Diablo 4 se blíží, Blizzard ukázal trailer i demo

Diablo 4 se blíží, Blizzard ukázal trailer i demo
, , aktualita
Blizzard na svém BlizzConu vyslovil omluvu za některé své činy z blízké minulosti a určitě potěšil spoustu milovníků série Diablo. Konečně totiž potvrdil vývoj nového Diabla IV, prezentoval i trailer a dokonce i demo.
K oblíbeným
reklama
Zatímco loňský BlizzCon se moc nevydařil a poslední situace kolem Diabla moc fanoušky nepotěšila (což i tvůrci vyjádřili zamyšlením se nad přijetím Diabla Immortal), letošní ročník je mnohem optimističtější. Blizzard začal omluvou nad nedávnými událostmi a zejména aférou s protesty v Hong Kongu. Později ale přišlo to, nač všichni čekali, oficiální oznámení Diabla IV. Diablo IV (Diablo 4) sice ještě není hotové, ale fakt, že Blizzard představil trailer ze hry a na konferenci byla k dispozici i demo verze hry, dává tušit, že vydání je docela blízko.
 
Diablo IV
 
Nová verze hry nechce opakovat chyby Diabla 3 a bude opět o něco temnější. Režisér hry Luis Barriga přidal i několik dalších informací. Hra bude k dispozici pro PC, PS4 i Xbox One. Bude obsahovat i PvP zóny, kdy budete moci obchodovat s jinými hráči a kdo bude chtít, může si zabojovat i mezi sebou.
 
Diablo IV
 
V první verzi hry budou tři postavy, Barbarian (barbar), Sorceress (čarodějka) a Druid, přičemž každý bude mít jiné schopnosti. Barbar bude logicky razit vše silou, přičemž bude mít schopnost rychlého přepínání až mezi 4 různými zbraněmi. Čarodějka bude logicky především kouzlit, střílet ledové šípy, vysílat blesky, posílat na nepřátele meteority a podobně. Druid naopak na sebe může brát podobu vlka nebo medvěda, což ovlivní jeho schopnosti.
 
 
Blizzard dále uvolnil i více než 9minutové video, které ukazuje, jak začíná děj Diabla 4 a vznik hlavní záporné postavy hry, Lilith.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google Stadia má problém: Chromecast Ultra se hodně přehřívá Google Stadia má problém: Chromecast Ultra se hodně přehřívá
Google před pár dny spustil herní streamovací službu Stadia. Někteří jsou z ní nadšeni, jiní mají naopak problémy. A vypadá to, že těch problémů bude více. Chromecast Ultra, který je součástí systému, se totiž výrazně přehřívá.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Uber bude odposlouchávat jízdu autem v zájmu bezpečnosti Uber bude odposlouchávat jízdu autem v zájmu bezpečnosti
Aby bylo více důkazů pro řešení případných incidentů mezi řidičem a pasažérem služby Uber, bude zavedena možnost nahrávání audio záznamu celé jízdy. Zatím má být k dispozici pro vybrané země.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
V-Ray a Blender's Cycles získávají podporu GeForce RTX V-Ray a Blender's Cycles získávají podporu GeForce RTX
NVIDIA se snaží podporu svého RTX hardwaru prosazovat nejen ve hrách, ale také v grafickém softwaru. Nyní přišla řada na V-Ray a Blender's Cycles od Chaos Group s příslušným urychlením renderování. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tesla ukázala extravagantní elektrický pickup Cybertruck Tesla ukázala extravagantní elektrický pickup Cybertruck
Před pár hodinami představila automobilka Tesla svůj dlouho připravovaný pickup Cybertruck. Tato elektrická bestie přináší hranatý design jak ze sci-fi filmu, velmi slušný dojezd a akceleraci na 60 mph za méně než 3 sekundy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Colorful si připravil Micro ATX desku s AMD X570 Colorful si připravil Micro ATX desku s AMD X570
Společnost Colorful se chystá vypustit na trh menší základní desku formátu Micro ATX, která je založena na větší desce X570 Gaming Pro V14. Jedná se o model CVN X570M GAMING Pro, jenž také nese čipovou sadu X570. 
Včera, aktualita, Jan Vítek