www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lian Li uvádí hliníkové PC stoly/skříně s elektrochromickými zatmívacími skly

Lian Li uvádí hliníkové PC stoly/skříně s elektrochromickými zatmívacími skly
, , aktualita
Společnost Lian Li vypustila na trh už řadu hliníkových stolků, které slouží zároveň jako skříně pro PC sestavy. Nové modely DK-05F a DK-04F ale mohou zaujmout svou novou výbavou, a sice elektrochromickým sklem, které můžeme nechat ztmavit. 
K oblíbeným
reklama
Lian Li už má na kontě i stůl DK-05 vybaveny motorky pro nastavení výšky pracovní desky, a právě na něj navazuje model DK-05F, vedle nějž tu bude ještě menší DK-04F: 
 
 
 
 
Nejde ale pouze o nové elektrochromické sklo, které můžeme stiskem tlačítka zcela zatmavit, aby nebyl vidět interiér stolu a jeho sestava. Je tu také možnost lépe ovládat systémové ventilátory včetně RGB podsvícení, jak se ostatně dalo čekat. DK-05 totiž přišel na trh v roce 2017 a to ještě RGB diody nepatřily do povinné výbavy každé komponenty. 
 
 
Nové stoly jsou také určeny pro vodní chlazení a jak ukazuje obrázek nahoře, do DK-05F můžeme nacpat i dvě počítačové sestavy, které budou navíc založeny obě na desce o formátu až E-ATX. Neztratila se ani možnost nastavit výšku desky pomocí motorků s možností zapamatovat si čtyři polohy s výškou mezi 689 a 1175 mm. 
 
 
Vrchní 8mm skla jsou temperovaná (tvrzená) a následující video ukazuje, co lze očekávat od systému zatmívání. Ovládat se budou pomocí tlačítka G, které však bylo umístěno hned u hlavního vypínače, což nemusí být zrovna šťastná volba. 
 
 
Ve výbavě je také panel s portem USB 3.1 typu C (až 10 Gb/s), čtyřmi USB 3.0 typu A a HD audio jacky. Stůl DK-05F pro dvě sestavy navíc nabízí i druhý panel pro sekundární sestavu se dvěma USB 3.0 a audio jacky, samozřejmě vedle vlastního vypínače. 
 
 
Více se dozvíte na stránkách výrobce:
Ceny byly stanoveny na 1499 USD za DK-04F a 1999 USD za DK-05F. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla je popáté v zisku, téměř k tomu nepotřebovala emisní kredity Tesla je popáté v zisku, téměř k tomu nepotřebovala emisní kredity
Automobilce Tesla se daří a Elon Musk si může mnout ruce. Firma má za sebou už 5. ziskové čtvrtletí v řadě za sebou. Tentokrát by ke kladným číslům téměř nepotřebovala ani prodej emisních kreditů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
HP uvedlo 8 nových monitorů včetně 27" 4K verze Z27xs G3 pro grafiky HP uvedlo 8 nových monitorů včetně 27" 4K verze Z27xs G3 pro grafiky
Na Adobe MAX 2020 prezentovalo HP 8 nových monitorů, mezi kterými byly i ty určené pro grafiky. Vrcholem mezi nově představenými novinkami je HP Z27xs G3 DreamColor s rozlišením 4K a rozhraním USB-C.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Výkon Radeonu RX 6800 XT v 3DMarku už udávají čtyři zdroje, jak si vede? Výkon Radeonu RX 6800 XT v 3DMarku už udávají čtyři zdroje, jak si vede?
Radeon RX 6800 XT by se měl stát novým herním králem firmy AMD, pokud jde o karty s ještě rozumnou cenou, neboť nad ním bude ještě výkonnější verze. Nyní se už postupně ukazuje, jaký výkon lze čekat dle 3DMarku. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD Ryzen 5 5600X je nyní nejrychlejší v jednovláknových testech Passmarku AMD Ryzen 5 5600X je nyní nejrychlejší v jednovláknových testech Passmarku
Test Passmark nás letos na jaře zaujal především tím, jak změnil váhu AVX 512 v jednovláknových testech. Mnozí za tím viděli snahu nadržovat Intelu. Jenomže nyní už ani to nepomohlo k jejich prvnímu místu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
RTX 3070 Ti se znovu objevuje: 7424 CUDA jader RTX 3070 Ti se znovu objevuje: 7424 CUDA jader
NVIDIA možná musela nebo přímo sama se rozhodla zrušit nástup lepších verzí RTX 3080 a RTX 3070 s většími kapacitami paměti, ale znovu se nám tu objevuje zajímavá karta v podobě RTX 3070 Ti. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů