www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý

GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
, , aktualita
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
K oblíbeným
reklama
GeForce RTX 2000 SUPER měly dle starších informací od wccftech být představeny už minulý pátek, k čemuž nakonec nedošlo, ale toto datum bylo vyřčeno s tím, že nic ještě není pevně stanoveno a NVIDIA se může kdykoliv rozhodnout stanovit si jiné. Nyní se od VideoCardz dozvídáme, že nové karty budou představeny příští týden v úterý, čili 2. července a zpráva zní tak, že toto datum je ověřené a konečné. 
 
 
NVIDIA má konkrétně představit GeForce RTX 2080 SUPER, 2070 SUPER a 2060 SUPER, jejichž specifikace byly už částečně odhaleny, ale jen rámcově, takže jsou stále ještě otevřeně a samozřejmě nejsou ověřené. Zda bude uvedena také nová RTX 2080 Ti SUPER, o tom se nová zpráva nezmiňuje. Je možné, že si ji NVIDIA chystá na pozdější datum. 
 
NVIDIA by se tak mohla o případné nové Ti v úterý alespoň zmínit, ovšem přestaveny by měly být alespoň ony tři jmenované karty. Dále tu je informace, že celé informační embargo bude ve stejný den zrušeno nad kartami 2070 SUPER a 2060 SUPER. Kdy to potká i 2080 SUPER, to se zatím neví a oficiálně toto datum prý ani nebylo stanoveno. Snad to bude ještě během července a je to i další indicie toho, že by 2080 Ti SUPER opravdu mohla dorazit později. 
 
Zrušení informačního embarga ale neznamená, že nové karty budou dostupné hned od úterý. Nicméně už bychom se mohli podívat na první testy. To však nemá platit pro karty nereferenčního designu, jejichž testy NVIDIA prý umožní zveřejnit až 9. července, což už recenzenti dle VideoCardz skrytě odsuzují jako krok proti spotřebitelům i vlastním AIB partnerům NVIDIE. Veřejně to odsuzovat zatím nemohou, protože by tím porušili ujednání s NVIDIÍ, zatímco server VideoCardz sám nikdy karty netestuje, a tak ani NVIDII nic nepodepisuje. 
 
NVIDIA RTX SUPER

RTX 2080 SUPER RTX 2070 SUPER RTX 2060 SUPER
Představení 2. července 2. července 2. července
Aktuality 2. července 2. července 2. července
Recenze červenec (?) 2. července FE / 9. července (nereferenční) 2. července FE / 9. července (nereferenční)
Informace o cenách později tento týden později tento týden později tento týden
 
NVIDIA si tak dá celý týden na to, aby se testovaly její karty Founders Edition a diskutovalo a psalo se především o nich. 
 
Zdroj: VideoCardz 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový algoritmus rozpozná kyberšikanu na Twitteru s 90% úspěšností Nový algoritmus rozpozná kyberšikanu na Twitteru s 90% úspěšností
Vědci na Binghamton University vyvinuli nový algoritmus umělé inteligence, který je schopen na sociální síti Twitter s vysokou úspěšností rozpoznat uživatele, kteří píší agresivní příspěvky s kyberšikanou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Austrian Airlines zkouší autonomní drony, budou kontrolovat letadla Austrian Airlines zkouší autonomní drony, budou kontrolovat letadla
Dron v blízkosti letadla byl doposud obvykle průšvih a bylo našlápnuto k velkému maléru. Austrian Airlines je ale k letadlům vyšle záměrně. Budou totiž provádět kontroly stavu letadla místo lidských techniků. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Výrobce světově největšího AI čipu si všimlo americké Ministerstvo energetiky, co plánuje? Výrobce světově největšího AI čipu si všimlo americké Ministerstvo energetiky, co plánuje?
Americké Department of Energy (DOE) je organizace, která nechává stavět nejsilnější světové superpočítače a ta si nyní všimla společnosti Cerebras. Ta nedávno zaujala AI čipem s 1,2 biliony tranzistorů, který zabírá v podstatě celý wafer.
Včera, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí cenově výhodné NAS TVS-x72N s rychlou sítí QNAP uvádí cenově výhodné NAS TVS-x72N s rychlou sítí
Společnost QNAP přichází s novou řadou NAS označenou jako TVS-x72N, která má být cenově výhodná, nicméně o levných produktech jistě nemůžeme mluvit. Ostatně tu jsou procesory Core i3 a rychlá síť. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového? Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového?
Na pozorování další mezihvězdní komety je na rozdíl od té první dostatek času, respektive teprve bude, protože jí bude ještě řadu týdnů trvat, než se k nám přiblíží na nejkratší vzdálenost. Astronomové ale na nic nečekají. 
Včera, aktualita, Jan Vítek