Do Battlefieldu V brzy proniknou mikrotransakce

Do Battlefieldu V brzy proniknou mikrotransakce
, , aktualita
Electronic Arts se dle již prozatím stáhnuté nabídky v americkém obchodu Amazon brzy chystá spustit systém mikrotranskací ve svém titulu Battlefield V. Znamená to, že zájemci si budou moci kupovat herní měnu za tvrdé dolary.
reklama
Battlefield V jsme v posledních týdnech probírali především z hlediska technologií, výkonu a konkrétně ray tracingu. Nyní je tu ale téma, které se firmy Electronic Arts týkalo před rokem a bylo spojeno s titulem Battlefront II, v jehož případě EA nakonec ustoupilo a z mikrotransakčního systému naladěného na pay to win nakonec nezůstalo téměř nic. Firma pak začala vytrubovat do světa, jak se z případu Battlefront II poučila. Nyní se na americkém Amazonu objevila následující nabídka, která samozřejmě automaticky neznamená, že si hráči opět budou platit za výhody ve hře. 
 
 
Kupovat si budeme moci herní měnu, a sice konkrétně BCoiny, které mají začít platit od 18. ledna. Výchozí nabídka 100 BCoinů za dolar se pak bude s množstvím utracených dolarů zlepšovat, a to až na 6000 BCoinů za 50 dolarů, což je celkem normální přístup, ale otázka je, co si vůbec budeme moci za tuto měnu koupit. 
 
 
Vypadá to, že BCoiny budou naceněny podobně jako Crystaly a použít se budou moci pouze pro pořizování kosmetických doplňků. O pay to win by tak rozhodně jít nemělo, jak svědčí daný obrázek, dle nějž postup v dovednostním stromu, pořizování nových zbraní a tak dále má záviset pouze na zisku Company Coins, které se dají získat pouze hraním. A i ty lze nakonec utratit za kosmetické věci. 
 
Battlefield V je jinak mezitím na začátku, neboť v lednu teprve začne druhá kampaň s názvem Lightning Strikes a až v březnu se objeví adaptace na Battle Royale nazvaná Firestorm společně s další kampaní. Společnost EA mimochodem stejně jako mnohé jiné technologické firmy se potýká s padající hodnotou svých akcií, které se od léta propadly o cca polovinu. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Sapphire připravuje Radeon RX 570 se 16 GB paměti, proč? Sapphire připravuje Radeon RX 570 se 16 GB paměti, proč?
Karta formátu Radeon RX 570 se 16 GB paměti na palubě je hezky česky řečeno slušný overkill. Nejde o oficiální SKU nabídnuté společností AMD, ale jen počin samotného Sapphire. Jaký má smysl? Bude se těžit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel přestane nabízet Core+, sady CPU a Optane Intel přestane nabízet Core+, sady CPU a Optane
Intel se rozhodl, že přestane nabízet sady procesorů Core s paměťovými zařízeními Optane, které byly známy jako Core+. Uplyne však ještě řada měsíců, než Core+ z nabídky zmizí. Důvod je ale nepřekvapivý, malý zájem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sluneční systém: pořádek, který vznikl z chaosu Sluneční systém: pořádek, který vznikl z chaosu
Sluneční soustavu bereme jako neměnné uspořádání planet, planetek či pásů asteroidů, do nějž občas z vnějších částí zavítají komety. Tento pořádek ale musel vzniknout, a to z chaosu, který byl větší, než si řada lidí myslí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí RAM v tomto čtvrtletí výrazně klesnou, říká TrendForce Ceny pamětí RAM v tomto čtvrtletí výrazně klesnou, říká TrendForce
Už v minulém roce se mluvilo o tom, že výrobci pamětí RAM omezují investice ve snaze nenavyšovat budoucí výrobu ve snaze udržet ceny na vyšších úrovních. To se ale nemůže projevit hned jako náhlý pokles poptávky a s ním půjdou dolů i ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
CERN chce postavit obří urychlovač FCC dlouhý 100 km CERN chce postavit obří urychlovač FCC dlouhý 100 km
I když Velký hadronový urychlovač LHC je v provozu "jen" 9 let, CERN už plánuje výstavbu nového, mnohem většího. Ten nese název Future Circular Collider (FCC) a bude mít na délku neuvěřitelných 100 km.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář