Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux

Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux
, , aktualita
Společnost Epic Games nekončí s pravidelným nabízením her zdarma a nyní si připravila rovnou celou Batman Arkham Collection a Lego Batman čítající celkem šest her. Brzy pak přijde do nabídky zdarma i Metro: 2033 Redux.
K oblíbeným
reklama
Epic Games tak zdaleka nekončí s lákáním nových uživatelů pomocí her zdarma a nyní svou nabídku ještě stupňuje, protože si můžeme do knihovny přidat celkem šest her, a sice tři z Batman Arkham Collection a další tři z Lego Batman Trilogy. Jde také o příležitost oslavit 80 let od "narození" Batmana.
 
 
Příslušné hry si můžete do epicovské knihovny přidat už nyní, přičemž akce pokračuje do 26. září. Takže od příštího čtvrtka se nabídka změní a na řadu přijde známý titul Metro: 2033 Redux z roku 2010 a vedle toho i zajímavá AI průzkumná simulace Everything z roku 2017.
 
Batman Arkham Collection připravily Rocksteady Studios a Warner Bros. Skládá se z titulů Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City a Batman: Arkham Knight, přičemž posledně jmenovaný titul z roku 2015 si můžeme pamatovat jako ten nechvalně známý nedodělek s obrovskými problémy s výkonem. Nakonec se za něj nabízely peníze zpět, takže můžeme doufat, že dnes už je tato hra v daleko lepším stavu, ale i kdyby nebyla, je to v podstatě jedno. 
 
Lego Batman Trilogy obsahuje prostě pojmenované hry Lego Batman 1, 2 a 3 a my v nich budeme bojovat v Gotham City proti Brainiacovi. Zajímavé je přitom to, že dle Epicu představuje hodnota obou trilogií bezmála sto eur, což víceméně odpovídá tomu, za kolik tyto trilogie nabízí Steam. Ten je má nyní se 75% slevou, ale i to je pochopitelně vzhledem k nabídce firmy Epic drahé. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Larian zastavuje práci na Divinity: Fallen Heroes, na co se soustředí? Larian zastavuje práci na Divinity: Fallen Heroes, na co se soustředí?
Larian Studios můžeme vidět jako novodobé Black Isle a právě i díky němu je žánr cRPG stále živý a zdravý. Nicméně to si asi nebudou myslet lidé, kteří čekali na Divinity: Fallen Heroes chystané už na příští měsíc.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Threadripper 3000: jak se budou jmenovat a které lze očekávat? Threadripper 3000: jak se budou jmenovat a které lze očekávat?
Dle nejnovějších informací můžeme soudit, že AMD se s nástupem Threadripperů třetí generace možná odhodlá udělat tlustou čáru mezi ní a předchozími dvěma. Nyní se můžeme zaměřit na jednotlivé modely. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Specifikace PCI Express Gen 6.0 mají být dokončeny v roce 2021 Specifikace PCI Express Gen 6.0 mají být dokončeny v roce 2021
Vývoj rozhraní PCI Express v posledních letech znatelně nabral na obrátkách a vypadá to, že ty ani v příštích letech jen tak neklesnou. Však tu ještě pořádně ani nemáme PCI Express 4.0 a už se pomalu chystá verze 6.0. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Internet Archive nově nabízí 2500 klasických her pro DOS Internet Archive nově nabízí 2500 klasických her pro DOS
Internet Archive právě do své nabídky zařadil velké potěšení pro příznivce klasických her pro DOS. Přímo v prohlížeči si jich můžeme zahrát na 2.500 a ve většině případů jsou k dispozici i manuály. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD bude pohánět nejsilnější evropský superpočítač AMD bude pohánět nejsilnější evropský superpočítač
Britové se chystají pro Univerzitu v Edinburghu nechat postavit superpočítač ARCHER2, který bude představovat nejsilnější evropský systém. Založen přitom bude na procesorech společnosti AMD. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek