www.svethardware.cz
>
>
>

Herní kokpit Acer Predator Thronos dorazil do Evropy

Herní kokpit Acer Predator Thronos dorazil do Evropy
, , aktualita
Acer Predator Thronos byl poprvé představen loni v létě na IFA 2018 v Berlíně. Nyní je už připraven vstoupit na trh jako "otec herních křesel" či prostě herní kokpit. A pokud jsme dříve ani nechtěli znát cenu, tak nyní se ukazuje proč. 
K oblíbeným
reklama
Acer Predator Thronos je zařízení pro hráče, kterým nestačí prostý stůl a židle. Rádi by se k PC posadili jak za letecký kulomet a dívali se na sestavu třech prohnutých monitorů vedle sebe. To samozřejmě může mít něco do sebe, ovšem za jakou cenu? Přihlédnout musíme také k tomu, že Thronos je vybavený motory pro pohodlné nastavení, podobně jako v případě moderních stolů s nastavitelnou výškou. I zde bude možné si zvolit různá nastavení a ta uložit do paměti, aby šla vyvolat stiskem jednoho tlačítka. A to se nutně prodraží. 
 
 
Je to tak podobný produkt, jako je včera prezentovaný Cooler Master GTA-F, i když v poněkud jiném provedení. Acer sází na motorky a futuristický vzhled, zatímco Cooler Master spíše na jednoduché provedení s nesrovnatelně nižší cenou kolem 1000 dolarů. 
 
 
Motorky zde ovládají podpěru pro nohy, naklonění celého kokpitu, křeslo a také samotné rameno, na němž visí trojice monitorů. Vedle toho tu je také vibrační motor pro odezvu z her, odkládací prostor na pití, RGB LED podsvícení, plocha pro klávesnici a myš a zvláště se pak myslelo na možnost využití zařízení nesoucích značku Predator. Chybí tak snad už jen integrovaný bažant. 
 
 
Nyní už tak Acer Predator Thronos začal být nabízen v Evropě, takže známe už cenu, která je 18 tisících eur a tou to pouze začíná. Za 20 tisíc můžeme mít sadu kokpitu vybaveného třemi monitory Predator Z271U (27", WQHD, 144 Hz) a společně s desktopem Predator Orion 9000 to bude 25 tisíc eur, což zahrnuje také headset, klávesnici a myš, abychom nemuseli vůbec nic řešit. 
 
Cena je to tak mírně řečeno vysoká a není divu, že na dodaný kus budeme čekat skoro jako na nové auto, a to 6 až 8 týdnů, ostatně to je hardware v ceně nového auta. Acer slibuje, že Thronos nám přivezou a doma složí a zprovozní kvalifikovaní technici, a to zdarma a to čítá také servis po dobu dvouleté záruky. Zdarma to ale samozřejmě nebude, však takové slovo má vedle uvedené ceny hořkou příchuť. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Benchmark potvdil, že Core i3 dostane Hyper-Threading Benchmark potvdil, že Core i3 dostane Hyper-Threading
Vypadá to, že v rámci konkurenčního boje s úspěšnými procesory AMD Ryzen se low-endové čipy Intel Core i3 dočkají výkonnostní vzpruhy. V 10. generaci Core by totiž měly dostat podporu Hyper-Threadingu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
G.Skill představuje 32GB moduly až pro 256GB kity RAM G.Skill představuje 32GB moduly až pro 256GB kity RAM
Pokud potřebujete hodně paměti RAM, ale jste limitováni počtem slotů, přijdou vhod moduly s vysokou kapacitou. Společnost G.Skill proto přichází s 32GB moduly a sety pamětí s celkovou kapacitou až 256 GB.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Kryptoměnu Libra opouští i Mastercard, Visa, eBay,... Kryptoměnu Libra opouští i Mastercard, Visa, eBay,...
Facebook svou kryptoměnu Libra asi opravdu jen tak neprosadí a neuvede do reálného života. Poté, co projekt opustil PayPal, oznámily podobný krok i další společnosti, navíc jde o ty nejdůležitější jako Mastercard nebo Visa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Google Stadia využije prediktivní AI pro záporné latence Google Stadia využije prediktivní AI pro záporné latence
Mnozí předpovídají herní streamovací službě Google Stadia neúspěch, protože přenos videa přes Intenet musí zákonitě způsobovat nepřekonatelné latence v hraní. Google však tvrdí, že latence nebudou problém. Díky AI mají být dokonce záporné.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
TP-Link uvádí levné Wi-Fi 6 routery Archer AX1500 a AX3000 TP-Link uvádí levné Wi-Fi 6 routery Archer AX1500 a AX3000
TP-Link přichází s relativně levnými W-Fi routery řady Archer, které podporují nový standard Wi-Fi 6 (802.11ax). Slibují tak vysokou propustnost a maximální přenosové rychlosti až 1,5 Gbps, resp. 3,0 Gbps.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala26 komentářů