Cyberpunk 2077 bude na E3, veřejnost si jej však nevyzkouší

Cyberpunk 2077 bude na E3, veřejnost si jej však nevyzkouší
, , aktualita
Studio CD Projekt Red už ohlásilo, že jejich toužebně očekávaný titul Cyberpunk 2077 se objeví v červnu na E3, takže se můžeme těšit na novinky. Ještě nikomu z návštěvníků ale nebude umožněno si jej vyzkoušet.
K oblíbeným
reklama
Už loni v srpnu jsme se mohli podívat na dlouhé video přímo ze hry Cyberpunk 2077, takže by se dalo předpokládat, že nyní už budou vývojáři připraveni k tomu, aby si alespoň vybraní lidé mohli hru vyzkoušet sami. To se nestane, alespoň ne na E3 2019 v červnu, ale tam alespoň budou probíhat prezentace, při nichž se veřejnost podívá alespoň na to, jak Cyberpunk 2077 hrají samotní zástupci CD Projekt Red (CDPR). 
 
 
Takže natěšení herní novináři mohou doufat, že se sami ke klávesnici a myši (nebo snad ke gamepadu?) dostanou třeba právě v srpnu, kdy v Kolíně proběhne Gamescom. Marcin Momot (Global Community Lead, CD Projekt Red) už potvrdil, o čem bude prezentace na E3, ale moc toho neprozradil. Uvedl pouze, že ony "hands-off" dema budou jiná než obvykle. 
 
​  
CEO firmy CDPR Adam Kiciński se přitom dříve v tomto roce nechal slyšet, že prezentace Cyberpunku 2077 ne E3 bude pro jeho firmu ta nejdůležitější v historii a že se chystá opravdu velká show, od níž můžeme očekávat řadu překvapení a velkých oznámení. Na podobná velkohubá prohlášení už řada lidí ani neslyší, takže si spíše počkejme na to, co CDPR opravdu předvede mezi 11. a 13. červnem. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Walmart žaluje Teslu, její solární panely působí požáry Walmart žaluje Teslu, její solární panely působí požáry
Tesla míří k soudu. Posílá ji tam řetězec obchodů Walmart, který si stěžuje na její solární panely. Kvůli naprosto odbyté instalaci a kvalitě totiž mělo vyhořet už sedm obchodů a řetězec toho začíná mít dost.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
AMD EPYC Rome: architektura překonávající limity litografie AMD EPYC Rome: architektura překonávající limity litografie
Řada testů procesorů EPYC druhé generace už prokázala, že ty se společnosti AMD mimořádně povedly a Intel na ně dnes jednoduše nemá odpověď. My se ale nyní nebudeme věnovat výkonu, jako spíše samotným procesorům a jejich platformě.
Dnes, článek, Jan Vítek1 komentář
Tesla Roadster Elona Muska dokončil první oběh kolem Slunce Tesla Roadster Elona Muska dokončil první oběh kolem Slunce
Starman společně s červeným Tesla Roadsterem je už nejspíš stálým obyvatelem vesmíru. Od jeho vynesení do vesmíru uplynul už více než rok a půl a nedávno Muskovo vozidlo dokončilo oběh kolem Slunce. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Paměti HyperX Fury nyní i jako 64GB sety s 3466 MHz Paměti HyperX Fury nyní i jako 64GB sety s 3466 MHz
HyperX aktualizuje nabídku svých operačních pamětí a představuje inovované moduly Fury a Fury RGB. Nabídnou automatické přetaktování a budou k dispozici i jako velké 64GB sety s frekvencí 3466 MHz.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou
Neutronová hvězda je velice hustý objekt, ovšem z černou dírou se v tomto ohledu nemůže rovnat. Nicméně pokud se takové dva objekty srazí, společně vyvolají i šíření takových gravitačních vln, jaké byly nyní vůbec poprvé zachyceny.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře