Jak se vyvíjí Command & Conquer Remastered?

Jak se vyvíjí Command & Conquer Remastered?
, , aktualita
Už od loňského října víme o tom, že se v Electronic Arts pracuje na remasterované verzi hry Command & Conquer, která pomohla zpopularizovat žánr real-time strategií (RTS). Dozvíme se něco nového o tomto projektu?
K oblíbeným
reklama
Vedle remasterované verze původního Command & Conquer se mluvilo také o tom, že si Electronic Arts možná přichystají i návrat celé série, čili zbrusu nový díl. Nicméně nyní se budeme bavit pouze o staronové verzi, kterou nám na Gamescomu přiblížil producent Jim Vessella. Ukázal také nové snímky z přepracovávané hry. 
 
 
Vesella uvedl především to, že jeho tým se blíží dokončení druhého vytyčeného milníku a že v minulých týdnech byl učiněn velký pokrok, což tedy sice zní povzbudivě, ale dohromady nám to neřekne nic o tom, v jakém stavu celý proces remasterování je. Dozvíme se ale také, že kampaň strany GDI se velice blíží stavu, v němž by se dala označit za alfaverzi, takže dle toho lze říci, že hotovo ještě zdaleka není. 
 
 
Jak to vypadá, Command & Conquer Remastered nebude pouze o přepracované grafice a zajištění kompatibility s moderními systémy. První obrázek ukazuje upravený přehled celé kampaně, který má umožnit hráčům ji lépe sledovat a mít přehled o svém postupu. Máme tu tak dokončené a nedokončené mise, mezi nimiž se budeme rozhodovat. 
 
Dle Vesselly se jeho tým vývojářů v tomto případě inspiroval klasickou Gold Edition a jejím hlavním menu, takže sice půjde o novinku, která ovšem bude mít základ v jedné z minulých her dané série.
 
A ještě něco tu máme. Stále v prvním snímku můžete vidět nad seznamem misí čtyři tlačítka, z nichž poslední je zašedlé a ukazuje dinosaura. Má jít o jisté dinosauří mise inspirované filmem Jurský park. 
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Windows 10 čeká v roce 2021 proměna UI. Co přinese projekt „Sun Valley“? Windows 10 čeká v roce 2021 proměna UI. Co přinese projekt „Sun Valley“?
Microsoft pro příští rok chystá snad největší změny vzhledu Windows 10 od jeho vydání. Projekt s kódovým označením „Sun Valley“ údajně promění Průzkumníka souborů, nabídku Start i další součásti.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik9 komentářů
Opět se proslýchá, že Apple pracuje na vlastním vyhledávači Opět se proslýchá, že Apple pracuje na vlastním vyhledávači
Už roky se spekuluje, že Apple chystá vlastní vyhledávač, který by narušil dominanci společnosti Google. Nyní se objevují další informace, které tyto dohady zesilují a Applebot by se snad mohl stát základem nového vyhledávače.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NASA Perseverance je v půli své cesty na Mars NASA Perseverance je v půli své cesty na Mars
NASA hlásí, že vesmírné plavidlo s roverem Perseverance na palubě už má za sebou půlku své cesty, která vede k Marsu. Už mu tak zbývá urazit "pouze" 235 milionů kilometrů, než vstoupí do atmosféry a půjde na přistání. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
RTX 3070 se chystají k prodeji, Gigabyte představuje své modely RTX 3070 se chystají k prodeji, Gigabyte představuje své modely
Dnes vstoupí do prodeje grafická karta GeForce RTX 3070, což bude možná trošku zastíněno dozvuky včerejší prezentace nových Radeonů, ale to plným právem. Gigabyte již své modely představil, ovšem jak jsou na tom zásoby v obchodech? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
HyperX Pulsefire Haste: lehká herní myš se symetrickým tělem HyperX Pulsefire Haste: lehká herní myš se symetrickým tělem
Od HyperX se na trh dostává nová herní myš, která představuje další odlehčený model využívající děravý plášť. HyperX Pulsefire Haste má také symetrické tělo, ovšem přesto se nebude hodit levákům stejně dobře jako pravákům.
Dnes, aktualita, Jan Vítek