www.svethardware.cz
>
>
>
>

Logitech K400 Plus: malá bezdrátová klávesnice s touchpadem

Logitech K400 Plus: malá bezdrátová klávesnice s touchpadem
, , aktualita
Logitech si připravil další model bezdrátového komba klávesnice a touchpadu, který bude prodáván pod označením Wireless Touch Keyboard K400 Plus. Podívejme se na to, co nám tento produkt nabídne.
K oblíbeným
reklama
Není těžké uhodnout, že Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus je nástupce staršího recenzovaného modelu Logitech K400, který se na trhu objevil již před třemi lety. Dle výrobce jde o produkt, který je určen především pro použití v obývacím pokoji před televizorem, ale vzhledem ke kompatibilitě se systémy Windows 7, 8 a 10, Android 5.0 a Google Chrome existuje řada různých zařízení, s nimiž jej budeme moci využít.

Je to tedy plastová klávesnice s integrovaným touchpadem, pod nímž jsou dvě samostatná tlačítka a tři další nad ním slouží pro nastavení hlasitosti zvuku. Nad klávesnicí je také žluté tlačítko, které známe již ze starší verze. Jde o levé tlačítko myši pro ovládání pomocí levé ruky, která by jinak třeba při používání webového prohlížeče zůstala bez využití.

Jak ukazují fotografie, na výběr bude mezi černou verzí se žlutými detaily a bílou s modrými detaily. Obě nabídnou řadu přídavných funkcí na klávesách F pro navigaci v zobrazovaných stránkách, přepínání mezi aplikacemi nebo vyhledávání textu a využívají klasické bezdrátové rozhraní firmy Logitech, které známe pod označením Unifying. Jde rádiové rozhraní v pásmu 2,4 GHz s dosahem 10 metrů a miniaturním transmitterem pro rozhraní USB. Na přiložené baterie má tato klávesnice vydržet pracovat až rok a půl, což se pochopitelně může značně lišit v závislosti na intenzitě využití. Logitech také uvádí, že rozhraní umožní ke klávesnici připojit najednou až šest různých zařízení.
  • Rozměry klávesnice (DxŠxV): 354,3 x 139,9 x 23,5 mm
  • Rozměry touchpadu (DxŠ): 47 x 76 mm
  • Životnost klávesnice: až 5 miliónů úhozů
  • Hlučnost psaní: do 55 dBA pro všechny klávesy
  • Hmotnost (s bateriemi): 390 gramů
  • Bezdrátový dosah: 10 metrů

Zdroj: TZ Logitech
reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře