Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux

Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux
, , aktualita
Společnost Epic Games nekončí s pravidelným nabízením her zdarma a nyní si připravila rovnou celou Batman Arkham Collection a Lego Batman čítající celkem šest her. Brzy pak přijde do nabídky zdarma i Metro: 2033 Redux.
K oblíbeným
reklama
Epic Games tak zdaleka nekončí s lákáním nových uživatelů pomocí her zdarma a nyní svou nabídku ještě stupňuje, protože si můžeme do knihovny přidat celkem šest her, a sice tři z Batman Arkham Collection a další tři z Lego Batman Trilogy. Jde také o příležitost oslavit 80 let od "narození" Batmana.
 
 
Příslušné hry si můžete do epicovské knihovny přidat už nyní, přičemž akce pokračuje do 26. září. Takže od příštího čtvrtka se nabídka změní a na řadu přijde známý titul Metro: 2033 Redux z roku 2010 a vedle toho i zajímavá AI průzkumná simulace Everything z roku 2017.
 
Batman Arkham Collection připravily Rocksteady Studios a Warner Bros. Skládá se z titulů Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City a Batman: Arkham Knight, přičemž posledně jmenovaný titul z roku 2015 si můžeme pamatovat jako ten nechvalně známý nedodělek s obrovskými problémy s výkonem. Nakonec se za něj nabízely peníze zpět, takže můžeme doufat, že dnes už je tato hra v daleko lepším stavu, ale i kdyby nebyla, je to v podstatě jedno. 
 
Lego Batman Trilogy obsahuje prostě pojmenované hry Lego Batman 1, 2 a 3 a my v nich budeme bojovat v Gotham City proti Brainiacovi. Zajímavé je přitom to, že dle Epicu představuje hodnota obou trilogií bezmála sto eur, což víceméně odpovídá tomu, za kolik tyto trilogie nabízí Steam. Ten je má nyní se 75% slevou, ale i to je pochopitelně vzhledem k nabídce firmy Epic drahé. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung údajně vyvíjí 5nm mobilní čip Exynos 1000 Samsung údajně vyvíjí 5nm mobilní čip Exynos 1000
Samsung sice zrušil vývoj svých vlastních procesorových jader pro procesory Exynos, ale  procesory této řady chce vyvíjet i nadále. Tentokrát ale mají být údajně plně založeny na jádrech ARM Cortex. Nový Exynos 1000 má využívat Cortex-A78.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech
Nechvalně známá stránka The Pirate Bay se pouští do nových pirátských vod. Zavádí totiž streamovací službu BayStream, která bude umožňovat rovnou streamovat videa sdílená na torrentových sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300 Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300
Toshiba nadále vyrábí pevné disky a nyní rozšiřuje nabídku 3,5" modelů P300 o vyšší kapacity 4 TB a 6 TB. Ty budou mít nově dvoustupňový pohon a zdvojnásobila se také kapacita vyrovnávacího bufferu.
13.12.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem
NICER jako Neutron star Interior Composition Explorer má studium neutronových hvězd přímo v názvu a právě toto zařízení americké NASA nám poskytlo první mapu či detailní pohled na jeden z takových objektů. 
13.12.2019, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk
Drone Racing League (DRL) dosud pořádala závody v ovládání dronů pro lidské závodníky. Letos se ale mezi účastníky mohla dostat poprvé také umělá inteligence. Prozatím se jí nepodařilo vyhrát.
13.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář