www.svethardware.cz
>
>
>
>

Donald Trump útočí na Facebook a kryptoměnu Libra

Donald Trump útočí na Facebook a kryptoměnu Libra
, , aktualita
Donald Trump se začal navážet do Facebooku a jeho připravované kryptoměny Libra. Podle něj kryptoměny jen pomáhají trestné činnosti a není třeba vymýšlet další měnu, když už spojené státy jednu, a velmi dobrou, mají.
K oblíbeným
reklama
Kryptoměna Libra sociální sítě Facebook nebyla mnohými přijata s nadšením. Právě naopak. Objevila se spousta tlaků ze všech možných stran, aby Facebook nic takového nepřinášel na světlo tohoto světa. V žaludku to leží i americkému prezidentu Donaldu Trumpovi. Ten se nechal slyšet, že není fanouškem Bitcoinu a jiných kryptoměn, které nejsou penězi, jsou vysoce volatilní a založeny "na vzduchu". Dále řekl, že neregulované kryptoměny usnadňují nelegální činnosti včetně prodeje drog.
 
Donald Trump
 
Trump se dále na Twitteru vyjádřil, že pokud bude chtít Facebook vytvořit řádnou virtuální měnu, ta musí být regulována jako každá jiná měna, a pro Facebook jako takový budou muset platit stejná pravidla jako pro běžné banky. Nebyl by to Trump, kdyby vytvoření Libry nebral také jako útok na USA jako takové. Řekl: "Máme jenom jednu skutečnou měnu v USA, která je silnější než kdy předtím a je spolehlivá. Je to nejdominantnější měna na celém světě a vždycky tomu tak bude. Jmenuje se americký dolar (USD)." Připomeňme však, že Libra má podporu takových společností, jako jsou Visa, Mastercard i Paypal.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla Roadster Elona Muska dokončil první oběh kolem Slunce Tesla Roadster Elona Muska dokončil první oběh kolem Slunce
Starman společně s červeným Tesla Roadsterem je už nejspíš stálým obyvatelem vesmíru. Od jeho vynesení do vesmíru uplynul už více než rok a půl a nedávno Muskovo vozidlo dokončilo oběh kolem Slunce. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Paměti HyperX Fury nyní i jako 64GB sety s 3466 MHz Paměti HyperX Fury nyní i jako 64GB sety s 3466 MHz
HyperX aktualizuje nabídku svých operačních pamětí a představuje inovované moduly Fury a Fury RGB. Nabídnou automatické přetaktování a budou k dispozici i jako velké 64GB sety s frekvencí 3466 MHz.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou
Neutronová hvězda je velice hustý objekt, ovšem z černou dírou se v tomto ohledu nemůže rovnat. Nicméně pokud se takové dva objekty srazí, společně vyvolají i šíření takových gravitačních vln, jaké byly nyní vůbec poprvé zachyceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
NVIDIA přináší speciální ovladače GeForce 436.02 Gamescom NVIDIA přináší speciální ovladače GeForce 436.02 Gamescom
NVIDIA zařadila do nabídky GeForce 436.02 Gamescom Special Graphics Drivers, ostatně sama má na Gamescomu v Kolíně silné zastoupení. Těšit se můžeme na optimalizace, nevyhlazované škálování obrazu a další novinky. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus
Chystá se další kryptoměna, jako by jich zatím nebylo málo. Novinku bude mít na svědomí kryptoměnová burza Binance, která chce v tomto případě vytvořit stablecoin. Zatím nese název Project Venus a bojovat bude i proti Facebooku a jeho Libře.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala