www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Inno3D zmínila GeForce RTX 2080 Ti Super

Inno3D zmínila GeForce RTX 2080 Ti Super
, , aktualita
Společnost Inno3D na svých stránkách několikrát zmínila grafickou kartu GeForce RTX 2080 Ti Super, na niž zatím čekáme marně. Nyní se to týká prodejní akce na podporu GeForce RTX a GTX. 
K oblíbeným
reklama
GeForce RTX 2080 Ti Super nejdříve měla být mezi novými kartami firmy NVIDIA přichystanými pro tento rok, ale pak jsme se dozvěděli, že ji očekávat nemáme. Je přitom zřejmé, že NVIDIA by takovou kartu vypustit na trh mohla, ale to by k tomu musela mít důvod a ten nejpádnější by mohla poskytnout konkurence. Jenomže Radeony, které by ohrozily dnešní hi-end, mají dorazit až v příštím roce, pokud AMD nepřichystá nějaké velké překvapení. 
 
 
Na stránkách firmy Inno3D se ovšem našly zmínky o GeForce RTX 2080 Ti Super, a to v případě informací o nové akci na podporu prodejů karet GeForce. 
 
Jedná se o Control a Wolfenstein: Youngblood zdarma ke kartám GeForce RTX, PUBG kódy pro GeForce GTX 1600 a pak Call of Duty: Modern Warfare pro GeForce RTX a lepší karty. Tato zvláštní akce přitom už skončila, nicméně o ni nám tu stejně nejde. 
 
Společnost Inno3D později zmínky o GeForce RTX 2080 Ti Super ze svých stránek odstranila, přičemž ten fakt, že jich tam bylo víc, by snad mohl vylučovat prostý překlep, a tak zbývá neinformovanost autora, anebo i to, že se taková karta opravdu chystá, či se o ní alespoň uvažuje. Ostatně nejde o SKU, pro které by si NVIDIA musela připravit něco zvláštního. Prostě by se jen použily plně vybavené čipy TU102, nebo ne plně, ale alespoň lépe s více než 4352 CUDA jádry. Však kdo ví, jak dobře jsou na tom tato GPU, která NVIDIA rozesílá svým AIB partnerům pro karty GeForce RTX 2080 Ti a zda není možné mávnutím proutku, čili jednoduchou úpravou, odemknout další části čipu a vytvořit z dnešních karet Ti karty Ti Super?
 
Chybí tu ale právě ona jedna podstatná věc, a sice důvod něco takového udělat. Zatím tak můžeme čekat na karty z opačného konce spektra, a sice GTX 1660 Super a snad i GTX 1650 Ti. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane
Soudní proces mezi Elonem Muskem a záchranářem Vernem Unsworthem skončil. Tweet s nařčením z pedofilie soud neshledal takovým, aby Unsworth vyhrál a s tím i získal až 190 mil. USD, které žádal jako odškodnění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii" Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii"
Astronomům se povedlo díky sledování hvězd v cizí galaxii určit hmotnost tamní černé díry, která se ukázala jako dosud největší, jakou se podařilo najít. Hubble se vedle toho podíval na známý Hoagův objekt.
Včera, aktualita, Jan Vítek
G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech
Server Techspot si vyzkoušel mobilní grafiku v procesoru Core i7-1065G7 generace Ice Lake. Jedná se o třídu G11 Iris Plus, která představuje to nejlepší, co Intel mezi iGPU dosud vyrobil. Jak se ukáže ve hrách?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře