Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro

Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
, , aktualita
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
K oblíbeným
reklama
Už před rokem se objevila autonomní vozíka společnosti Nuro na arizonských silnicích, kde začala doručovat zboží zákazníkům obchodního řetězce Fry's. Brzy se něčeho podobného dočkají zákazníci Domino's Pizza v Houstonu, kde bude jezdit poslední generace vozítek Nuro R2. Ta se na zdejších silnicích v testovacím provozu poprvé objevila v březnu 2019.
 
Nuro R2
 
Službu budou moci využít vybraní zákazníci, kteří mezi doručovacími způsoby mohou najít právě i tyto autonomní vozíky. Pokud tak zvolí, budou moci v aplikaci na mapě sledovat polohu vozítka a na telefon jim přijde i číselný PIN, pomocí kterého pak otevřou úložný prostor s objednanou pizzou. Hodí se to zejména v době, kdy je velký zájem o pizzu a standardní rovozové techniky nestíhají dostatečně rychle uspokojit poptávku. Nabídka bude aktivní jen u několika poboček pizzerie a rozjet by se měla někdy později v tomto roce, zatím se ale neví přesně kdy.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Radeony RX 5700 mohou jít s úpravou registrů nad 2,2 GHz Radeony RX 5700 mohou jít s úpravou registrů nad 2,2 GHz
Grafické karty Radeon budou asi mnohem oblíbenějším cílem overclockerů z řad běžných uživatelů než procesory Ryzen 3000, protože to vypadá, že s úpravou registrů lze získat nezanedbatelný frekvenční nárůst.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD vs. NVIDIA: jak zub času ovlivňuje výkon GPU? AMD vs. NVIDIA: jak zub času ovlivňuje výkon GPU?
Pokud by si někdo myslel, že se starým křemíkovým hardwarem je to podobné jako se starým spalovacím motorem, může být vcelku v klidu. Starý křemíkový čip časem nezíská horší výkon, ale o tom však nerozhoduje sám.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
NVIDIA se chlubí 50 % výkonu navíc v Monster Hunter: World díky DLSS NVIDIA se chlubí 50 % výkonu navíc v Monster Hunter: World díky DLSS
NVIDIA se s námi podělila o benchmark, který ukazuje na výkon jejích GeForce RTX ve hře Monster Hunter: World. Ten má být díky Deep Learning Super Sampling (DLSS) o polovinu vyšší, což se v takové náročné hře bude hodit.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ryzen 9 3900X: stačí na něj originální chladič Wraith Prism RGB? Ryzen 9 3900X: stačí na něj originální chladič Wraith Prism RGB?
Dvanáctijádrový procesor Ryzen 9 3900X je pochopitelně aktuálně ve středu zájmu, a to i z hlediska spotřeby a chlazení. Na spotřebu a schopnost levnějších desek jej napájet jsme se už podívali a nyní je tu chlazení. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Severní Karolína zvažuje vysokorychlostní dráhu od Virgin Hyperloop One Severní Karolína zvažuje vysokorychlostní dráhu od Virgin Hyperloop One
Projekt Hyperloop byl navržený podnikatelem a vizionářem Elonem Muskem. Jeho realizace se ujaly soukromé společnosti, jednou z nich je Virgin Hyperloop One. Ta by mohla vybudovat vysokorychlostní trať i v Severní Karolíně. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková