reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?

Kanál o zbraních se po zákazu na YouTube přesunul i na Pornhub

, , aktualita
Kanál o zbraních se po zákazu na YouTube přesunul i na Pornhub
YouTube v těchto dnech opět plní zpravodajské stránky. Nejdříve jsme se dozvěděli o jeho reklamních plánech spojených s hudbou a videoklipy a nyní se můžeme podívat, kam také mohou utéct kanály zabývající se střelnými zbraněmi. 
YouTube se rozhodl, že zvýší počet reklam, a to s cílem rovnou frustrovat ty lidi, kteří bezplatně využívají tuto službu pro poslech hudby. V těchto dnech a týdnech jsou ale opět velkým tématem také zbraně v USA i jejich propagace, jak se stále hledá hlavní viník neustále se opakujících střeleb na školách. Američané si pochopitelně na své právo držet zbraň sáhnout nenechají, a tak to někdy odnesou počítačové hry a jindy zase komerčně založené i DIY kanály na YouTube. 
 
 
Právě ty už mají na této službě utrum, neboť YouTube už na svém serveru nepovolí nic, co by podporovalo prodej střelných zbraní nebo jejich příslušenství. Jeden z nejznámějších zbraňových kanálů s názvem InRange TV se tak přesunul, a to ne pouze na nějakou další obecnou službu pro zveřejňování videomateriálů, ale i na Pornhub, známý to porno server. 
 
InRange TV se zabývá diskuzemi a recenzováním především střelných zbraní a jejich příslušenstvím a na svém Facebooku ohlásil, že tímto krokem "decentralizuje" svou distribuci videomateriálů, které budou k vidění ještě na Full30, Facebooku a BitChute. Co se týče Pornhubu, kanál InRange TV oznámil, že se nebude snažit své působení na něm zpeněžovat a že ostatně jeho zástupci ani netuší, jako to v jeho případě chodí. Hledají jen "bezpečný přístav pro svůj obsah a pro naše diváky". 
 
Dosud bylo na Pornhubu kanálem InRange TV zveřejněno jen několik videí, jež nesou názvy jako "Glock 19 vs. Hudson H9" nebo "What is The Best Gun For Men?", kde si také stěžují na změnu podmínek serveru YouTube, které nazývají zákeřnými a rozmarnými. 
 
Samotnému vedení Pornhubu je takováto aktivita nejspíše zcela volná, neboť v jeho podmínkách není nic o tom, že by zveřejňovaná videa musela být pouze "o tom jednom". V každém případě se ukazuje, že zákaz zbraní na YouTube dokáže daný problém jen přesunout jinam, pokud tedy můžeme vůbec mluvit o problému, jako spíše o zástupném problému. 
 
Zdroj: Motherboard 


reklama
reklama
reklama
reklama