Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro

Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
, , aktualita
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
K oblíbeným
reklama
Už před rokem se objevila autonomní vozíka společnosti Nuro na arizonských silnicích, kde začala doručovat zboží zákazníkům obchodního řetězce Fry's. Brzy se něčeho podobného dočkají zákazníci Domino's Pizza v Houstonu, kde bude jezdit poslední generace vozítek Nuro R2. Ta se na zdejších silnicích v testovacím provozu poprvé objevila v březnu 2019.
 
Nuro R2
 
Službu budou moci využít vybraní zákazníci, kteří mezi doručovacími způsoby mohou najít právě i tyto autonomní vozíky. Pokud tak zvolí, budou moci v aplikaci na mapě sledovat polohu vozítka a na telefon jim přijde i číselný PIN, pomocí kterého pak otevřou úložný prostor s objednanou pizzou. Hodí se to zejména v době, kdy je velký zájem o pizzu a standardní rovozové techniky nestíhají dostatečně rychle uspokojit poptávku. Nabídka bude aktivní jen u několika poboček pizzerie a rozjet by se měla někdy později v tomto roce, zatím se ale neví přesně kdy.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Aktualizace KB4517389: k rozbitému menu Start se přidává BSOD Aktualizace KB4517389: k rozbitému menu Start se přidává BSOD

S aktualizacemi Windows 10 už to opravdu přestává být legrace. Kumulativní update KB4517389 mnohým rozbil menu Start a nyní se zjistilo, že stojí i za zvýšeným množstvím BSOD, kritických pádů systému. 

Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Životnost SSD může být problém aneb Tesly ničí samy sebe Životnost SSD může být problém aneb Tesly ničí samy sebe
Většina SSD disků má takovou přepisovací životnost, že se ke smrti disků z tohoto důvodu většina uživatelů ani nepřiblíží. Problémy však mají uživatelů vozů Tesla. Tam totiž kvůli přepisování odchází čipy v multimediálním systému.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Hackeři se přes VPN dostali na servery Avastu, ten je zarazil Hackeři se přes VPN dostali na servery Avastu, ten je zarazil
Český výrobce antivirů Avast se přiznal, že se do jeho počítačové sítě dostali hackeři. Využili k tomu kompromitování přihlašovacích údajů do dočasného VPN účtu a získali zde vysoká administrátorská práva.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Japonsko pomůže NASA vybudovat lunární vesmírnou stanici Lunar Gateway Japonsko pomůže NASA vybudovat lunární vesmírnou stanici Lunar Gateway
NASA v rámci svého programu Artemis kromě partnerství s americkými soukromými společnostmi navazuje spolupráci i se zahraničními kosmickými agenturami. S realizací vesmírné stanice u Měsíce pomůže například Japonsko. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Gigabyte ukázal desku s TRX40 pro Threadripper 3000 Gigabyte ukázal desku s TRX40 pro Threadripper 3000
Už zanedlouho budou moci výrobci desek oficiálně představit své nové modely pro procesory Threadripper, ovšem zatím to mohou být pouze náznaky, uniklé informace a jednotlivé snímky. Jeden takový tu máme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek