www.svethardware.cz
>
>
>

LG nabízí herní monitor s 240Hz obnovovací frekvencí

LG nabízí herní monitor s 240Hz obnovovací frekvencí
, , aktualita
Pro zákazníky hledající co nejplynulejší obraz si společnost LG připravila nový monitor 27GK750F-B, který nabídne obnovovací frekvenci až 240 Hz. To je čtyřnásobek oproti běžným specifikacím. 
K oblíbeným
reklama
LG 27GK750F-B je vybaven 27" panelem s rozlišením pouze Full HD (1920 x 1080). To je tak na jednu stranu na tak velkou úhlopříčku nízké, ale vzhledem k obnovovací frekvenci jde o vhodný výběr. Však musíme myslet i na to, aby naše počítačová sestava vůbec byla schopna hry tak rychle vykreslovat. A krom toho, jde o monitor s podporou technologie AMD FreeSync, přičemž AMD aktuálně nemá na trhu nejrychlejší herní grafické karty. 
 
 
Není divu, že LG 27GK750F-B využívá panel založený na technologii TN, který má alespoň 8bitové barvy a vedle toho také antireflexní povrch. Zvládne tak zobrazit 16,7 milionu barev a také má slušný jas 400 cd/m2, díky čemuž by mohl být kandidátem na certifikaci VESA DisplayHDR 400, ale o podpoře HDR se zpráva nezmiňuje. 
 
Pozorovací úhly jsou typické pro TN, čili 170° a 160°, odezva šedá-šedá je 2 ms, což má technologie podsvícení Motion Blur Reduction (MBR) srazit na 1 ms, ovšem to nefunguje v tandemu s AMD FreeSync. A jako obvykle tu máme herní funkce jako Black Stabiliser pro vyšší jas v tmavých herních zákoutích a také OSD zaměřovače či různé režimy pro FPS, RTS, atd.
 

Signál můžeme přivést pomocí rozhraní DisplayPort 1.2a (1x) či HDMI 2.0 (2x) a pak tu je dvouportový USB 3.0 hub s posíleným napájením pro rychlejší dobíjení a 3,5mm sluchátkový jack. Z fotografií je také zřejmé, že tento monitor zahrnuje i flexibilní stojan s nastavením výšky, otočení i sklonu. Pak je tu také pivot, podpora VESA a spona pro upoutání kabelů. 
 
Doporučená cena byla stanovena na 550 USD s dostupností od začátku příštího roku. Do nabídky našich obchodů se tento model zatím nedostal. Veškeré specifikace najdete v odkazovaném dokumentu PDF.
 
Zdroj: LG


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper
Společnost BenQ uvedla na trh dva nové monitory GL2480 a GL2780, které dostávají zajímavý režim ePaper. Monitor by tak měl nabídnout pohodlné čtení a zobrazení velmi podobné elektronickému papíru na elektronických čtečkách knih.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei
Ban na společnost Huawei, který uvalila administrativa Donalda Trumpa, může poškodit nejen tuto čínskou společnost, ale do značné míry poškodit i americké firmy. Proti banu tak už lobuje Intel, Qualcomm nebo Xilinx.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek56 komentářů