www.svethardware.cz
>
>
>

Herní kokpit Acer Predator Thronos dorazil do Evropy

Herní kokpit Acer Predator Thronos dorazil do Evropy
, , aktualita
Acer Predator Thronos byl poprvé představen loni v létě na IFA 2018 v Berlíně. Nyní je už připraven vstoupit na trh jako "otec herních křesel" či prostě herní kokpit. A pokud jsme dříve ani nechtěli znát cenu, tak nyní se ukazuje proč. 
K oblíbeným
reklama
Acer Predator Thronos je zařízení pro hráče, kterým nestačí prostý stůl a židle. Rádi by se k PC posadili jak za letecký kulomet a dívali se na sestavu třech prohnutých monitorů vedle sebe. To samozřejmě může mít něco do sebe, ovšem za jakou cenu? Přihlédnout musíme také k tomu, že Thronos je vybavený motory pro pohodlné nastavení, podobně jako v případě moderních stolů s nastavitelnou výškou. I zde bude možné si zvolit různá nastavení a ta uložit do paměti, aby šla vyvolat stiskem jednoho tlačítka. A to se nutně prodraží. 
 
 
Je to tak podobný produkt, jako je včera prezentovaný Cooler Master GTA-F, i když v poněkud jiném provedení. Acer sází na motorky a futuristický vzhled, zatímco Cooler Master spíše na jednoduché provedení s nesrovnatelně nižší cenou kolem 1000 dolarů. 
 
 
Motorky zde ovládají podpěru pro nohy, naklonění celého kokpitu, křeslo a také samotné rameno, na němž visí trojice monitorů. Vedle toho tu je také vibrační motor pro odezvu z her, odkládací prostor na pití, RGB LED podsvícení, plocha pro klávesnici a myš a zvláště se pak myslelo na možnost využití zařízení nesoucích značku Predator. Chybí tak snad už jen integrovaný bažant. 
 
 
Nyní už tak Acer Predator Thronos začal být nabízen v Evropě, takže známe už cenu, která je 18 tisících eur a tou to pouze začíná. Za 20 tisíc můžeme mít sadu kokpitu vybaveného třemi monitory Predator Z271U (27", WQHD, 144 Hz) a společně s desktopem Predator Orion 9000 to bude 25 tisíc eur, což zahrnuje také headset, klávesnici a myš, abychom nemuseli vůbec nic řešit. 
 
Cena je to tak mírně řečeno vysoká a není divu, že na dodaný kus budeme čekat skoro jako na nové auto, a to 6 až 8 týdnů, ostatně to je hardware v ceně nového auta. Acer slibuje, že Thronos nám přivezou a doma složí a zprovozní kvalifikovaní technici, a to zdarma a to čítá také servis po dobu dvouleté záruky. Zdarma to ale samozřejmě nebude, však takové slovo má vedle uvedené ceny hořkou příchuť. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux
Kdysi nemožné věci se mohou stát realitou. Vývojáři z Microsoftu totiž nedávno v diskuzi na Redditu potvrdili, že by mohli představit internetový prohlížeč Edge i pro operační systém Linux, nic zásadního tomu nebrání.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA
Americká kosmická agentura NASA se konečně trochu více rozpovídala o nákladech na let na Měsíc. Tam by chtěla být s astronauty už za pět let a hovoří se o částce, která má přesahovat 20 miliard USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AVG mělo problém s Firefoxem, ztratilo uložená hesla AVG mělo problém s Firefoxem, ztratilo uložená hesla
Antivirové programy AVG a Avast se nepohodly s poslední verzí internetového prohlížeče Mozilla Firefox 67.0.2. Způsobily totiž ztrátu uložených hesel v prohlížeči. Naštěstí už existuje náprava a hesla lze získat zpět.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Přehled desktopových procesorů Přehled desktopových procesorů
V článku jsou zastoupeny procesory Intel a AMD do desktopových socketů. Tento přehled bude i nadále pravidelně aktualizován. Dnes přinášíme upravenou verzi obohacenou o nové procesory AMD Ryzen 3000. 
Dnes, článek, Jan Vítek, Petr Popelka100 komentářů
Studie tvrdí, že výpadek GPS by stál miliardu USD denně Studie tvrdí, že výpadek GPS by stál miliardu USD denně
Spojené státy americké zadaly studii, která měla vyhodnotit ekonomické dopady GPS systému. Hodnotil se finanční přínos i hrozba toho, co by se stalo při výpadku. Vyšlo, že výpadek by stál ekonomiku jednu miliardu USD denně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů