Far Cry 5 zdarma k počítačům s RX 580 a Vegou

Far Cry 5 zdarma k počítačům s RX 580 a Vegou
, , aktualita
Společnost AMD ohlásila, že spustila další akci na podporu prodejů počítačů s kartami Radeon, a to nyní těch výkonnějších RX 580 či RX Vega. Nyní sice jejich prodeje nemusí moc posilovat, ale i tak nám k počítačům s nimi nabízí zdarma titul Far Cry 5. 
K oblíbeným
reklama
Tato nabídka tak v aktuální době vyzní poněkud trpce, ale za to ostatně samotné AMD nemůže. Zní tedy tak, že pokud si ve vybraných obchodech koupíme počítač s kartou Radeon RX Vega 64, Radeon RX Vega 56 nebo Radeon RX 580, získáme k ní zdarma hru Far Cry 5, která měla vyjít právě dnes, avšak to bylo bohužel pozdrženo o měsíc na 27. březen. K samotným kartám tuto hru nedostaneme, jak jsem původně mylně informoval, za což se omlouvám, a je to v podstatě logické. 
 
Taková výbava nám bude stačit pro hraní ve 4K při 30 FPS ve vysoké kvalitě, což se týká karet Vega a Radeon RX 580 bude stačit na 1080p při 60 FPS ve vysoké kvalitě. K těmto kartám máme získat kód, který pak uplatníme na stránkách AMD rewards.
 
 
Co se týče obchodů zapojených do akce, jde o Alza.cz, CZC.cz a T.S. Bohemia, přičemž akce potrvá do 20. května, anebo do vyčerpání kódů. AMD udává, že tato hra podporuje moderní funkce jeho karet, a to Rapid Packed Math, Shader Intrinsics nebo Radeon FreeSync 2.
 
Rapid Packed Math slouží k rychlejšímu provádění výpočtů spojených se simulací fyzických interakcí objektů, Shader Intrinsics umožní přímý přístup hry "ke křemíku" pro dosažení většího výkonu a synchronizační technologii FreeSync 2 s podporou HDR dobře známe.
 
Heslo Trust. Pray. Obey. ze hry Far Cry 5 z velké části sedí na aktuální stav trhu s grafickými kartami, protože můžeme leda věřit a modlit se, aby tento marasmus už skončil. To ale bude asi marné a Far Cry 5 zdarma je jen malá náplast na bolístku přemrštěných cen a AMD si uvědomuje, že nabízet tuto hru k samotným kartám dnes nemá cenu, a tak nabídku spojilo jen s hotovými sestavami. 
 
Zdroj: TZ AMD


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: listopad 2019 Doporučené PC sestavy: listopad 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek73 komentářů
AMD Athlon 3000G za 1500 Kč je tu, jak si vede? AMD Athlon 3000G za 1500 Kč je tu, jak si vede?
Společnost AMD dnes vyslalo na trh už ohlášený Athlon 3000G, který nese oficiální cenovku 49 dolarů. U nás se tak zatím prodává za cca 1500 Kč s DPH, a jde tak o konkurenci pro ty nejlevnější paticové procesory. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Dream Chaser nabídne technologicky nejvyspělejší odpadkový koš Dream Chaser nabídne technologicky nejvyspělejší odpadkový koš
Sierra Nevada Corporation vyvíjí miniraketoplán Dream Chaser, který není určen pro posádku, nicméně jeho součástí je i modul Shooting Star. Ten byl hlavním tématem tiskové konference a ukázalo se, že může sloužit i jako odpadkový koš. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix má SSD se 128vrstvými paměťmi 4D NAND Flash, kdy budou na trhu? SK Hynix má SSD se 128vrstvými paměťmi 4D NAND Flash, kdy budou na trhu?
Společnost SK Hynix si začala vyrábět zatím ještě inženýrské vzorky produktů s 4D NAND Flash, které mají 128 vrstev buněk CTF a dohromady v těchto vrstvách nabízí kapacitu 1 Tb. Přijdou tak nová vysokokapacitní SSD. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Detroit: Become Human přijde už v prosinci v PC verzi Detroit: Become Human přijde už v prosinci v PC verzi
V poslední době se nám trošku natrhl pytel s konzolovými hrami, které se nakonec dočkají své PC verze. Po Red Dead Redemption 2 nebo Death Stranding tu máme i další známý titul, tentokrát od Quantic Dream. 
Včera, aktualita, Jan Vítek