www.svethardware.cz
>
>
>
>

Herní blamáž roku: Warner Bros nabízí za Batmana peníze zpět

Herní blamáž roku: Warner Bros nabízí za Batmana peníze zpět
, , aktualita
Před několika dny společnost Warner Bros potěšila PC hráče tím, že konečně nabídla prý již bezproblémovou verzi hry Batman: Arkham Knight. Jak se ale ukázalo, ta má nakonec k bezproblémovosti daleko.
K oblíbeným
reklama
Batman: Arkham Knight byl vydán i v PC verzi již v polovině tohoto roku, ale brzy se ukázalo, že tato verze je velice problematická. Ani na nejsilnějších konfiguracích nedosahovala hratelného framerate, čili problémy byly především s výkonem. Sotva před několika dny se Batman vrátil do nabídky PC titulů a vývojáři slibovali, že je vše vyřešeno, ale ono není. Hráči si stále stěžují, a to především na to, že hra je po cca 1,5 až 2 hodinách pomalá a nehratelná, že ji musí zavřít a spustit znova, případně sama spadne.

Už dříve si přitom zákazníci mohli vyžádat své peníze zpět, což ale na Steamu dle jeho pravidel znamenalo, že Batmana nemohli hrát celkově déle než dvě hodiny. Vzhledem k přetrvávajícím problémům s výkonem však nyní Warner Bros nabídli všem zákazníkům možnost vrácení peněz, na což se už pravidla Steamu nevztahují. Jsou si tak dobře vědomi toho, že situaci nezvládli.

Nezáleží tedy na tom, jak dlouho jste hráli PC verzi. Jediným omezením je, že musíte požádat o navrácení peněz do konce tohoto roku, což dává dobrou šanci i těm, kterým hru pořídí k Vánocům neinformovaní příbuzní. To ale rovněž znamená, že hra zůstane i nadále v nabídce Steamu.

Warner Bros k tomu vydali vyjádření, že jsou "velmi smutní z toho, že řada zákazníků je stále nespokojena s PC verzí Batman: Arkham Knight. Tvrdě jsme pracovali na tom, aby hra splňovala vysoké standardy, které si zákazníci zaslouží, ale jsme si vědomi toho, že mnoho z nich má s hrou stále problémy". Nicméně o vrácení peněz mohou požádat pouze ti, kteří si hru koupili na Steamu a ostatní se mohou spoléhat pouze na to, že vývojáři slíbili na vylepšení PC verze dále pracovat. Dle vyjádření (viz zdroj) ale existují i chyby, které jsou prý neřešitelné.

Zdroj: Warner Bros via Steam
reklama
Nejnovější články
Mozilla Thunderbird se "stěhuje", MZLA má zajistit lepší vývoj Mozilla Thunderbird se "stěhuje", MZLA má zajistit lepší vývoj
Poštovní klient Mozilla Thunderbird byl poslední dobou odsunut trochu na vedlejší kolej a ačkoli stále vychází nové verze, pod Mozilla Foundation neměl prioritu. Proto se nyní přestěhuje pod novou společnost MZLA Technologies Corporation.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Core i5-L16G7: první pětijádrová vlašťovka vrstvených procesorů Lakefield Core i5-L16G7: první pětijádrová vlašťovka vrstvených procesorů Lakefield
Procesory Lakefield mají přijít jako výsledek těch nejpokročilejších technologií pouzdření čipů, které jsou dnes k dispozici. Intel slíbil nejen možnost propojování čipů v horizontální rovině, ale i vertikálně a nyní tu máme jeden z prvních výsledků. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na nejžhavější známé exoplanetě se rozpadá i molekulární vodík Na nejžhavější známé exoplanetě se rozpadá i molekulární vodík
Exoplaneta KELT-9b se řadí mezi horké Jupitery, ovšem ve skutečnosti má na svém povrchu i vyšší teplotu než některé hvězdy. Jde tak o dosud nejžhavější prostředí, jaké bylo kdy na cizím světě nalezeno a to má své důsledky. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Nové vodní chladiče NZXT Kraken nabídnou displej v procesorovém bloku Nové vodní chladiče NZXT Kraken nabídnou displej v procesorovém bloku
Společnost NZXT si připravila nové vodní chladiče Kraken, a sice sérii X-3 a také Z-3. Právě modely Z-3 budou mít ve svém vodním bloku/pumpě integrovaný také displej, na němž si budeme moci zobrazovat třeba animovaný gif. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Eve Spectrum: hromadně financované herní monitory přijdou ve třech verzích Eve Spectrum: hromadně financované herní monitory přijdou ve třech verzích
Finská společnost Eve na sebe upozornila už vývojem hromadně financovaného počítače 2 v 1, a sice Eve V Surface Pro. Nyní následují hned tři modely stolních monitorů, které budou zajímat především hráče.
Dnes, aktualita, Jan Vítek