www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Update KB4535996 má už další problém, online aplikace ztrácí internet

Update KB4535996 má už další problém, online aplikace ztrácí internet
, , aktualita
Aktualizace KB4535996 operačního systému Microsoft Windows 10 plní stránky Světa hardware už poněkolikáté. Tentokrát se zjistilo, že kritickým online aplikacím pro produktivitu může vypadávat internetové připojení.
K oblíbeným
reklama
Už začátkem března jsme se věnovali aktualizaci KB4535996 operačního systému Microsoft Windows 10. Prvně jsme se bavili o tom, že se mnohdy odmítá vůbec nainstalovat, pak se zjistilo, že často probouzí fotoaparáty ze spánku. Nyní vychází najevo, že má další problém, který je velmi bolestný zejména v době dnešní koronavirové pandemie a práce lidí z domova. Online aplikace jako Office 365, Microsoft Teams, Outlook, Internet Explorer 11 nebo Edge a další totiž ztrácí připojení k internetu.
 
Microsoft Windows logo
 
To se stává především tehdy, když se počítač připojí k VPN nebo naopak od ní odpojí. To je o to bolestivější, že právě tyto aplikace jsou při práci z domova často používány přes VPN připojení. Problém může být i v připojení přes WinHTTP nebo WinInet. Microsoft plánuje vydání záplaty na začátku dubna, do té doby je možné řešit problém restartem operačního systému, což ale není zrovna něco, co by pracující člověk chtěl často dělat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0, čili Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře