www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lian Li uvádí hliníkové PC stoly/skříně s elektrochromickými zatmívacími skly

Lian Li uvádí hliníkové PC stoly/skříně s elektrochromickými zatmívacími skly
, , aktualita
Společnost Lian Li vypustila na trh už řadu hliníkových stolků, které slouží zároveň jako skříně pro PC sestavy. Nové modely DK-05F a DK-04F ale mohou zaujmout svou novou výbavou, a sice elektrochromickým sklem, které můžeme nechat ztmavit. 
K oblíbeným
reklama
Lian Li už má na kontě i stůl DK-05 vybaveny motorky pro nastavení výšky pracovní desky, a právě na něj navazuje model DK-05F, vedle nějž tu bude ještě menší DK-04F: 
 
 
 
 
Nejde ale pouze o nové elektrochromické sklo, které můžeme stiskem tlačítka zcela zatmavit, aby nebyl vidět interiér stolu a jeho sestava. Je tu také možnost lépe ovládat systémové ventilátory včetně RGB podsvícení, jak se ostatně dalo čekat. DK-05 totiž přišel na trh v roce 2017 a to ještě RGB diody nepatřily do povinné výbavy každé komponenty. 
 
 
Nové stoly jsou také určeny pro vodní chlazení a jak ukazuje obrázek nahoře, do DK-05F můžeme nacpat i dvě počítačové sestavy, které budou navíc založeny obě na desce o formátu až E-ATX. Neztratila se ani možnost nastavit výšku desky pomocí motorků s možností zapamatovat si čtyři polohy s výškou mezi 689 a 1175 mm. 
 
 
Vrchní 8mm skla jsou temperovaná (tvrzená) a následující video ukazuje, co lze očekávat od systému zatmívání. Ovládat se budou pomocí tlačítka G, které však bylo umístěno hned u hlavního vypínače, což nemusí být zrovna šťastná volba. 
 
 
Ve výbavě je také panel s portem USB 3.1 typu C (až 10 Gb/s), čtyřmi USB 3.0 typu A a HD audio jacky. Stůl DK-05F pro dvě sestavy navíc nabízí i druhý panel pro sekundární sestavu se dvěma USB 3.0 a audio jacky, samozřejmě vedle vlastního vypínače. 
 
 
Více se dozvíte na stránkách výrobce:
Ceny byly stanoveny na 1499 USD za DK-04F a 1999 USD za DK-05F. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA žádá výrobce, aby udávali TGP a takty mobilních grafických karet NVIDIA žádá výrobce, aby udávali TGP a takty mobilních grafických karet
NVIDIA nedávno potvrdila, že nová generace mobilních grafických karet GeForce už nebude rozdělena na základní Max-P a slabší Max-Q pro úspornější či tenčí počítače. Jak ale zákazník zjistí, co si kupuje? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Digitimes: Intel se firmě TSMC ještě neupsal Digitimes: Intel se firmě TSMC ještě neupsal
V posledních dnech a týdnech se mluvilo o tom, že Intel se jistojistě chystá využít výrobní kapacity firmy TSMC k výrobě procesorů či snad dalších produktů, ovšem dle Digitimes žádná taková dohoda ještě neexistuje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Cyberpunk 2077 dostal patch na verzi 1.1, herní vylepšení přijdou později Cyberpunk 2077 dostal patch na verzi 1.1, herní vylepšení přijdou později
Studio CD Projekt Red o víkendu vypustilo do světa první velkou záplatu pro Cyberpunk 2077, která verzi hry povýší na 1.1 a je určena pro PC, konzole i Stadii. Jde především o ladění, opravy, přičemž herní vylepšení ještě nečekejme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Knights of the Old Republic se vrací, připraví je Lucasfilm Games? Knights of the Old Republic se vrací, připraví je Lucasfilm Games?
Už před rokem jsme slyšeli o tom, že se chystá oživení série Knights of the Old Republic, čili KOTOR a také se mluví o tom, že ji bude vyvíjet nějaké studio, jež bychom zrovna nehádali. A vůbec přitom nemusí patřit pod Electronic Arts. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Alphabet ukončuje projekt Loon, internetové spojení přes balóny Alphabet ukončuje projekt Loon, internetové spojení přes balóny
Firma Alphabet, která je mateřskou společností Googlu, ukončila projekt balónů Loon, které měly přinést internetové spojení do oblastí bez pokrytí do chudých a odlehlých oblastí, kde jsou běžné formy připojení nemožné nebo velmi drahé.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře