www.svethardware.cz
>
>
>

LG nabízí herní monitor s 240Hz obnovovací frekvencí

LG nabízí herní monitor s 240Hz obnovovací frekvencí
, , aktualita
Pro zákazníky hledající co nejplynulejší obraz si společnost LG připravila nový monitor 27GK750F-B, který nabídne obnovovací frekvenci až 240 Hz. To je čtyřnásobek oproti běžným specifikacím. 
K oblíbeným
reklama
LG 27GK750F-B je vybaven 27" panelem s rozlišením pouze Full HD (1920 x 1080). To je tak na jednu stranu na tak velkou úhlopříčku nízké, ale vzhledem k obnovovací frekvenci jde o vhodný výběr. Však musíme myslet i na to, aby naše počítačová sestava vůbec byla schopna hry tak rychle vykreslovat. A krom toho, jde o monitor s podporou technologie AMD FreeSync, přičemž AMD aktuálně nemá na trhu nejrychlejší herní grafické karty. 
 
 
Není divu, že LG 27GK750F-B využívá panel založený na technologii TN, který má alespoň 8bitové barvy a vedle toho také antireflexní povrch. Zvládne tak zobrazit 16,7 milionu barev a také má slušný jas 400 cd/m2, díky čemuž by mohl být kandidátem na certifikaci VESA DisplayHDR 400, ale o podpoře HDR se zpráva nezmiňuje. 
 
Pozorovací úhly jsou typické pro TN, čili 170° a 160°, odezva šedá-šedá je 2 ms, což má technologie podsvícení Motion Blur Reduction (MBR) srazit na 1 ms, ovšem to nefunguje v tandemu s AMD FreeSync. A jako obvykle tu máme herní funkce jako Black Stabiliser pro vyšší jas v tmavých herních zákoutích a také OSD zaměřovače či různé režimy pro FPS, RTS, atd.
 

Signál můžeme přivést pomocí rozhraní DisplayPort 1.2a (1x) či HDMI 2.0 (2x) a pak tu je dvouportový USB 3.0 hub s posíleným napájením pro rychlejší dobíjení a 3,5mm sluchátkový jack. Z fotografií je také zřejmé, že tento monitor zahrnuje i flexibilní stojan s nastavením výšky, otočení i sklonu. Pak je tu také pivot, podpora VESA a spona pro upoutání kabelů. 
 
Doporučená cena byla stanovena na 550 USD s dostupností od začátku příštího roku. Do nabídky našich obchodů se tento model zatím nedostal. Veškeré specifikace najdete v odkazovaném dokumentu PDF.
 
Zdroj: LG


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala