www.svethardware.cz
>
>
>

Herní kokpit Acer Predator Thronos dorazil do Evropy

Herní kokpit Acer Predator Thronos dorazil do Evropy
, , aktualita
Acer Predator Thronos byl poprvé představen loni v létě na IFA 2018 v Berlíně. Nyní je už připraven vstoupit na trh jako "otec herních křesel" či prostě herní kokpit. A pokud jsme dříve ani nechtěli znát cenu, tak nyní se ukazuje proč. 
K oblíbeným
reklama
Acer Predator Thronos je zařízení pro hráče, kterým nestačí prostý stůl a židle. Rádi by se k PC posadili jak za letecký kulomet a dívali se na sestavu třech prohnutých monitorů vedle sebe. To samozřejmě může mít něco do sebe, ovšem za jakou cenu? Přihlédnout musíme také k tomu, že Thronos je vybavený motory pro pohodlné nastavení, podobně jako v případě moderních stolů s nastavitelnou výškou. I zde bude možné si zvolit různá nastavení a ta uložit do paměti, aby šla vyvolat stiskem jednoho tlačítka. A to se nutně prodraží. 
 
 
Je to tak podobný produkt, jako je včera prezentovaný Cooler Master GTA-F, i když v poněkud jiném provedení. Acer sází na motorky a futuristický vzhled, zatímco Cooler Master spíše na jednoduché provedení s nesrovnatelně nižší cenou kolem 1000 dolarů. 
 
 
Motorky zde ovládají podpěru pro nohy, naklonění celého kokpitu, křeslo a také samotné rameno, na němž visí trojice monitorů. Vedle toho tu je také vibrační motor pro odezvu z her, odkládací prostor na pití, RGB LED podsvícení, plocha pro klávesnici a myš a zvláště se pak myslelo na možnost využití zařízení nesoucích značku Predator. Chybí tak snad už jen integrovaný bažant. 
 
 
Nyní už tak Acer Predator Thronos začal být nabízen v Evropě, takže známe už cenu, která je 18 tisících eur a tou to pouze začíná. Za 20 tisíc můžeme mít sadu kokpitu vybaveného třemi monitory Predator Z271U (27", WQHD, 144 Hz) a společně s desktopem Predator Orion 9000 to bude 25 tisíc eur, což zahrnuje také headset, klávesnici a myš, abychom nemuseli vůbec nic řešit. 
 
Cena je to tak mírně řečeno vysoká a není divu, že na dodaný kus budeme čekat skoro jako na nové auto, a to 6 až 8 týdnů, ostatně to je hardware v ceně nového auta. Acer slibuje, že Thronos nám přivezou a doma složí a zprovozní kvalifikovaní technici, a to zdarma a to čítá také servis po dobu dvouleté záruky. Zdarma to ale samozřejmě nebude, však takové slovo má vedle uvedené ceny hořkou příchuť. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Zhrzený bývalý řidič autonomních vozů Waymo záměrně způsobil nehodu Zhrzený bývalý řidič autonomních vozů Waymo záměrně způsobil nehodu
Jeden z bývalých řidičů autonomních aut Waymo byl vyhozen za problémy s bezpečností. A očividně právem, protože si svou frustraci vybil pomstou a tím, že později přinutil autonomní vůz společnosti nabourat.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
The Boring Company Elona Muska dokončila hloubení tunelu v Las Vegas The Boring Company Elona Muska dokončila hloubení tunelu v Las Vegas
V Las Vegas Convention Center buduje společnost The Boring Company dva tunely, přičemž nedávno dokončila hloubení jednoho z nich. Tato událost byla v podobě videa sdílena i na Twitteru. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Half-Life: Alyx přijde na trh 23. března, co budeme potřebovat? Half-Life: Alyx přijde na trh 23. března, co budeme potřebovat?
Společnost Valve ohlásila, že její Half-Life: Alyx bude vypuštěn na trh 23. března, čili zhruba za půldruhého měsíce. Vedle toho se můžeme podívat na hardwarové požadavky v případě počítačové sestavy. 
14.2.2020, aktualita, Jan Vítek16 komentářů
Covid-19 ohrožuje IT průmysl, lidé se nevracejí do práce Covid-19 ohrožuje IT průmysl, lidé se nevracejí do práce
Dnes jsme se dozvěděli, že NVIDIA raději předem snížila své očekávané tržby v tomto kvartálu o 100 milionů dolarů, aby v nich počítala s dopady koronaviru Covid-19. Další podobné zprávy přicházejí od Tchaj-wanských firem.
14.2.2020, aktualita, Jan Vítek
Deska ASRock s čipsetem AMD B550A je na světě, potvrzuje se PCIe 4.0 Deska ASRock s čipsetem AMD B550A je na světě, potvrzuje se PCIe 4.0
Komachi Ensaka na svém twitterovém účtu zveřejnil snímky základní desky ASRock B550AM, čili Micro-ATX verze desky se novým čipsetem B550A. Takové desky mají být určeny pro OEM zákazníky. 
14.2.2020, aktualita, Jan Vítek6 komentářů