www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý

GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
, , aktualita
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
K oblíbeným
reklama
GeForce RTX 2000 SUPER měly dle starších informací od wccftech být představeny už minulý pátek, k čemuž nakonec nedošlo, ale toto datum bylo vyřčeno s tím, že nic ještě není pevně stanoveno a NVIDIA se může kdykoliv rozhodnout stanovit si jiné. Nyní se od VideoCardz dozvídáme, že nové karty budou představeny příští týden v úterý, čili 2. července a zpráva zní tak, že toto datum je ověřené a konečné. 
 
 
NVIDIA má konkrétně představit GeForce RTX 2080 SUPER, 2070 SUPER a 2060 SUPER, jejichž specifikace byly už částečně odhaleny, ale jen rámcově, takže jsou stále ještě otevřeně a samozřejmě nejsou ověřené. Zda bude uvedena také nová RTX 2080 Ti SUPER, o tom se nová zpráva nezmiňuje. Je možné, že si ji NVIDIA chystá na pozdější datum. 
 
NVIDIA by se tak mohla o případné nové Ti v úterý alespoň zmínit, ovšem přestaveny by měly být alespoň ony tři jmenované karty. Dále tu je informace, že celé informační embargo bude ve stejný den zrušeno nad kartami 2070 SUPER a 2060 SUPER. Kdy to potká i 2080 SUPER, to se zatím neví a oficiálně toto datum prý ani nebylo stanoveno. Snad to bude ještě během července a je to i další indicie toho, že by 2080 Ti SUPER opravdu mohla dorazit později. 
 
Zrušení informačního embarga ale neznamená, že nové karty budou dostupné hned od úterý. Nicméně už bychom se mohli podívat na první testy. To však nemá platit pro karty nereferenčního designu, jejichž testy NVIDIA prý umožní zveřejnit až 9. července, což už recenzenti dle VideoCardz skrytě odsuzují jako krok proti spotřebitelům i vlastním AIB partnerům NVIDIE. Veřejně to odsuzovat zatím nemohou, protože by tím porušili ujednání s NVIDIÍ, zatímco server VideoCardz sám nikdy karty netestuje, a tak ani NVIDII nic nepodepisuje. 
 
NVIDIA RTX SUPER

RTX 2080 SUPER RTX 2070 SUPER RTX 2060 SUPER
Představení 2. července 2. července 2. července
Aktuality 2. července 2. července 2. července
Recenze červenec (?) 2. července FE / 9. července (nereferenční) 2. července FE / 9. července (nereferenční)
Informace o cenách později tento týden později tento týden později tento týden
 
NVIDIA si tak dá celý týden na to, aby se testovaly její karty Founders Edition a diskutovalo a psalo se především o nich. 
 
Zdroj: VideoCardz 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínský rover Yutu-2 našel na Měsíci zajímavé kameny, které nepodlehly erozi Čínský rover Yutu-2 našel na Měsíci zajímavé kameny, které nepodlehly erozi
Čínský rover Yutu-2 dorazil na Měsíc společně s přistávacím modulem Chang’e-4 už více než před rokem, a to na jeho odvrácené straně. To se Číně povedlo jako první zemi světa a nyní se můžeme podívat na to, co rover objevil. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TeamGroup uvádí víceúčelový i vysoce odolný flash disk TeamGroup uvádí víceúčelový i vysoce odolný flash disk
Pokud chtějí výrobci flash disků dnes něčím zaujmout, mohou to udělat třeba jako TeamGroup. Ten nabízí jednak multifunkční model T193 v podobě pravítka i úhloměru a také vysoce odolný PD1000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Activision po Redditu žádá identifikaci leakera, jde o Call of Duty: Warzone Activision po Redditu žádá identifikaci leakera, jde o Call of Duty: Warzone
Počítačové hry se už před mnoha lety staly součástí tvrdého byznysu a velké společnosti ukazují, že nejsou ochotny trpět zveřejňování informací, které ještě tají. Chce to nyní ukázat i Activision v případě titulu Call of Duty: Warzone.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AI pomůže s urychlením vývoje akumulátorů pro EV AI pomůže s urychlením vývoje akumulátorů pro EV
Vývoj nových akumulátorů nejen pro elektrické vozy probíhá na plné obrátky, testování je ale procesem, který zabírá obrovské množství času. Standfordská univerzita, MIT a Toyota vyvinuli AI, která to má urychlit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Čínský x86 procesor od Zhaoxin se objevil v mini PC na motivy Intel NUC Čínský x86 procesor od Zhaoxin se objevil v mini PC na motivy Intel NUC
Společnost Ruijie Networks vyslala na trh svá první mini PC, která jsou založena na procesoru Zhaoxin KaiXian KX-U6780A. Jde tak o první počítače svého druhu, které jsou vybaveny čínským x86 CPU.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář