www.svethardware.cz
>
>
>

Herní kokpit Acer Predator Thronos dorazil do Evropy

Herní kokpit Acer Predator Thronos dorazil do Evropy
, , aktualita
Acer Predator Thronos byl poprvé představen loni v létě na IFA 2018 v Berlíně. Nyní je už připraven vstoupit na trh jako "otec herních křesel" či prostě herní kokpit. A pokud jsme dříve ani nechtěli znát cenu, tak nyní se ukazuje proč. 
K oblíbeným
reklama
Acer Predator Thronos je zařízení pro hráče, kterým nestačí prostý stůl a židle. Rádi by se k PC posadili jak za letecký kulomet a dívali se na sestavu třech prohnutých monitorů vedle sebe. To samozřejmě může mít něco do sebe, ovšem za jakou cenu? Přihlédnout musíme také k tomu, že Thronos je vybavený motory pro pohodlné nastavení, podobně jako v případě moderních stolů s nastavitelnou výškou. I zde bude možné si zvolit různá nastavení a ta uložit do paměti, aby šla vyvolat stiskem jednoho tlačítka. A to se nutně prodraží. 
 
 
Je to tak podobný produkt, jako je včera prezentovaný Cooler Master GTA-F, i když v poněkud jiném provedení. Acer sází na motorky a futuristický vzhled, zatímco Cooler Master spíše na jednoduché provedení s nesrovnatelně nižší cenou kolem 1000 dolarů. 
 
 
Motorky zde ovládají podpěru pro nohy, naklonění celého kokpitu, křeslo a také samotné rameno, na němž visí trojice monitorů. Vedle toho tu je také vibrační motor pro odezvu z her, odkládací prostor na pití, RGB LED podsvícení, plocha pro klávesnici a myš a zvláště se pak myslelo na možnost využití zařízení nesoucích značku Predator. Chybí tak snad už jen integrovaný bažant. 
 
 
Nyní už tak Acer Predator Thronos začal být nabízen v Evropě, takže známe už cenu, která je 18 tisících eur a tou to pouze začíná. Za 20 tisíc můžeme mít sadu kokpitu vybaveného třemi monitory Predator Z271U (27", WQHD, 144 Hz) a společně s desktopem Predator Orion 9000 to bude 25 tisíc eur, což zahrnuje také headset, klávesnici a myš, abychom nemuseli vůbec nic řešit. 
 
Cena je to tak mírně řečeno vysoká a není divu, že na dodaný kus budeme čekat skoro jako na nové auto, a to 6 až 8 týdnů, ostatně to je hardware v ceně nového auta. Acer slibuje, že Thronos nám přivezou a doma složí a zprovozní kvalifikovaní technici, a to zdarma a to čítá také servis po dobu dvouleté záruky. Zdarma to ale samozřejmě nebude, však takové slovo má vedle uvedené ceny hořkou příchuť. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Včera, aktualita, Jan Vítek