www.svethardware.cz
>
>
>
>

InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX

InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX
, , aktualita
InWin si připravuje pod prostým označením 925 velkou skříň formátu Full Tower, která je tak určena pro výkonné PC sestavy. Sama nabídne krom potřebného místa mohutné tělo z broušeného hliníku. 
K oblíbeným
reklama
Model InWin 925 zcela jasně navazuje na "supervěž" 928, která byla představena na letošním CES. Můžeme tak očekávat, že model 925 bude o něco jednodušší či hůře vybavený, ale také levnější. I tak jde ale o velkou skříň, která je určena pro základní desky do formátu E-ATX a kdo bude chtít, může si do ní nainstalovat třeba jen Mini-ITX desku. Tomu nám nic nebrání, snad jen zdravý rozum.  
 
 
Design skříní 925 a 928 je také velice podobný, což platí především o provedení vnějších panelů z broušeného hliníkového plechu. V duchu moderní doby se zde nezapomnělo na průhledné sklo namísto kovové bočnice. To dle snímků ani není nijak zvlášť zabarvené, skoro jako by tam ani nebylo. 
 
 
I díky tomuto sklu pak bude mít InWin 925 výslednou hmotnost 17,8 kg, což je na prázdnou skříň celkem dost a s nainstalovanými komponentami se snadno dostaneme na úroveň pytlu cementu. Ovšem není divu, i když je hliník lehčí než ocel, výrobce použil 4mm tlusté panely. Ten přední má na sobě pouze malé logo InWin s RGB podsvícením (lze synchronizovat se systémy firem Asus, MSI, Gigabyte a ASRock) a jinak se o světlo starají všemožné ventilátory umístěné po třech vepředu, vzadu i nahoře. A to je trošku podivné uspořádání, když si uvědomíme, že zvenčí vůbec nejsou vidět záslepky karet. 
 
 
Ty se ovšem nachází na obvyklém místě, jen jsou ze zadní strany přikryty trojicí ventilátorů, což vypadá z hlediska chlazení zajímavě, ale pohodlný přístup k zadním konektorům desky a karet to rozhodně nezajistí. 
 
Jak ukazuje třetí obrázek, maximální rozměry desky jsou 305 x 330 mm, což je opravdový standard E-ATX. To je důležité si uvědomit při koupi takové skříně, protože pod daným formátem si jejich výrobci často představují cokoliv, co je jen trošku širší než ATX. Dále tu máme možnost instalovat až 420 mm dlouhé karty a také je lze umístit vertikálně. 
 
 
Přední I/O panel nabízí krom vypínače 1x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2x USB3.0 a HD Audio. Nemáme tu žádné mechanikové pozice, pouze vnitřní pro čtyři 3,5" zařízení a tři 2,5". Jak už bylo uvedeno, nahoře, vepředu i vzadu máme tři 120mm pozice využitelné vepředu pro až 280mm radiátor (360mm bez HDD klecí) a 360mm horní radiátor. 
 
InWin 925 se dostane do evropských obchodů ještě tento měsíc s cenou 500 eur. 
 
Zdroj: InWin


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: září 2020 Doporučené PC sestavy: září 2020
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek34 komentářů
Děravá herní myš Glorious Model O přichází v bezdrátové verzi Děravá herní myš Glorious Model O přichází v bezdrátové verzi
Ultralehká herní myš Glorious Model O, která si své zákazníky získala i na českém trhu, byla oznámena v nové verzi. Vzhledem k nízké hmotnosti jen 69 g nemohl výrobce použít příliš velkou baterii, přesto se výdrž podařilo dostat na 71 hodin.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Pevné disky WD Red Pro nově ve 16TB a 18TB variantách Pevné disky WD Red Pro nově ve 16TB a 18TB variantách
Společnost WD rozšiřuje nabídku pevných disků pro NASy řady Red Pro o další dva modely. Doposud bylo maximem 14 TB, nově však bude možné koupit i varianty s vyššími kapacitami 16 TB a 18 TB.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval
Kosmická společnost SpaceX poslední dobou kromě jiného také usilovně pracuje na vývoji kosmické lodi Starship. Jednotlivé prototypy prochází různými testy, nyní je na řadě SN8 a jeho let do 15 kilometrů namísto původních 18 km. 
26.9.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další
Pokud nehodláte používat PlayStation 5 pouze k hraní her, ale jako všestranné centrum domácí zábavy, potěší vás podpora populárních aplikací pro streamování hudby a videí. Nejasno zatím zůstává nad Dolby Vision a Dolby Atmos.
26.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik