www.svethardware.cz
>
>
>
>

Logitech K400 Plus: malá bezdrátová klávesnice s touchpadem

Logitech K400 Plus: malá bezdrátová klávesnice s touchpadem
, , aktualita
Logitech si připravil další model bezdrátového komba klávesnice a touchpadu, který bude prodáván pod označením Wireless Touch Keyboard K400 Plus. Podívejme se na to, co nám tento produkt nabídne.
K oblíbeným
reklama
Není těžké uhodnout, že Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus je nástupce staršího recenzovaného modelu Logitech K400, který se na trhu objevil již před třemi lety. Dle výrobce jde o produkt, který je určen především pro použití v obývacím pokoji před televizorem, ale vzhledem ke kompatibilitě se systémy Windows 7, 8 a 10, Android 5.0 a Google Chrome existuje řada různých zařízení, s nimiž jej budeme moci využít.

Je to tedy plastová klávesnice s integrovaným touchpadem, pod nímž jsou dvě samostatná tlačítka a tři další nad ním slouží pro nastavení hlasitosti zvuku. Nad klávesnicí je také žluté tlačítko, které známe již ze starší verze. Jde o levé tlačítko myši pro ovládání pomocí levé ruky, která by jinak třeba při používání webového prohlížeče zůstala bez využití.

Jak ukazují fotografie, na výběr bude mezi černou verzí se žlutými detaily a bílou s modrými detaily. Obě nabídnou řadu přídavných funkcí na klávesách F pro navigaci v zobrazovaných stránkách, přepínání mezi aplikacemi nebo vyhledávání textu a využívají klasické bezdrátové rozhraní firmy Logitech, které známe pod označením Unifying. Jde rádiové rozhraní v pásmu 2,4 GHz s dosahem 10 metrů a miniaturním transmitterem pro rozhraní USB. Na přiložené baterie má tato klávesnice vydržet pracovat až rok a půl, což se pochopitelně může značně lišit v závislosti na intenzitě využití. Logitech také uvádí, že rozhraní umožní ke klávesnici připojit najednou až šest různých zařízení.
  • Rozměry klávesnice (DxŠxV): 354,3 x 139,9 x 23,5 mm
  • Rozměry touchpadu (DxŠ): 47 x 76 mm
  • Životnost klávesnice: až 5 miliónů úhozů
  • Hlučnost psaní: do 55 dBA pro všechny klávesy
  • Hmotnost (s bateriemi): 390 gramů
  • Bezdrátový dosah: 10 metrů

Zdroj: TZ Logitech
reklama
Nejnovější články
Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD
SSD mají omezenou životnost danou množstvím přepisů jednotlivých buněk. Někteří uživatelů Maců s procesorem Apple M1 reportují nebývale vysoký počet přepisů, což by mohlo znamenat brzkou smrt napevno připojených SSD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích? Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích?
O grafické kartě GeForce RTX 3060 toho bylo řečeno už mnoho, ostatně NVIDIA se rozhodla, že nás bude napínat už od začátku roku. Nyní už tu máme recenze různých jejích verzí, a tak se podívejme na to, jaký výkon takto karta opravdu nabízí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši
Sonda Parker Solar Probe studuje samotné Slunce, ovšem využívá gravitační manévry s využitím Venuše, což znamená, že se k ní za svou sedmiletou misi celkem sedmkrát přiblíží či už přiblížila, jako v tomto případě. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA představuje GeForce RTX 3060 NVIDIA představuje GeForce RTX 3060
Na trh přichází první GeForce RTX 3000 vybavená 12 GB paměti a kupodivu jde o dosud nejslabší model, RTX 3060. NVIDIA ji vypouští na trh právě dnes s tím, že recenze budou zveřejněny až při samotném začátku prodeje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP
Společnost Kingston se už dohodla s HP na prodeji své dobře známé herní divize HyperX, která tvoří řadu různých produktů pod danou značkou. Nicméně ne vše, co známe jako HyperX, přejde pod HP. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek