Jak se vyvíjí Command & Conquer Remastered?

Jak se vyvíjí Command & Conquer Remastered?
, , aktualita
Už od loňského října víme o tom, že se v Electronic Arts pracuje na remasterované verzi hry Command & Conquer, která pomohla zpopularizovat žánr real-time strategií (RTS). Dozvíme se něco nového o tomto projektu?
K oblíbeným
reklama
Vedle remasterované verze původního Command & Conquer se mluvilo také o tom, že si Electronic Arts možná přichystají i návrat celé série, čili zbrusu nový díl. Nicméně nyní se budeme bavit pouze o staronové verzi, kterou nám na Gamescomu přiblížil producent Jim Vessella. Ukázal také nové snímky z přepracovávané hry. 
 
 
Vesella uvedl především to, že jeho tým se blíží dokončení druhého vytyčeného milníku a že v minulých týdnech byl učiněn velký pokrok, což tedy sice zní povzbudivě, ale dohromady nám to neřekne nic o tom, v jakém stavu celý proces remasterování je. Dozvíme se ale také, že kampaň strany GDI se velice blíží stavu, v němž by se dala označit za alfaverzi, takže dle toho lze říci, že hotovo ještě zdaleka není. 
 
 
Jak to vypadá, Command & Conquer Remastered nebude pouze o přepracované grafice a zajištění kompatibility s moderními systémy. První obrázek ukazuje upravený přehled celé kampaně, který má umožnit hráčům ji lépe sledovat a mít přehled o svém postupu. Máme tu tak dokončené a nedokončené mise, mezi nimiž se budeme rozhodovat. 
 
Dle Vesselly se jeho tým vývojářů v tomto případě inspiroval klasickou Gold Edition a jejím hlavním menu, takže sice půjde o novinku, která ovšem bude mít základ v jedné z minulých her dané série.
 
A ještě něco tu máme. Stále v prvním snímku můžete vidět nad seznamem misí čtyři tlačítka, z nichž poslední je zašedlé a ukazuje dinosaura. Má jít o jisté dinosauří mise inspirované filmem Jurský park. 
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou
Zakladatel Mozilly Brendan Eich přichází s dalším svým zajímavým produktem. Představil finální verzi prohlížeče Brave, který cílí nejen na soukromí, ale také na reklamy. Za jejich sledování vám bude platit vlastní kryptoměnou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů
Ochota firem se dělit o testovací vzorky svého nového hardwaru se případ od případu značně liší. AMD s velkou ochotou poskytovalo celé testovací sestavy v případě prvních dvou generací Ryzenů. Nyní je to už mnohem horší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11 NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11
O NUC v podání firmy AMD bychom asi správně neměli mluvit, neboť to je formát vymyšlený Intelem pro jeho vlastní minipočítače. Nicméně označení NUC už se vžilo pro malé desktopy určité velikosti a ty nyní konečně dorazí s Ryzeny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows
Společnost IBM zveřejnila závěry svého interního experimentu, který zkoumal výkon zaměstnanců vybavených počítači Mac s příslušným operačním systémem a klasickými PC se systémem Windows. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2 Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2
Rockstar Games tentokrát nepředvedli bezproblémové vypuštění přeportovaného titulu z konzolí na PC. K tomu má nová hra Red Dead Redemption 2 pro osobní počítače daleko. Slíbena byla ale náprava. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře