Jak se vyvíjí Command & Conquer Remastered?

Jak se vyvíjí Command & Conquer Remastered?
, , aktualita
Už od loňského října víme o tom, že se v Electronic Arts pracuje na remasterované verzi hry Command & Conquer, která pomohla zpopularizovat žánr real-time strategií (RTS). Dozvíme se něco nového o tomto projektu?
K oblíbeným
reklama
Vedle remasterované verze původního Command & Conquer se mluvilo také o tom, že si Electronic Arts možná přichystají i návrat celé série, čili zbrusu nový díl. Nicméně nyní se budeme bavit pouze o staronové verzi, kterou nám na Gamescomu přiblížil producent Jim Vessella. Ukázal také nové snímky z přepracovávané hry. 
 
 
Vesella uvedl především to, že jeho tým se blíží dokončení druhého vytyčeného milníku a že v minulých týdnech byl učiněn velký pokrok, což tedy sice zní povzbudivě, ale dohromady nám to neřekne nic o tom, v jakém stavu celý proces remasterování je. Dozvíme se ale také, že kampaň strany GDI se velice blíží stavu, v němž by se dala označit za alfaverzi, takže dle toho lze říci, že hotovo ještě zdaleka není. 
 
 
Jak to vypadá, Command & Conquer Remastered nebude pouze o přepracované grafice a zajištění kompatibility s moderními systémy. První obrázek ukazuje upravený přehled celé kampaně, který má umožnit hráčům ji lépe sledovat a mít přehled o svém postupu. Máme tu tak dokončené a nedokončené mise, mezi nimiž se budeme rozhodovat. 
 
Dle Vesselly se jeho tým vývojářů v tomto případě inspiroval klasickou Gold Edition a jejím hlavním menu, takže sice půjde o novinku, která ovšem bude mít základ v jedné z minulých her dané série.
 
A ještě něco tu máme. Stále v prvním snímku můžete vidět nad seznamem misí čtyři tlačítka, z nichž poslední je zašedlé a ukazuje dinosaura. Má jít o jisté dinosauří mise inspirované filmem Jurský park. 
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala