www.svethardware.cz
>
>
>
>

Donald Trump útočí na Facebook a kryptoměnu Libra

Donald Trump útočí na Facebook a kryptoměnu Libra
, , aktualita
Donald Trump se začal navážet do Facebooku a jeho připravované kryptoměny Libra. Podle něj kryptoměny jen pomáhají trestné činnosti a není třeba vymýšlet další měnu, když už spojené státy jednu, a velmi dobrou, mají.
K oblíbeným
reklama
Kryptoměna Libra sociální sítě Facebook nebyla mnohými přijata s nadšením. Právě naopak. Objevila se spousta tlaků ze všech možných stran, aby Facebook nic takového nepřinášel na světlo tohoto světa. V žaludku to leží i americkému prezidentu Donaldu Trumpovi. Ten se nechal slyšet, že není fanouškem Bitcoinu a jiných kryptoměn, které nejsou penězi, jsou vysoce volatilní a založeny "na vzduchu". Dále řekl, že neregulované kryptoměny usnadňují nelegální činnosti včetně prodeje drog.
 
Donald Trump
 
Trump se dále na Twitteru vyjádřil, že pokud bude chtít Facebook vytvořit řádnou virtuální měnu, ta musí být regulována jako každá jiná měna, a pro Facebook jako takový budou muset platit stejná pravidla jako pro běžné banky. Nebyl by to Trump, kdyby vytvoření Libry nebral také jako útok na USA jako takové. Řekl: "Máme jenom jednu skutečnou měnu v USA, která je silnější než kdy předtím a je spolehlivá. Je to nejdominantnější měna na celém světě a vždycky tomu tak bude. Jmenuje se americký dolar (USD)." Připomeňme však, že Libra má podporu takových společností, jako jsou Visa, Mastercard i Paypal.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nvidia má chystat mobilní čipy GeForce MX330 a MX350 s Pascalem Nvidia má chystat mobilní čipy GeForce MX330 a MX350 s Pascalem
Na Internetu se začínají objevovat zprávy o připravovaných grafických čipech Nvidie pro mobilní zařízení, GeForce MX330 a MX350. Tyto čipy by měly být stále ještě postaveny na architektuře Pascal.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů
I když streamovací služba Amazon Music není tak známá jako např. Spotify nebo Apple Music, je docela dobře možné, že se v tomto roce stane dvojkou a předběhne službu od Applu. Dosáhla už totiž na 55 milionů platících předplatitelů.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
ASML rozjíždí výrobu EUV strojů, příští rok jich plánuje 50 ASML rozjíždí výrobu EUV strojů, příští rok jich plánuje 50
Zaměstnanci nizozemské společnosti ASML se nemusí obávat, že by v nejbližších letech neměli co na práci. O EUV skenery je zájem a ten se bude jen zvyšovat, jak se rozroste i výroba pomocí EUV litografie. 
24.1.2020, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD potichu opravilo čtyři závažné bezpečnostní problémy v ovladačích Radeon AMD potichu opravilo čtyři závažné bezpečnostní problémy v ovladačích Radeon
Společnost AMD vypustila do světa ovladače Radeon Adrenalin 20.1.1, které opravují čtyři závažné bezpečnostní chyby, ale o tom se v changelogu nedozvíme. Jedná se však o chyby v knihovně samotných ovladačů. 
24.1.2020, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Vývojáři Half-Life: Alyx odpovídají na otázky, starší tituly můžeme hrát zdarma Vývojáři Half-Life: Alyx odpovídají na otázky, starší tituly můžeme hrát zdarma
Vývojáři VR titulu Half-Life: Alyx se rozhodli, že se nechají zpovídat na Redditu v rámci AMA (Ask Me Anything), takže můžeme očekávat, že se z odpovědí dozvíme řadu novinek. A vedle toho si můžeme předchozí díly zahrát zdarma. 
24.1.2020, aktualita, Jan Vítek2 komentáře