívat na dlouhé video přímo ze hry Cyberpunk 2077, takže by se dalo předpokládat, že nyní už budou vývojáři připraveni k tomu, aby si alespoň vybraní lidé mohli hru vyzkoušet sami. To se nestane, alespoň ne na E3 2019 v červnu, ale tam alespoň budou probíhat prezentace, při nichž se veřejnost podívá alespoň na to, jak Cyberpunk 2077 hrají samotní zástupci CD Projekt Red (CDPR). 
 
 
Takže natěšení herní novináři mohou doufat, že se sami ke klávesnici a myši (nebo snad ke gamepadu?) dostanou třeba právě v srpnu, kdy v Kolíně proběhne Gamescom. Marcin Momot (Global Community Lead, CD Projekt Red) už potvrdil, o čem bude prezentace na E3, ale moc toho neprozradil. Uvedl pouze, že ony "hands-off" dema budou jiná než obvykle. 
 
​  
CEO firmy CDPR Adam Kiciński se přitom dříve v tomto roce nechal slyšet, že prezentace Cyberpunku 2077 ne E3 bude pro jeho firmu ta nejdůležitější v historii a že se chystá opravdu velká show, od níž můžeme očekávat řadu překvapení a velkých oznámení. Na podobná velkohubá prohlášení už řada lidí ani neslyší, takže si spíše počkejme na to, co CDPR opravdu předvede mezi 11. a 13. červnem. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přehled desktopových procesorů Přehled desktopových procesorů
V článku jsou zastoupeny procesory Intel a AMD do desktopových socketů. Tento přehled bude i nadále pravidelně aktualizován. Dnes přinášíme upravenou verzi obohacenou o nové procesory AMD Ryzen 3000. 
Dnes, článek, Jan Vítek, Petr Popelka98 komentářů
Studie tvrdí, že výpadek GPS by stál miliardu USD denně Studie tvrdí, že výpadek GPS by stál miliardu USD denně
Spojené státy americké zadaly studii, která měla vyhodnotit ekonomické dopady GPS systému. Hodnotil se finanční přínos i hrozba toho, co by se stalo při výpadku. Vyšlo, že výpadek by stál ekonomiku jednu miliardu USD denně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Pilotování dronů pod vlivem alkoholu se v Japonsku stává trestným Pilotování dronů pod vlivem alkoholu se v Japonsku stává trestným
Japonsko má novou legislativu, která se týká provozu dronů. Zatímco jiné země řeší především licence pro piloty, Japonsko řeší nezodpovědné létání pod vlivem alkoholu, které se nově bude trestat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice
Automobilka Volvo nedávno představila pozoruhodná autonomní nákladní vozidla Volvo Vera. Ty jsou nejen elektrická, ale především zaujmou tím, že jsou autonomní a dokonce ani nemají kabinu pro řidiče.
15.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
MSI ukázalo "světově první prohnutou herní skříň" MSI ukázalo "světově první prohnutou herní skříň"
Mezi dozvuky Computexu patří MEG Alchemy 700X od společnosti MSI, která si asi řekla, že když můžeme mít prohnuté displeje monitorů, proč by takové nemohly být i skříně. Jak to ale lze skloubit s úložištěm pro běžné komponenty? 
14.6.2019, aktualita, Jan Vítek9 komentářů