www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

GeForce GTX 1650 Ti je prý stále na cestě

GeForce GTX 1650 Ti je prý stále na cestě
, , aktualita
Grafickou kartu GeForce RTX 2080 Ti Super v dohledné době asi opravdu čekat nemůžeme, ale mohla by přijít jiná karta, o níž se již mluvilo. Jde o GeForce GTX 1650 Ti, kterou jsme očekávali již dříve.
K oblíbeným
reklama
GeForce GTX 1650 Ti se měla objevit už někdy na jaře, kdy na trh přišly postupně karty GTX 1660 Ti, GTX 1660 a GTX 1650. Jde tak zatím o jediné tři zástupce generace NVIDIA Turing bez podpory technologií RTX, které by jim stejně nebyly moc co platné vzhledem k celkovému výkonu. GTX 1650 Ti zatím na trh nepřišla a stále není jisté, že dorazí, ale začalo se opět o ní mluvit. 
 
 
Pro případnou GTX 1650 Ti může být místo logicky jedině mezi kartami GTX 1650 a GTX 1660, což znamená, že daná novinka by se musela vecpat do cenové mezery mezi 149 a 219 USD. Mohlo být to tak být 179 nebo 189 dolarů. 
 
Tomu pak mohou odpovídat i specifikace a i v tomto ohledu je případnou novinku kam vecpat. GeForce GTX 1650 totiž nabízí 896 CUDA jader (konfigurace jádra 896:56:32:14 - CUDA:TMU:ROP:SMM) a GeForce GTX 1660 pak 1408:88:48:22. Takže bychom mohli uvažovat třeba o 1280, nebo spíše o 1152 CUDA jádrech. 
 
Zrovna dnes jsme se přitom podívali na GPU Navi 14, z nichž by mohly vzniknout Radeony RX 5600 a právě kvůli nim by NVIDIA mohla vyslat na trh další GeForce. Ostatně nižší střední třída až low-end jsou segmenty, které by si již opravdu zasloužily oživení, takže se na ně snad nebudeme těšit zbytečně. 
 
Zdroj: Guru3D


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Včera, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Včera, aktualita, Milan Šurkala