Larian zastavuje práci na Divinity: Fallen Heroes, na co se soustředí?

Larian zastavuje práci na Divinity: Fallen Heroes, na co se soustředí?
, , aktualita
Larian Studios můžeme vidět jako novodobé Black Isle a právě i díky němu je žánr cRPG stále živý a zdravý. Nicméně to si asi nebudou myslet lidé, kteří čekali na Divinity: Fallen Heroes chystané už na příští měsíc.
K oblíbeným
reklama
Vývojáři z Larian Studios naposledy zaujali velice povedeným RPG Divinity: Original Sin 2, k němuž se měl vztahovat titul Divinity: Fallen Heroes jako spinoff zaměřený na taktické souboje s dobře známým herním systémem a pravděpodobně ještě notně vylepšeným. Dočkat jsme se měli už během příštího měsíce, ale nyní se dozvídáme, že tato hra byla uložena k ledu, a to na neurčito. Jaká je příčina, to asi není těžké uhodnout. 
 
 
Larian Studios totiž nedávno ohlásily, že vyvíjejí Baldur's Gate III, čili hru, která je více než kdy jindy řadí po bok Black Isle či BioWare a my jsme už v podstatě ani nedoufali, že nástupce prvního a druhého dílu kdy přijde na trh. Po překvapivém červnovém ohlášení ale bylo zatím ticho po pěšině, i když se už řadu dnů objevují informace, že se už velice brzy dočkáme dalších novinek o této hře. Nyní to je ale zatím pouze ta zpráva, že se zastavuje vývoj Divinity: Fallen Heroes, na níž pracovalo také studio Logic Artists. 
 
Vývojáři prý zjistili, že by bylo pro dokončení této hry zapotřebí ještě hodně času a práce, aby byl výsledek zábavný a hodnotný, takže natěšení hráči mají zatím smůlu. Samotní Logic Artists tak začnou pracovat na svých vlastních projektech (Expeditions) a Larian se nyní plně soustředí právě na Baldur's Gate III. A to je na druhou stranu dobře, protože kdyby studio pokazilo tuto hru, mohlo by se rovnou rozpustit a vedení spáchat sebevraždu. S trochou nadsázky, samozřejmě. 
 
Od Larian se tak dnes opět dozvídáme, že novinky o Baldur’s Gate 3 budou zveřejněny brzy a hráči čekající na Divinity: Fallen Heroes byli ubezpečeni, že tato hra se na trh nakonec dostane. Co je zatím naprosto nejasné, je to, v jakém stádiu se nachází vývoj Baldur’s Gate 3 a kdy bychom mohli tuto hru očekávat na trhu. Vzhledem k tomu, že už byla ohlášena jako jeden z vedoucích titulů připravovaných pro platformu Google Stadia, tak osobně věřím, že by to mělo být někdy v příštím roce. 
 
Zdroj: Guru3D


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou
Zakladatel Mozilly Brendan Eich přichází s dalším svým zajímavým produktem. Představil finální verzi prohlížeče Brave, který cílí nejen na soukromí, ale také na reklamy. Za jejich sledování vám bude platit vlastní kryptoměnou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů
Ochota firem se dělit o testovací vzorky svého nového hardwaru se případ od případu značně liší. AMD s velkou ochotou poskytovalo celé testovací sestavy v případě prvních dvou generací Ryzenů. Nyní je to už mnohem horší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11 NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11
O NUC v podání firmy AMD bychom asi správně neměli mluvit, neboť to je formát vymyšlený Intelem pro jeho vlastní minipočítače. Nicméně označení NUC už se vžilo pro malé desktopy určité velikosti a ty nyní konečně dorazí s Ryzeny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows
Společnost IBM zveřejnila závěry svého interního experimentu, který zkoumal výkon zaměstnanců vybavených počítači Mac s příslušným operačním systémem a klasickými PC se systémem Windows. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2 Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2
Rockstar Games tentokrát nepředvedli bezproblémové vypuštění přeportovaného titulu z konzolí na PC. K tomu má nová hra Red Dead Redemption 2 pro osobní počítače daleko. Slíbena byla ale náprava. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře