www.svethardware.cz
>
>
>

Gigabyte Aorus představí na CES i svůj první herní monitor

Gigabyte Aorus představí na CES i svůj první herní monitor
, , aktualita
Poslední dílek skládačky, tak bude označen naopak první herní monitor, který si budeme moci pořídit pod značkou Gigabyte Aorus. Je zřejmé, že Gigabyte upozorňuje na to, jak rozmanité produkty už nabízí. 
K oblíbeným
reklama
Gigabyte Aorus či prostě jen Aorus je už dávno známá herní značka, která se nejdříve nesměle objevila na několika produktech, které u nás ani nebyly k dostání a až později vtrhla mezi herní desky, grafické karty, periferie, příslušenství, zdroje, paměti, skříně či chladiče. Dnes si můžeme v podstatě sestavit celý herní počítač jen z komponent značky Aorus, tedy samozřejmě až na procesor, přičemž jako poslední nám mohl chybět monitor a ten bude brzy představen na CES 2019. 
 
 
Zveřejněný obrázek nese datum 16. ledna, a to už bude dávno po letošním CES, takže můžeme odhadovat, že jde snad už o datum, kdy bude nový monitor vypuštěn na trh. 
 
 
Tento monitory byl už vyfotografován a dozvíme se také některé základní specifikace. Úhlopříčku můžeme zatím pouze odhadnout, a to dle fotografie na 27", ale ta může klamat, takže uvidíme. Ví se zatím jen o tom, že půjde o displej typu IPS s obnovovací frekvencí až 144 Hz (FreeSync) a 10bitovým zpracováním barev. Pravděpodobně tu bude i podpora HDR, ale zcela jistě pak RGB podsvícení, flexibilní stojan i s pivotem a pak nabídka herních funkcí jako Aim Stabilizer, Black Equalizer a Super Resolution.
Lze očekávat, že tím to pouze začíná, však vedle modelu s FreeSync bude Gigabyte jistě chtít oslovit i hráče s GeForce a především se zapojit do lukrativního a rostoucího trhu s herními monitory. I když na druhou stranu i na něm už začíná být poněkud těsno. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby
Na Autonomy Day, kde automobilka Tesla hovořila o svých autonomních technologiích, se Elon Musk vyjádřil nelichotivě i na adresu lidaru. Podle něj je tento senzor pro autonomní auta cestou k záhubě.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace
Pokud jde o modifikace nadšených fanoušků her, titul Zaklínač 3 na tom nikdy nebyl tak, jako třeba Skyrim ze série The Elder Scrolls. Modifikace to tak byly spíše kosmetické, ale nyní se otevírá úplně nová cesta. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tesla se zbavila NVIDIE, už má nasazeny vlastní AI čipy Tesla se zbavila NVIDIE, už má nasazeny vlastní AI čipy
Vypadá to, že Tesla se s konečnou platností zbaví hardwaru firmy NVIDIA pro své AI systémy pro řízení vozů. Mluvilo se o tom už minulý rok a nyní tu máme informace o čipu Tesla FSD, který má nabídnout 21násobek výkonu NVIDIA DGX. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Výroční Ryzen 7 2700X potvrzen, přijde i speciální Radeon VII Výroční Ryzen 7 2700X potvrzen, přijde i speciální Radeon VII
Samotná společnost AMD už potvrdila, že se opravdu chystá oslavit své 50leté výročí i pomocí speciální edice procesorů Ryzen 7 2700X. Navíc se dozvídáme, že k nim přibudou také karty Radeon VII, ale ukázalo se konečně, v čem budou zvláštní?
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
NASA chystá misi na Psyche, jeden z nejzajímavějších známých asteroidů NASA chystá misi na Psyche, jeden z nejzajímavějších známých asteroidů
Už dříve jsme se mohli dozvědět o misi Discovery, která se týká asteroidu 16 Psyche, což by mohlo být ve skutečnosti jádro protoplanety. Jde o asteroid typu M, který je tak i potenciálním zdrojem surovin v hodnotě kvadrilionů dolarů.
Dnes, aktualita, Jan Vítek