Diablo 4 se blíží, Blizzard ukázal trailer i demo

Diablo 4 se blíží, Blizzard ukázal trailer i demo
, , aktualita
Blizzard na svém BlizzConu vyslovil omluvu za některé své činy z blízké minulosti a určitě potěšil spoustu milovníků série Diablo. Konečně totiž potvrdil vývoj nového Diabla IV, prezentoval i trailer a dokonce i demo.
K oblíbeným
reklama
Zatímco loňský BlizzCon se moc nevydařil a poslední situace kolem Diabla moc fanoušky nepotěšila (což i tvůrci vyjádřili zamyšlením se nad přijetím Diabla Immortal), letošní ročník je mnohem optimističtější. Blizzard začal omluvou nad nedávnými událostmi a zejména aférou s protesty v Hong Kongu. Později ale přišlo to, nač všichni čekali, oficiální oznámení Diabla IV. Diablo IV (Diablo 4) sice ještě není hotové, ale fakt, že Blizzard představil trailer ze hry a na konferenci byla k dispozici i demo verze hry, dává tušit, že vydání je docela blízko.
 
Diablo IV
 
Nová verze hry nechce opakovat chyby Diabla 3 a bude opět o něco temnější. Režisér hry Luis Barriga přidal i několik dalších informací. Hra bude k dispozici pro PC, PS4 i Xbox One. Bude obsahovat i PvP zóny, kdy budete moci obchodovat s jinými hráči a kdo bude chtít, může si zabojovat i mezi sebou.
 
Diablo IV
 
V první verzi hry budou tři postavy, Barbarian (barbar), Sorceress (čarodějka) a Druid, přičemž každý bude mít jiné schopnosti. Barbar bude logicky razit vše silou, přičemž bude mít schopnost rychlého přepínání až mezi 4 různými zbraněmi. Čarodějka bude logicky především kouzlit, střílet ledové šípy, vysílat blesky, posílat na nepřátele meteority a podobně. Druid naopak na sebe může brát podobu vlka nebo medvěda, což ovlivní jeho schopnosti.
 
 
Blizzard dále uvolnil i více než 9minutové video, které ukazuje, jak začíná děj Diabla 4 a vznik hlavní záporné postavy hry, Lilith.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kioxia uvádí SSD CD6 a CM6 s PCIe 4.0 a kapacitou až 30,7 TB Kioxia uvádí SSD CD6 a CM6 s PCIe 4.0 a kapacitou až 30,7 TB
Společnost Kioxia (bývalá Toshiba) představuje své nové podnikové SSD disky CD6 a CM6, které využívají nového rozhraní PCIe 4.0. Výkonnější řada CM6 slibuje až 1,4 milionu IOPS a kapacitu do 30,72 TB.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel Core i9-10900 ES otestován už i v Cinebench Intel Core i9-10900 ES otestován už i v Cinebench
Nedávno jsme se dozvěděli, že na východě se už vesele obchoduje s prvními verzemi procesorů Intel Core generace Comet Lake-S. Jde stále o inženýrské vzorky, ale ty už se v podstatě nemusí lišit od konečných verzí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AI pomohla vytvořit Halicin, nové a velice slibné antibiotikum AI pomohla vytvořit Halicin, nové a velice slibné antibiotikum
O potenciálu umělé inteligence (AI) slýcháme velice často, ovšem nyní se můžeme podívat i na konkrétní výsledek jejího nasazení, a to v oblasti medicíny. Jde o Halicin, nové a velice slibné antibiotikum. 
Včera, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
Facebook začne platit za nahrávky hlasu, chce zlepšit svůj Portal Facebook začne platit za nahrávky hlasu, chce zlepšit svůj Portal
Koncem loňského listopadu jsme se dozvěděli, že chce Facebook v rámci svého projektu Viepoints platit uživatelům za nejrůznější data, která pomohou vylepšit produkty Facebooku. Jako první je tu projekt Pronunciations.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři přinutili Teslu pomocí lepící pásky porušovat rychlostní předpisy Hackeři přinutili Teslu pomocí lepící pásky porušovat rychlostní předpisy
Autonomní funkce moderních aut jsou někdy překvapivě snadno "hacknutelné". Ovlivnit se dají různými způsoby a inženýři dokázali oblbnout systémy starších vozů Tesla jen černou lepící páskou. Vůz pak zrychloval více, než měl.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů