Dnes proběhne další streamovaná ukázka titulu Cyberpunk 2077

Dnes proběhne další streamovaná ukázka titulu Cyberpunk 2077
, , aktualita
O hře Cyberpunk 2077 se už dopředu mluví v superlativech a že půjde o adepta na hru roku 2020. Dnes večer budeme moci zjistit, zda bude možné tento hype ještě přiživit, nebo z něj naopak slevit. 
K oblíbeným
reklama
Cyberpunk 2077 je zcela bezpečně jedna z nejočekávanějších her pro příští rok, ostatně jde o další hlavní projekt oblíbeného polského studia CD Projekt Red, které nám dalo vysoce ceněnou sérii Zaklínače. Můžeme tak očekávat kvalitní hru a tentokrát z vysoce přetechnizovaného světa budoucnosti s řádnou dávkou dystopie. 
 
 
Tato hra už má pevné datum příchodu na trh, a to 16. dubna 2020, od kdy bude dostupná na PC, PS4 a Xbox One. My jsme se mohli nedávno podívat na nový trailer i s Keanu Reevesem, ovšem to hlavní herní představení se teprve chystá na dnešní večer. CD Projekt Red bude tuto událost streamovat, přičemž my se také můžeme zatím podívat na pár nových screenshotů (viz zdroj).
 
 
Vývojáři budou streamovat celkem 15 minutované editované video z hry a vedle toho je slíbena i diskuze s vývojáři, kteří se podělí o zážitky a zkušenosti z vývoje hry. Co všechno nám stream ukáže, to teprve uvidíme. 
 
Živě se bude vysílat na serverech Twitch a Mixer, a to od osmé hodiny večerní našeho času. Později bude celé video umístěno i na YouTube. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou
Zakladatel Mozilly Brendan Eich přichází s dalším svým zajímavým produktem. Představil finální verzi prohlížeče Brave, který cílí nejen na soukromí, ale také na reklamy. Za jejich sledování vám bude platit vlastní kryptoměnou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů
Ochota firem se dělit o testovací vzorky svého nového hardwaru se případ od případu značně liší. AMD s velkou ochotou poskytovalo celé testovací sestavy v případě prvních dvou generací Ryzenů. Nyní je to už mnohem horší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11 NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11
O NUC v podání firmy AMD bychom asi správně neměli mluvit, neboť to je formát vymyšlený Intelem pro jeho vlastní minipočítače. Nicméně označení NUC už se vžilo pro malé desktopy určité velikosti a ty nyní konečně dorazí s Ryzeny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows
Společnost IBM zveřejnila závěry svého interního experimentu, který zkoumal výkon zaměstnanců vybavených počítači Mac s příslušným operačním systémem a klasickými PC se systémem Windows. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2 Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2
Rockstar Games tentokrát nepředvedli bezproblémové vypuštění přeportovaného titulu z konzolí na PC. K tomu má nová hra Red Dead Redemption 2 pro osobní počítače daleko. Slíbena byla ale náprava. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře