Do Battlefieldu V brzy proniknou mikrotransakce

Do Battlefieldu V brzy proniknou mikrotransakce
, , aktualita
Electronic Arts se dle již prozatím stáhnuté nabídky v americkém obchodu Amazon brzy chystá spustit systém mikrotranskací ve svém titulu Battlefield V. Znamená to, že zájemci si budou moci kupovat herní měnu za tvrdé dolary.
reklama
Battlefield V jsme v posledních týdnech probírali především z hlediska technologií, výkonu a konkrétně ray tracingu. Nyní je tu ale téma, které se firmy Electronic Arts týkalo před rokem a bylo spojeno s titulem Battlefront II, v jehož případě EA nakonec ustoupilo a z mikrotransakčního systému naladěného na pay to win nakonec nezůstalo téměř nic. Firma pak začala vytrubovat do světa, jak se z případu Battlefront II poučila. Nyní se na americkém Amazonu objevila následující nabídka, která samozřejmě automaticky neznamená, že si hráči opět budou platit za výhody ve hře. 
 
 
Kupovat si budeme moci herní měnu, a sice konkrétně BCoiny, které mají začít platit od 18. ledna. Výchozí nabídka 100 BCoinů za dolar se pak bude s množstvím utracených dolarů zlepšovat, a to až na 6000 BCoinů za 50 dolarů, což je celkem normální přístup, ale otázka je, co si vůbec budeme moci za tuto měnu koupit. 
 
 
Vypadá to, že BCoiny budou naceněny podobně jako Crystaly a použít se budou moci pouze pro pořizování kosmetických doplňků. O pay to win by tak rozhodně jít nemělo, jak svědčí daný obrázek, dle nějž postup v dovednostním stromu, pořizování nových zbraní a tak dále má záviset pouze na zisku Company Coins, které se dají získat pouze hraním. A i ty lze nakonec utratit za kosmetické věci. 
 
Battlefield V je jinak mezitím na začátku, neboť v lednu teprve začne druhá kampaň s názvem Lightning Strikes a až v březnu se objeví adaptace na Battle Royale nazvaná Firestorm společně s další kampaní. Společnost EA mimochodem stejně jako mnohé jiné technologické firmy se potýká s padající hodnotou svých akcií, které se od léta propadly o cca polovinu. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů
Společnosti Deepcool se povedlo patentovat svou technologii, která má zabránit úniku chladicího média z uzavřených okruhů vodních chladičů, a tak už se odhodlala ji i blíže představit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA: Turing RTX se v prvních osmi týdnech prodávaly mnohem lépe než Pascaly NVIDIA: Turing RTX se v prvních osmi týdnech prodávaly mnohem lépe než Pascaly
Společnost NVIDIA rozhodně nezažila z hlediska financí úžasný půlrok, ale nyní přišla s informacemi o tom, jak se prodávaly karty Turing série RTX v prvních osmi týdnech oproti Pascalům. Bylo to téměř o polovinu lepší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Wikipedia protestuje proti EU a jejím Článkům 11 a 13, nefunguje ve 4 státech Wikipedia protestuje proti EU a jejím Článkům 11 a 13, nefunguje ve 4 státech
Už jen 5 dní zbývá do toho, kdy se možná evropský internet obrátí naruby. EU si totiž chystá vysoce kontroverzní Články 11 a 13, které mohou do značné míry ovlivnit to, co budeme moci na webu dělat i existenci nejednoho webu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Beresheet přistane příští měsíc poblíž Apolla 15 a 17 Beresheet přistane příští měsíc poblíž Apolla 15 a 17
Izraelský Beresheet dokázal překonat své potíže s počítačem, které zhatily první velký zážeh a nyní je na cestě k Měsíci, na jehož povrch přistane v dubnu. Shodou okolností to přitom bude poblíž míst přistání misí Apollo 15 a 17. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Epic Store se spojí s Humble a exkluzivně nabídne The Outer Worlds a Remedy's Control Epic Store se spojí s Humble a exkluzivně nabídne The Outer Worlds a Remedy's Control
Společnost Epic Games vyhlásila válku Steamu, neboť jinak se to ani už nedá napsat. Dozvídáme se o dalších dvou exkluzivitách, které budou Steamu alespoň na rok upřeny a pak i o propojení s Humble Store. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře