Do Battlefieldu V brzy proniknou mikrotransakce

Do Battlefieldu V brzy proniknou mikrotransakce
, , aktualita
Electronic Arts se dle již prozatím stáhnuté nabídky v americkém obchodu Amazon brzy chystá spustit systém mikrotranskací ve svém titulu Battlefield V. Znamená to, že zájemci si budou moci kupovat herní měnu za tvrdé dolary.
K oblíbeným
reklama
Battlefield V jsme v posledních týdnech probírali především z hlediska technologií, výkonu a konkrétně ray tracingu. Nyní je tu ale téma, které se firmy Electronic Arts týkalo před rokem a bylo spojeno s titulem Battlefront II, v jehož případě EA nakonec ustoupilo a z mikrotransakčního systému naladěného na pay to win nakonec nezůstalo téměř nic. Firma pak začala vytrubovat do světa, jak se z případu Battlefront II poučila. Nyní se na americkém Amazonu objevila následující nabídka, která samozřejmě automaticky neznamená, že si hráči opět budou platit za výhody ve hře. 
 
 
Kupovat si budeme moci herní měnu, a sice konkrétně BCoiny, které mají začít platit od 18. ledna. Výchozí nabídka 100 BCoinů za dolar se pak bude s množstvím utracených dolarů zlepšovat, a to až na 6000 BCoinů za 50 dolarů, což je celkem normální přístup, ale otázka je, co si vůbec budeme moci za tuto měnu koupit. 
 
 
Vypadá to, že BCoiny budou naceněny podobně jako Crystaly a použít se budou moci pouze pro pořizování kosmetických doplňků. O pay to win by tak rozhodně jít nemělo, jak svědčí daný obrázek, dle nějž postup v dovednostním stromu, pořizování nových zbraní a tak dále má záviset pouze na zisku Company Coins, které se dají získat pouze hraním. A i ty lze nakonec utratit za kosmetické věci. 
 
Battlefield V je jinak mezitím na začátku, neboť v lednu teprve začne druhá kampaň s názvem Lightning Strikes a až v březnu se objeví adaptace na Battle Royale nazvaná Firestorm společně s další kampaní. Společnost EA mimochodem stejně jako mnohé jiné technologické firmy se potýká s padající hodnotou svých akcií, které se od léta propadly o cca polovinu. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Spoluzakladatel Alienware odchází do AMD na pozici Chief Gaming Officer Spoluzakladatel Alienware odchází do AMD na pozici Chief Gaming Officer
V průběhu dnešního dne se objevila informace, že spoluzakladatel firmy Alienware Frank Azor odchází z pozice viceprezidenta a generálního manažera. Později jsme se dozvěděli, že jeho cílem je společnost AMD. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Původní konektory USB jsou jednostranné kvůli tlakům výrobců na cenu Původní konektory USB jsou jednostranné kvůli tlakům výrobců na cenu
Specifikace rozhraní USB 1.0 byly zveřejněny už na začátku roku 1996, takže toto rozhraní je tu s námi přes 20 let a teprve nedávno se začal prosazovat oboustranný konektor USB typu C. Proč něco podobného nepřišlo hned?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Everspin začíná vyrábět 1Gb paměti STT-MRAM Everspin začíná vyrábět 1Gb paměti STT-MRAM
Společnost Everspin splňuje svůj slib a začíná s výrobou pamětí typu STT-MRAM, což jsou nové nadějné Spin-transfer Torque Magnetoresistive RAM. Využije přitom k tomu služeb společnosti GlobalFoundries.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel přidá do grafické výbavy nevyhlazované škálování obrazu Intel přidá do grafické výbavy nevyhlazované škálování obrazu
Lisa Pearce z Intelu dnes oznámila, že požadavky uživatelů byly vyslyšeny, a to alespoň v případě využití funkce Integer Scaling týkající se obrazu. To by mělo potěšit především fanoušky emulátorů starých konzolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3600 v recenzi na platformě X470 AMD Ryzen 5 3600 v recenzi na platformě X470
Dnes se opět můžeme zaměřit na procesor AMD Ryzen 5 3600 a jeho testy, které tentokrát přichází ze serveru Elchapuzasinformatico. Můžeme a nemusíme jim věřit, ale aspoň se na ně můžeme podívat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek