www.svethardware.cz
>
>
>
>

InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX

InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX
, , aktualita
InWin si připravuje pod prostým označením 925 velkou skříň formátu Full Tower, která je tak určena pro výkonné PC sestavy. Sama nabídne krom potřebného místa mohutné tělo z broušeného hliníku. 
K oblíbeným
reklama
Model InWin 925 zcela jasně navazuje na "supervěž" 928, která byla představena na letošním CES. Můžeme tak očekávat, že model 925 bude o něco jednodušší či hůře vybavený, ale také levnější. I tak jde ale o velkou skříň, která je určena pro základní desky do formátu E-ATX a kdo bude chtít, může si do ní nainstalovat třeba jen Mini-ITX desku. Tomu nám nic nebrání, snad jen zdravý rozum.  
 
 
Design skříní 925 a 928 je také velice podobný, což platí především o provedení vnějších panelů z broušeného hliníkového plechu. V duchu moderní doby se zde nezapomnělo na průhledné sklo namísto kovové bočnice. To dle snímků ani není nijak zvlášť zabarvené, skoro jako by tam ani nebylo. 
 
 
I díky tomuto sklu pak bude mít InWin 925 výslednou hmotnost 17,8 kg, což je na prázdnou skříň celkem dost a s nainstalovanými komponentami se snadno dostaneme na úroveň pytlu cementu. Ovšem není divu, i když je hliník lehčí než ocel, výrobce použil 4mm tlusté panely. Ten přední má na sobě pouze malé logo InWin s RGB podsvícením (lze synchronizovat se systémy firem Asus, MSI, Gigabyte a ASRock) a jinak se o světlo starají všemožné ventilátory umístěné po třech vepředu, vzadu i nahoře. A to je trošku podivné uspořádání, když si uvědomíme, že zvenčí vůbec nejsou vidět záslepky karet. 
 
 
Ty se ovšem nachází na obvyklém místě, jen jsou ze zadní strany přikryty trojicí ventilátorů, což vypadá z hlediska chlazení zajímavě, ale pohodlný přístup k zadním konektorům desky a karet to rozhodně nezajistí. 
 
Jak ukazuje třetí obrázek, maximální rozměry desky jsou 305 x 330 mm, což je opravdový standard E-ATX. To je důležité si uvědomit při koupi takové skříně, protože pod daným formátem si jejich výrobci často představují cokoliv, co je jen trošku širší než ATX. Dále tu máme možnost instalovat až 420 mm dlouhé karty a také je lze umístit vertikálně. 
 
 
Přední I/O panel nabízí krom vypínače 1x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2x USB3.0 a HD Audio. Nemáme tu žádné mechanikové pozice, pouze vnitřní pro čtyři 3,5" zařízení a tři 2,5". Jak už bylo uvedeno, nahoře, vepředu i vzadu máme tři 120mm pozice využitelné vepředu pro až 280mm radiátor (360mm bez HDD klecí) a 360mm horní radiátor. 
 
InWin 925 se dostane do evropských obchodů ještě tento měsíc s cenou 500 eur. 
 
Zdroj: InWin


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Windows Latest: Microsoft zbaví Windows 10 živých dlaždic Windows Latest: Microsoft zbaví Windows 10 živých dlaždic
Dle Windows Latest se Microsoft chystá systémy Windows 10 zbavit tzv. živých dlaždic, čili Live Tiles. V podstatě se tak vrátí k obvyklému provedení s prostými ikonami, přičemž nedávno jsme se podívali na jejich novou sadu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Koronavirus ohrožuje dodávky pamětí, ceny komponent rostou Koronavirus ohrožuje dodávky pamětí, ceny komponent rostou
Nedávno jsme se mohli dozvědět, že ceny pamětí by mohly kvůli koronaviru spíše klesat, ovšem to se ještě nevědělo o šířícím se Covid-19 na území Jižní Koreje. Nyní už začíná ohrožovat výrobu ve firmách Samsung a SK Hynix.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD uvádí dva nové Ryzen Embedded pro minipočítače AMD uvádí dva nové Ryzen Embedded pro minipočítače
AMD přináší na trh dva nové modely APU Ryzen Embedded R1000, a to konkrétně R1305G a R1102G. Ty jsou určeny pro slabší Mini PC a zaujmou už svou nízkou spotřebou a TDP 6 až 10 W.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Evropská komise chce po členech přejít z WhatsAppu na Signal, je bezpečnější Evropská komise chce po členech přejít z WhatsAppu na Signal, je bezpečnější
Evropská komise nevěří běžně používaným komunikátorům, jako jsou Messenger, WhatsApp nebo Apple iMessage, přestože mnohé mají end-to-end šifrování. Svým členům výrazně doporučuje přejít na Signal.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Organizátoři Computexu 2020 stále věří, že show proběhne dle plánu Organizátoři Computexu 2020 stále věří, že show proběhne dle plánu
Tchaj-wan čelil šířící se nákaze Covid-19 z pevninské Číny jako jeden z prvních, ale dosud nebyl nijak významně zasažen. Připomíná to i prezident a CEO organizace TAITRA, která pořádá veletrh Computex. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář