Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux

Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux
, , aktualita
Společnost Epic Games nekončí s pravidelným nabízením her zdarma a nyní si připravila rovnou celou Batman Arkham Collection a Lego Batman čítající celkem šest her. Brzy pak přijde do nabídky zdarma i Metro: 2033 Redux.
K oblíbeným
reklama
Epic Games tak zdaleka nekončí s lákáním nových uživatelů pomocí her zdarma a nyní svou nabídku ještě stupňuje, protože si můžeme do knihovny přidat celkem šest her, a sice tři z Batman Arkham Collection a další tři z Lego Batman Trilogy. Jde také o příležitost oslavit 80 let od "narození" Batmana.
 
 
Příslušné hry si můžete do epicovské knihovny přidat už nyní, přičemž akce pokračuje do 26. září. Takže od příštího čtvrtka se nabídka změní a na řadu přijde známý titul Metro: 2033 Redux z roku 2010 a vedle toho i zajímavá AI průzkumná simulace Everything z roku 2017.
 
Batman Arkham Collection připravily Rocksteady Studios a Warner Bros. Skládá se z titulů Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City a Batman: Arkham Knight, přičemž posledně jmenovaný titul z roku 2015 si můžeme pamatovat jako ten nechvalně známý nedodělek s obrovskými problémy s výkonem. Nakonec se za něj nabízely peníze zpět, takže můžeme doufat, že dnes už je tato hra v daleko lepším stavu, ale i kdyby nebyla, je to v podstatě jedno. 
 
Lego Batman Trilogy obsahuje prostě pojmenované hry Lego Batman 1, 2 a 3 a my v nich budeme bojovat v Gotham City proti Brainiacovi. Zajímavé je přitom to, že dle Epicu představuje hodnota obou trilogií bezmála sto eur, což víceméně odpovídá tomu, za kolik tyto trilogie nabízí Steam. Ten je má nyní se 75% slevou, ale i to je pochopitelně vzhledem k nabídce firmy Epic drahé. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD
SSD mají omezenou životnost danou množstvím přepisů jednotlivých buněk. Někteří uživatelů Maců s procesorem Apple M1 reportují nebývale vysoký počet přepisů, což by mohlo znamenat brzkou smrt napevno připojených SSD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích? Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích?
O grafické kartě GeForce RTX 3060 toho bylo řečeno už mnoho, ostatně NVIDIA se rozhodla, že nás bude napínat už od začátku roku. Nyní už tu máme recenze různých jejích verzí, a tak se podívejme na to, jaký výkon takto karta opravdu nabízí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši
Sonda Parker Solar Probe studuje samotné Slunce, ovšem využívá gravitační manévry s využitím Venuše, což znamená, že se k ní za svou sedmiletou misi celkem sedmkrát přiblíží či už přiblížila, jako v tomto případě. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA představuje GeForce RTX 3060 NVIDIA představuje GeForce RTX 3060
Na trh přichází první GeForce RTX 3000 vybavená 12 GB paměti a kupodivu jde o dosud nejslabší model, RTX 3060. NVIDIA ji vypouští na trh právě dnes s tím, že recenze budou zveřejněny až při samotném začátku prodeje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP
Společnost Kingston se už dohodla s HP na prodeji své dobře známé herní divize HyperX, která tvoří řadu různých produktů pod danou značkou. Nicméně ne vše, co známe jako HyperX, přejde pod HP. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek