Jak se vyvíjí Command & Conquer Remastered?

Jak se vyvíjí Command & Conquer Remastered?
, , aktualita
Už od loňského října víme o tom, že se v Electronic Arts pracuje na remasterované verzi hry Command & Conquer, která pomohla zpopularizovat žánr real-time strategií (RTS). Dozvíme se něco nového o tomto projektu?
K oblíbeným
reklama
Vedle remasterované verze původního Command & Conquer se mluvilo také o tom, že si Electronic Arts možná přichystají i návrat celé série, čili zbrusu nový díl. Nicméně nyní se budeme bavit pouze o staronové verzi, kterou nám na Gamescomu přiblížil producent Jim Vessella. Ukázal také nové snímky z přepracovávané hry. 
 
 
Vesella uvedl především to, že jeho tým se blíží dokončení druhého vytyčeného milníku a že v minulých týdnech byl učiněn velký pokrok, což tedy sice zní povzbudivě, ale dohromady nám to neřekne nic o tom, v jakém stavu celý proces remasterování je. Dozvíme se ale také, že kampaň strany GDI se velice blíží stavu, v němž by se dala označit za alfaverzi, takže dle toho lze říci, že hotovo ještě zdaleka není. 
 
 
Jak to vypadá, Command & Conquer Remastered nebude pouze o přepracované grafice a zajištění kompatibility s moderními systémy. První obrázek ukazuje upravený přehled celé kampaně, který má umožnit hráčům ji lépe sledovat a mít přehled o svém postupu. Máme tu tak dokončené a nedokončené mise, mezi nimiž se budeme rozhodovat. 
 
Dle Vesselly se jeho tým vývojářů v tomto případě inspiroval klasickou Gold Edition a jejím hlavním menu, takže sice půjde o novinku, která ovšem bude mít základ v jedné z minulých her dané série.
 
A ještě něco tu máme. Stále v prvním snímku můžete vidět nad seznamem misí čtyři tlačítka, z nichž poslední je zašedlé a ukazuje dinosaura. Má jít o jisté dinosauří mise inspirované filmem Jurský park. 
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář