www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft opravuje chybu vypadávajícího internetu ve Windows 10

Microsoft opravuje chybu vypadávajícího internetu ve Windows 10
, , aktualita
Před pár dny vyšla najevo informace, že aktualizace KB4535996 operačního systému Microsoft Windows 10 může způsobovat odpojování internetu. Dnes v době koronavirové pandemie je to velmi bolestivé, a tak tu máme urychlenou aktualizaci.
K oblíbeným
reklama
Společnost Microsoft urychleně opravuje chybu aktualizace KB4535996 operačního systému Microsoft Windows 10. Ta mohla způsobit to, že při zapojení nebo odpojení VPN došlo k výpadku Internetu, což je zejména v dnešní době hodně bolestivé. Spousta lidí pracuje kvůli koronavirové pandemii z domu a nemožnost komunikace s okolním světem je pro pracovní aplikace jako Office 365, Microsoft Teams, Outlook, Internet Explorer 11 nebo Edge nepřekonatelným problémem.
 
Microsoft Windows logo
 
Microsoft tak přichází s aktualizací, která by měla toto vyřešit. Nyní už by nemělo být nutné restartovat počítač a doufat, že internet už při příštím připojení nespadne. Jde o volitelnou aktualizaci (stejně jako tomu bylo i u té, která celý problém způsobila) a je dostupná např. na stránkách Microsoftu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Austrálie opravuje ponorky pomocí kovového 3D tisku "cold spray" Austrálie opravuje ponorky pomocí kovového 3D tisku "cold spray"
Moderní technologie přináší kdysi nevídané možnosti. Jedním z výdobytků moderní doby je 3D tisk a obecně aditivní výroba. V Austrálii takto úspěšně zkouší technologii cold spray pro jednodušší opravy ponorek mimo doky.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
HP odhalilo svůj nejzakřivenější monitor a levné herní myši Omen HP odhalilo svůj nejzakřivenější monitor a levné herní myši Omen
HP představilo monitor X24c, který je svou úhlopříčkou sice malý, ale poloměrem zakřivení překonává všechny dosavadní monitory od HP. A potěší také cenou. Mezi další herní novinky od HP patří myši z řady Vector.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Ve Facebooku se bouří proti Zuckerbergovi, nechce totiž cenzurovat Trumpa Ve Facebooku se bouří proti Zuckerbergovi, nechce totiž cenzurovat Trumpa
Zaměstnancům Facebooku se nelíbí postoj jejich šéfa, Marka Zuckerberga. Ten totiž na rozdíl od Twitteru nehodlá nijak blokovat příspěvky amerického prezidenta Donald Trumpa, které hodnotí jako zavádějící nebo agresivní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Epic Games Store se chystá i na Android a iOS Epic Games Store se chystá i na Android a iOS
Šéf společnosti Epic Games byl opět jednou zpovídán, a to tentokrát serverem Gamespot. Řeč přišla na plány ohledně podpory dalších OS a také na to, jak může nabízení her zdarma pomoci k jejich lepším prodejům na jiných platformách. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
České DVB-T2 poprvé ve 4K. Začalo pilotní vysílání NASA UHD v multiplexu 23 České DVB-T2 poprvé ve 4K. Začalo pilotní vysílání NASA UHD v multiplexu 23
V rámci vysílání DVB-T2 lze od dnešního dne naladit první kanál v rozlišení 4K Ultra HD. Jedná se o kanál zaměřený na vesmír a kosmonautiku, který provozuje americká NASA. České Radiokomunikace jej zařadily do multiplexu 23.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik