Dnes proběhne další streamovaná ukázka titulu Cyberpunk 2077

Dnes proběhne další streamovaná ukázka titulu Cyberpunk 2077
, , aktualita
O hře Cyberpunk 2077 se už dopředu mluví v superlativech a že půjde o adepta na hru roku 2020. Dnes večer budeme moci zjistit, zda bude možné tento hype ještě přiživit, nebo z něj naopak slevit. 
K oblíbeným
reklama
Cyberpunk 2077 je zcela bezpečně jedna z nejočekávanějších her pro příští rok, ostatně jde o další hlavní projekt oblíbeného polského studia CD Projekt Red, které nám dalo vysoce ceněnou sérii Zaklínače. Můžeme tak očekávat kvalitní hru a tentokrát z vysoce přetechnizovaného světa budoucnosti s řádnou dávkou dystopie. 
 
 
Tato hra už má pevné datum příchodu na trh, a to 16. dubna 2020, od kdy bude dostupná na PC, PS4 a Xbox One. My jsme se mohli nedávno podívat na nový trailer i s Keanu Reevesem, ovšem to hlavní herní představení se teprve chystá na dnešní večer. CD Projekt Red bude tuto událost streamovat, přičemž my se také můžeme zatím podívat na pár nových screenshotů (viz zdroj).
 
 
Vývojáři budou streamovat celkem 15 minutované editované video z hry a vedle toho je slíbena i diskuze s vývojáři, kteří se podělí o zážitky a zkušenosti z vývoje hry. Co všechno nám stream ukáže, to teprve uvidíme. 
 
Živě se bude vysílat na serverech Twitch a Mixer, a to od osmé hodiny večerní našeho času. Později bude celé video umístěno i na YouTube. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Včera, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Včera, aktualita, Milan Šurkala