www.svethardware.cz
>
>
>
>

InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX

InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX
, , aktualita
InWin si připravuje pod prostým označením 925 velkou skříň formátu Full Tower, která je tak určena pro výkonné PC sestavy. Sama nabídne krom potřebného místa mohutné tělo z broušeného hliníku. 
K oblíbeným
reklama
Model InWin 925 zcela jasně navazuje na "supervěž" 928, která byla představena na letošním CES. Můžeme tak očekávat, že model 925 bude o něco jednodušší či hůře vybavený, ale také levnější. I tak jde ale o velkou skříň, která je určena pro základní desky do formátu E-ATX a kdo bude chtít, může si do ní nainstalovat třeba jen Mini-ITX desku. Tomu nám nic nebrání, snad jen zdravý rozum.  
 
 
Design skříní 925 a 928 je také velice podobný, což platí především o provedení vnějších panelů z broušeného hliníkového plechu. V duchu moderní doby se zde nezapomnělo na průhledné sklo namísto kovové bočnice. To dle snímků ani není nijak zvlášť zabarvené, skoro jako by tam ani nebylo. 
 
 
I díky tomuto sklu pak bude mít InWin 925 výslednou hmotnost 17,8 kg, což je na prázdnou skříň celkem dost a s nainstalovanými komponentami se snadno dostaneme na úroveň pytlu cementu. Ovšem není divu, i když je hliník lehčí než ocel, výrobce použil 4mm tlusté panely. Ten přední má na sobě pouze malé logo InWin s RGB podsvícením (lze synchronizovat se systémy firem Asus, MSI, Gigabyte a ASRock) a jinak se o světlo starají všemožné ventilátory umístěné po třech vepředu, vzadu i nahoře. A to je trošku podivné uspořádání, když si uvědomíme, že zvenčí vůbec nejsou vidět záslepky karet. 
 
 
Ty se ovšem nachází na obvyklém místě, jen jsou ze zadní strany přikryty trojicí ventilátorů, což vypadá z hlediska chlazení zajímavě, ale pohodlný přístup k zadním konektorům desky a karet to rozhodně nezajistí. 
 
Jak ukazuje třetí obrázek, maximální rozměry desky jsou 305 x 330 mm, což je opravdový standard E-ATX. To je důležité si uvědomit při koupi takové skříně, protože pod daným formátem si jejich výrobci často představují cokoliv, co je jen trošku širší než ATX. Dále tu máme možnost instalovat až 420 mm dlouhé karty a také je lze umístit vertikálně. 
 
 
Přední I/O panel nabízí krom vypínače 1x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2x USB3.0 a HD Audio. Nemáme tu žádné mechanikové pozice, pouze vnitřní pro čtyři 3,5" zařízení a tři 2,5". Jak už bylo uvedeno, nahoře, vepředu i vzadu máme tři 120mm pozice využitelné vepředu pro až 280mm radiátor (360mm bez HDD klecí) a 360mm horní radiátor. 
 
InWin 925 se dostane do evropských obchodů ještě tento měsíc s cenou 500 eur. 
 
Zdroj: InWin


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Core i5-11400 v testech, jaký výkon dostaneme oproti Core i5-10400? Core i5-11400 v testech, jaký výkon dostaneme oproti Core i5-10400?
Po světě už kolují nové procesory Intel Rocket Lake-S a také se testují a my se můžeme dívat na výsledky těchto testů. Mnohé potenciální zákazníky bude jistě zajímat model Core i5-11400 coby levnější šestijádro. A co dostanou? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Letos se mezi výrobce GPU zařadí až osm dalších firem Letos se mezi výrobce GPU zařadí až osm dalších firem
Před řadou let jsme si mohli při koupi nové grafické karty vybírat z celé řady firem, které vyráběly své vlastní grafické čipy založené na vlastních architekturách. Tato rozmanitost postupem času ale zmizela. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Do Intelu se vrátil hlavní autor procesorové architektury Nehalem Do Intelu se vrátil hlavní autor procesorové architektury Nehalem
Povídá se, že Intel se potýká také s odlivem schopných pracovníků, kteří jsou frustrováni aktuální situací ve firmě. Mezi ně má patřit také známý Jim Keller, ačkoliv sám mluví jen o osobních důvodech. Nyní se ale naopak vrací jeden z veteránů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Valve i jiní dostávají pokutu za geoblocking v EU Valve i jiní dostávají pokutu za geoblocking v EU
Evropská komise se rozhodla potrestat společnost Valve i další firmy za geoblocking v Evropské Unii. Jde i o několikamilionové pokuty za to, že nám firmy v rámci EU znemožňují nakupovat software za ceny platící v jiných zemích. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA zvyšuje ceny svých GeForce FE i v Evropě NVIDIA zvyšuje ceny svých GeForce FE i v Evropě
Stále více se ukazuje, že trh s grafickými kartami je v ještě horším stavu než na konci minulého roku. Po zprávě o návratu turingovských RTX 2060 (Super) za vyšší cenu tu máme další informaci o tom, že sama NVIDIA zdražila své karty FE. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře