www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý

GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
, , aktualita
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
K oblíbeným
reklama
GeForce RTX 2000 SUPER měly dle starších informací od wccftech být představeny už minulý pátek, k čemuž nakonec nedošlo, ale toto datum bylo vyřčeno s tím, že nic ještě není pevně stanoveno a NVIDIA se může kdykoliv rozhodnout stanovit si jiné. Nyní se od VideoCardz dozvídáme, že nové karty budou představeny příští týden v úterý, čili 2. července a zpráva zní tak, že toto datum je ověřené a konečné. 
 
 
NVIDIA má konkrétně představit GeForce RTX 2080 SUPER, 2070 SUPER a 2060 SUPER, jejichž specifikace byly už částečně odhaleny, ale jen rámcově, takže jsou stále ještě otevřeně a samozřejmě nejsou ověřené. Zda bude uvedena také nová RTX 2080 Ti SUPER, o tom se nová zpráva nezmiňuje. Je možné, že si ji NVIDIA chystá na pozdější datum. 
 
NVIDIA by se tak mohla o případné nové Ti v úterý alespoň zmínit, ovšem přestaveny by měly být alespoň ony tři jmenované karty. Dále tu je informace, že celé informační embargo bude ve stejný den zrušeno nad kartami 2070 SUPER a 2060 SUPER. Kdy to potká i 2080 SUPER, to se zatím neví a oficiálně toto datum prý ani nebylo stanoveno. Snad to bude ještě během července a je to i další indicie toho, že by 2080 Ti SUPER opravdu mohla dorazit později. 
 
Zrušení informačního embarga ale neznamená, že nové karty budou dostupné hned od úterý. Nicméně už bychom se mohli podívat na první testy. To však nemá platit pro karty nereferenčního designu, jejichž testy NVIDIA prý umožní zveřejnit až 9. července, což už recenzenti dle VideoCardz skrytě odsuzují jako krok proti spotřebitelům i vlastním AIB partnerům NVIDIE. Veřejně to odsuzovat zatím nemohou, protože by tím porušili ujednání s NVIDIÍ, zatímco server VideoCardz sám nikdy karty netestuje, a tak ani NVIDII nic nepodepisuje. 
 
NVIDIA RTX SUPER

RTX 2080 SUPER RTX 2070 SUPER RTX 2060 SUPER
Představení 2. července 2. července 2. července
Aktuality 2. července 2. července 2. července
Recenze červenec (?) 2. července FE / 9. července (nereferenční) 2. července FE / 9. července (nereferenční)
Informace o cenách později tento týden později tento týden později tento týden
 
NVIDIA si tak dá celý týden na to, aby se testovaly její karty Founders Edition a diskutovalo a psalo se především o nich. 
 
Zdroj: VideoCardz 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Radeony RX 5700 mohou jít s úpravou registrů nad 2,2 GHz Radeony RX 5700 mohou jít s úpravou registrů nad 2,2 GHz
Grafické karty Radeon budou asi mnohem oblíbenějším cílem overclockerů z řad běžných uživatelů než procesory Ryzen 3000, protože to vypadá, že s úpravou registrů lze získat nezanedbatelný frekvenční nárůst.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD vs. NVIDIA: jak zub času ovlivňuje výkon GPU? AMD vs. NVIDIA: jak zub času ovlivňuje výkon GPU?
Pokud by si někdo myslel, že se starým křemíkovým hardwarem je to podobné jako se starým spalovacím motorem, může být vcelku v klidu. Starý křemíkový čip časem nezíská horší výkon, ale o tom však nerozhoduje sám.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
NVIDIA se chlubí 50 % výkonu navíc v Monster Hunter: World díky DLSS NVIDIA se chlubí 50 % výkonu navíc v Monster Hunter: World díky DLSS
NVIDIA se s námi podělila o benchmark, který ukazuje na výkon jejích GeForce RTX ve hře Monster Hunter: World. Ten má být díky Deep Learning Super Sampling (DLSS) o polovinu vyšší, což se v takové náročné hře bude hodit.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ryzen 9 3900X: stačí na něj originální chladič Wraith Prism RGB? Ryzen 9 3900X: stačí na něj originální chladič Wraith Prism RGB?
Dvanáctijádrový procesor Ryzen 9 3900X je pochopitelně aktuálně ve středu zájmu, a to i z hlediska spotřeby a chlazení. Na spotřebu a schopnost levnějších desek jej napájet jsme se už podívali a nyní je tu chlazení. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Severní Karolína zvažuje vysokorychlostní dráhu od Virgin Hyperloop One Severní Karolína zvažuje vysokorychlostní dráhu od Virgin Hyperloop One
Projekt Hyperloop byl navržený podnikatelem a vizionářem Elonem Muskem. Jeho realizace se ujaly soukromé společnosti, jednou z nich je Virgin Hyperloop One. Ta by mohla vybudovat vysokorychlostní trať i v Severní Karolíně. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková