www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Update KB4535996 má už další problém, online aplikace ztrácí internet

Update KB4535996 má už další problém, online aplikace ztrácí internet
, , aktualita
Aktualizace KB4535996 operačního systému Microsoft Windows 10 plní stránky Světa hardware už poněkolikáté. Tentokrát se zjistilo, že kritickým online aplikacím pro produktivitu může vypadávat internetové připojení.
K oblíbeným
reklama
Už začátkem března jsme se věnovali aktualizaci KB4535996 operačního systému Microsoft Windows 10. Prvně jsme se bavili o tom, že se mnohdy odmítá vůbec nainstalovat, pak se zjistilo, že často probouzí fotoaparáty ze spánku. Nyní vychází najevo, že má další problém, který je velmi bolestný zejména v době dnešní koronavirové pandemie a práce lidí z domova. Online aplikace jako Office 365, Microsoft Teams, Outlook, Internet Explorer 11 nebo Edge a další totiž ztrácí připojení k internetu.
 
Microsoft Windows logo
 
To se stává především tehdy, když se počítač připojí k VPN nebo naopak od ní odpojí. To je o to bolestivější, že právě tyto aplikace jsou při práci z domova často používány přes VPN připojení. Problém může být i v připojení přes WinHTTP nebo WinInet. Microsoft plánuje vydání záplaty na začátku dubna, do té doby je možné řešit problém restartem operačního systému, což ale není zrovna něco, co by pracující člověk chtěl často dělat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Chrome se zbaví nepříjemné drobnosti. Díky vývojáři z Microsoftu Chrome se zbaví nepříjemné drobnosti. Díky vývojáři z Microsoftu
Chromě změní způsob, jak otevírá přetažené soubory. Díky tomu by už nemělo nemělo hrozit, že uživatel přijde o aktuální stránku. Novinka se objeví také v prohlížeči Edge, který je rovněž založen jádru Chromium. Se změnou přišel vývojář z Microsoftu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
MSI Cubi ve dvou nových verzích: mini PC s Comet Lake či Gemini Lake MSI Cubi ve dvou nových verzích: mini PC s Comet Lake či Gemini Lake
MSI oznámilo dvojici desktopů Cubi 5 10M a Cubi N, které se vyznačují velmi malými rozměry. První z nich nabídne procesor Comet Lake, zatímco druhý pouze Gemini Lake, ale v kombinaci s pasivním chlazením.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Objevila se nikdy nevydaná hra SimRefinery od Maxisu Objevila se nikdy nevydaná hra SimRefinery od Maxisu
Maxis má na svědomí známé herní pecky jako např. SimCity. V 90. letech byla ve vývoji ale i další "hra" SimRefinery, která se teprve teď objevila volně na Internetu. Bezmála 30 let nedokončenou hru si nyní můžete zahrát i v prohlížeči.
5.6.2020, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
EA přináší někdejší exkluzivity z Originu na Steam EA přináší někdejší exkluzivity z Originu na Steam
Společnost Electronic Arts se rozhodla ještě více prohloubit spolupráci s Valve a její platformou Steam. Už dříve se odhodlala na ní nabídnout svůj úspěšný titul Jedi: Fallen Order a nyní přišla řada i na starší exkluzivity platformy Origin. 
5.6.2020, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
ASRock si chystá celou řadu desek s AMD A520 ASRock si chystá celou řadu desek s AMD A520
Ukazuje se, že možná ještě do nástupu letošního podzimu se opravdu dočkáme od AMD dalšího nového čipsetu po desky s paticí AM4, a to A520. Ten se již několikrát objevil a nyní i v záznamech EEC. 
5.6.2020, aktualita, Jan Vítek