Larian zastavuje práci na Divinity: Fallen Heroes, na co se soustředí?

Larian zastavuje práci na Divinity: Fallen Heroes, na co se soustředí?
, , aktualita
Larian Studios můžeme vidět jako novodobé Black Isle a právě i díky němu je žánr cRPG stále živý a zdravý. Nicméně to si asi nebudou myslet lidé, kteří čekali na Divinity: Fallen Heroes chystané už na příští měsíc.
K oblíbeným
reklama
Vývojáři z Larian Studios naposledy zaujali velice povedeným RPG Divinity: Original Sin 2, k němuž se měl vztahovat titul Divinity: Fallen Heroes jako spinoff zaměřený na taktické souboje s dobře známým herním systémem a pravděpodobně ještě notně vylepšeným. Dočkat jsme se měli už během příštího měsíce, ale nyní se dozvídáme, že tato hra byla uložena k ledu, a to na neurčito. Jaká je příčina, to asi není těžké uhodnout. 
 
 
Larian Studios totiž nedávno ohlásily, že vyvíjejí Baldur's Gate III, čili hru, která je více než kdy jindy řadí po bok Black Isle či BioWare a my jsme už v podstatě ani nedoufali, že nástupce prvního a druhého dílu kdy přijde na trh. Po překvapivém červnovém ohlášení ale bylo zatím ticho po pěšině, i když se už řadu dnů objevují informace, že se už velice brzy dočkáme dalších novinek o této hře. Nyní to je ale zatím pouze ta zpráva, že se zastavuje vývoj Divinity: Fallen Heroes, na níž pracovalo také studio Logic Artists. 
 
Vývojáři prý zjistili, že by bylo pro dokončení této hry zapotřebí ještě hodně času a práce, aby byl výsledek zábavný a hodnotný, takže natěšení hráči mají zatím smůlu. Samotní Logic Artists tak začnou pracovat na svých vlastních projektech (Expeditions) a Larian se nyní plně soustředí právě na Baldur's Gate III. A to je na druhou stranu dobře, protože kdyby studio pokazilo tuto hru, mohlo by se rovnou rozpustit a vedení spáchat sebevraždu. S trochou nadsázky, samozřejmě. 
 
Od Larian se tak dnes opět dozvídáme, že novinky o Baldur’s Gate 3 budou zveřejněny brzy a hráči čekající na Divinity: Fallen Heroes byli ubezpečeni, že tato hra se na trh nakonec dostane. Co je zatím naprosto nejasné, je to, v jakém stádiu se nachází vývoj Baldur’s Gate 3 a kdy bychom mohli tuto hru očekávat na trhu. Vzhledem k tomu, že už byla ohlášena jako jeden z vedoucích titulů připravovaných pro platformu Google Stadia, tak osobně věřím, že by to mělo být někdy v příštím roce. 
 
Zdroj: Guru3D


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple Mac šlo hacknout přes zazipovaný dokument z Microsoft Office Apple Mac šlo hacknout přes zazipovaný dokument z Microsoft Office
Bezpečnostní výzkumník Patrick Wardle, který kdysi pracoval v NSA, objevil chybu v operačním systému macOS i kancelářském balíku Microsoft Office. Spolu dokázaly nabídnout hackerům cestu do systému.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Další únik potvrzuje DDR5 pro Intel Alder Lake, mohl by tak předběhnout AMD Další únik potvrzuje DDR5 pro Intel Alder Lake, mohl by tak předběhnout AMD
Intel připravuje mnoho nových generací procesorů a jednou z novinek bude Alder Lake. Nyní se objevil další únik, který opětovně potvrdil, že by tyto procesory měly podporovat paměti DDR5 a mít je tak dříve než AMD.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Intel zpět ve světě 5G díky společnému modemu MediaTek T700 Intel zpět ve světě 5G díky společnému modemu MediaTek T700
V listopadu minulého roku se Intel nechal slyšet, že bude spolupracovat s firmou MediaTek na vývoji 5G modemů. Nyní se objevil první plod společné práce, nový 5G modem MediaTek T700 pro laptopy s procesory Intel.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Robot Pepper skenuje obličeje a žádá lidi o nasazení roušky Robot Pepper skenuje obličeje a žádá lidi o nasazení roušky
Roboti pomáhají v době poznamenané pandemií onemocnění covid-19 různými způsoby. Humanoidní robot Pepper například dostal aktualizaci, aby byl schopen rozpoznávat lidské tváře s rouškou a bez roušky.
7.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková4 komentáře
Gigabyte G242-Z11 dostává AMD EPYC, NVIDIA A100 a PCIe 4.0 Gigabyte G242-Z11 dostává AMD EPYC, NVIDIA A100 a PCIe 4.0
Gigabyte představil nový HPC server, který využívá služeb výkonného 64jádrového procesoru AMD EPYC 7H12 i několika GPU, např. NVIDIA Ampere A100. To vše navíc doplňuje podpora rychlého rozhraní PCIe 4.0.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala