www.svethardware.cz
>
>
>

Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU

Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU
, , aktualita
Raja Koduri nedávno zval šikovné vývojáře do svého týmu a sliboval jim, že nebudou prostě jen pracovat, ale stanou se součástí hnutí. Nyní něčím podobným Intel láká i širokou veřejnost, a to na "The Odyssey". 
K oblíbeným
reklama
Plány Intelu na vývoj nových desktopových GPU na samostatných kartách ukazují, že Raja Koduri to chce dělat "jinak" než doposud. Můžeme za tím vidět jen snahu marketingového oddělení postupně budovat povědomí a zkrátka hype, ovšem stojí za to se podívat alespoň na to, co k tomu Intel může říci. 
 
 
Jak už bylo řečeno, nedávno Intel lákal nové pracovníky, aby se stali členy hnutí a nyní se v podstatě se stejnou výzvou zaměřil na širokou veřejnost, ovšem nepoužil slovo hnutí, ale odyseu. Už to nám může prozradit, že má jít o nějakou cestu, na jejímž konci přijde na světlo světa produkt, na jehož vývoji se má podílet i samotná veřejnost, respektive z ní vytvořená komunita. 
 
Pod The Odyssey se skrývá celý nový program čítající především nově stanovené kanály pro komunikaci mezi komunitou a vedením vývoje grafických čipů Intelu. Patřit do toho budou také nové neupřesněné události, takže si lze představit různé výzvy, soutěže, atp. Jinými slovy, Intel chce vědět, co po něm zákazníci chtějí a hodlá jim naslouchat. Otázka je, čeho se to může týkat, protože pokud Raja Koduri skutečně chce v příštím roce přijít na trh s novým samostatným GPU s konkurenceschopným výkonem, to už aby měl pomalu připravený jeho návrh. 
 
The Odyssey bychom tak mohli přirovnat k programu Insider společnosti Microsoft. Intel bude využívat jejich nápady a zpětnou vazbu a na oplátku nabídne možnost nahlédnout pod pokličku a nechat se zasvětit do vývoje vizuálních technologií. Účastníci se také jako první dostanou k nejnovějším zprávám, nabídkám a soutěžím. To bude zahrnovat také bulletin Intel Gaming Access s VIP přístupem ke zboží za výhodné ceny, dárkům, novinkám ze světa her, atd. 
 
Zaregistrovat se může každý jen s využitím svého jména, e-mailové adresy a s údajem země původu, takže s oním "VIP" to nebude tak horké. Pak už bude záležet na každém zvlášť, jak se svého členství zhostí, každopádně je zřejmé, že tu máme nový Intel, který se opět začal více věnovat běžným zákazníkům, opět se rozpovídal o svých plánech a je celkem jasné, čemu za to vděčíme. 
 
Zdroj: Intel


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková